PDA

Zobacz pełną wersję : Zaczoł się odstrzał wilków



Kuchar
10-10-2004, 09:36
Wilki będą płaciła życiem za to że naśi ustawodawcy wcześniej podjeli decyzje o redukcji jeleńi . Najpierw postrzelają sobie do jelonków a puzniej będą ratować gospodarzy przed wilkiem mrdercą. Jerzeli ktoś zna inny powód takiego działania to prosę o opińe. :(

Jaro
10-10-2004, 20:53
nie chce sie czepiac, ale spojrz czasem do slownika :|

Kuchar
11-10-2004, 22:19
nie chce sie czepiac, ale spojrz czasem do slownika :|

Taki z ciebie Miodek , :shock: jak jest błąd to nierozumierz sęsu wypowiedzi :D .To nie jest forum miłośników poprawnej polszczyzny tylko Bieszczad.Masz coś do powiedzenia na temat zawart w moim poście to słucham.

Ezechiel
12-10-2004, 20:14
Miarą szacunku dla czytelnika jest dbałość o ortografię. Pomimo ważkiego tematu, jaki został tutaj poruszony zachowam swoje zdanie dla siebie, lub dla innych, stosujących ortografię.

Być może jest to forum bieszczadzkie, jednak jednak ciągle jest to forum. Warunkiem wypowiedzi jest umiejętność takowej. Ignorowanie zasad ortografii utrudnia lekturę postów innym.



Pozdrawiam .Żegnam.

Kuchar
14-10-2004, 09:19
Miarą szacunku dla czytelnika jest dbałość o ortografię. Pomimo ważkiego tematu, jaki został tutaj poruszony zachowam swoje zdanie dla siebie, lub dla innych, stosujących ortografię.

Być może jest to forum bieszczadzkie, jednak jednak ciągle jest to forum. Warunkiem wypowiedzi jest umiejętność takowej. Ignorowanie zasad ortografii utrudnia lekturę postów innym.



Pozdrawiam .Żegnam.



Posądzanie o ignorancje bez upredniego poznania jest IGNORANCJĄ .Jerzeli chcesz zachować opinie dla siebie to się nie odzywaj wogule .Zeby dalej z tobą dyskutowaćmusiał bym się znirzyć do twojego poziomu "niedwartościowanego ignoranta " Dalszą rozmowe z tobom uważam z bezcelową .
NIe pozdrawiam.

długi
14-10-2004, 09:54
dyskusja o wilku jakoś tak bardziej na oftopiku, tak wyszło
Długi
P.S.
Mój wielce wykształcony i ę i ą wujaszek miał obyczaj w towarzystwie wtrącać do rozmowy wulgarne słowa, bawiąc się konsternacją i pomieszaniem interlokutora. Wydawało mu się, że jest dowcipny, a wszyscy go mieli za ordynarnego chama.

knovak
14-10-2004, 17:15
Myślisz że to prowokator??
:mrgreen:

Kuchar
14-10-2004, 21:57
dyskusja o wilku jakoś tak bardziej na oftopiku, tak wyszło
Długi
P.S.
Mój wielce wykształcony i ę i ą wujaszek miał obyczaj w towarzystwie wtrącać do rozmowy wulgarne słowa, bawiąc się konsternacją i pomieszaniem interlokutora. Wydawało mu się, że jest dowcipny, a wszyscy go mieli za ordynarnego chama.



Temat zszedł na psy bo paru gości zamiast wypowiadać się na temet potraktowało mój post jako dyktando widocznie tylko w takoch tematach czują sie dobrzy(a miało być o wilkach ) .

Piotr
14-10-2004, 22:01
Temat zszedł na psy bo paru gości zamiast wypowiadać się na temet potraktowało mój post jako dyktando widocznie tylko w takoch tematach czują sie dobrzy(a miało być o wilkach ) .
Nie na psy, tylko na OFtopic - tam szukaj.
Ten jako całkowicie poza tematem również ląduje na OT. Natomiast ten poprzedni powinien zając miejsce na "Opiniach turystów", ale mi myszka dziala tylko w jedną strone ;)