PDA

Zobacz pełną wersję : Chata stoi



Julo
19-10-2004, 22:34
Dawno mnie tu nie było. Byłem trochę zajęty...budowaniem chaty przez całe lato. Pisałem parę miesięcy temu, że ją zbudujemy, no i zbudowaliśmy. Jeszcze dużo brakuje, ale to już nie jest konstrukcja drewniana, tylko chata. Mieszka w niej Maras - gospodarz i jego pies Kazan. Grzeją się przy najładniejszym kominku jaki kiedykolwiek widziałem (a widziałem wiele). Wieczorem przy ogniu klimat w chacie jest do opisania tylko przez poetę. Niedługo na otryckiej stronie parę aktualnych fotek. A przed nami wyścig z zimą - czekamy na okna. Mają być z końcem października. Żeby tak mieć więcej kasy na materiały! Oj pobudowałoby się szybciej.
Pzdr
Julo

Kriss40
23-10-2004, 21:55
Gratuluję wszystkim Budowniczym Chaty, gratuluję i podziwiam Ich pracę i poświęcenie. Na pewno jeszcze nie raz się w Chacie spotkamy.
Ponieważ temat odbudowy tego obiektu zawsze był mi bardzo bliski, więc może dlatego w tym wątku chciałem się pożegnać z bieszczadzkim Forum...
Ale nie z ludźmi i Przyjaciółmi, których tu poznałem (Ci i tak wiedzą, gdzie mnie szukać)
Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów, życząc niezapomnianych wrażeń na bieszczadzkich szlakach.



Wolność swata

pijana nadzieją,

warkocze marzeń

jaskółka

na niebie zaplata...



Wirowanie-szybowanie...

na końcu wzroku

dotknąłem ją -

czystą -

jak woda w potoku...



Jej lot

i moja tęsknota

ślub biorą

w obłokach...



To był sen...

Ludzie tak śnią.

Jaskółki -

szczęśliwsze -

po prostu są...


Pozdrawiam serdecznie

Julo
25-10-2004, 14:58
Krzychu,

Co to znaczy, ze żegnasz się z Forum?
Wyjeżdżasz gdzieś daleko?

Kiedy pojawisz się "na górze"?

Julo
Pzdr

janio
25-10-2004, 21:59
Wlasnie Krzychu co z Toba?? Co sie dzieje?? Bo ten post brzmi powaznie dosyc;)

Stały Bywalec
26-10-2004, 12:53
A może trzeba Koledze jakoś pomóc ?

To już drugi symptom Jego "niedyspozycji".
Pierwszym była absencja na wrześniowych dyżurach w Dwerniku, pomimo wcześniejszej "akredytacji".

Kamila777
27-10-2004, 19:50
No to gratulacje!!! Widziałam coś niecoś na Otryckiej stronie. Bardzo już chcę tam być. Julo, jesteś wielki. Duża buźka.

Julo
28-10-2004, 13:14
No to gratulacje!!! Widziałam coś niecoś na Otryckiej stronie. Bardzo już chcę tam być. Julo, jesteś wielki. Duża buźka.
Dzięki, już się cieszę.
Julo

Julo
01-12-2004, 11:31
Stoi Chata, stoi,
zimy się nie boi.
Ni niedźwiedzia, ani wilka,
ani z Chmiela z Heńkiem Felka.
Ni Prusaków, ni Moskali,
ani psujów i wandali.
Ani nawet nieprzyjacielskiego lotnictwa szpiegowskiego,
bo jest dobrze zamaskowana.

*beata
01-12-2004, 21:00
Chata nasza chata,
stoi już od lata
Sciany ocieplono
drzwi, okna wstawiono
teraz już zamknięta.
i czeka na święta :D

Julo
02-12-2004, 12:11
No pięknie Beatko. Gdyby nie komputery, wiedzieliśmy mniej o swoich talentach.

*beata
02-12-2004, 15:15
Cóż - komputer zwiększa nam niepomiernie Julku możliwość kontaktu :D :wink:

ania
02-12-2004, 19:42
Ach jak tu cudnie, rodzinnie i już świątecznie :) Duża buźka dla naszych wielkich twórców :)