PDA

Zobacz pełną wersję : Stachu na forum gazeta.pl



Stachu
02-11-2004, 11:12
Chcialbym zamiescic male sprostowanie i uprzedzic jakiekolwiek kolejne zarzuty pod moim adresem.

Dostalem cynk, ze na forum Gazeta.pl pojawia sie czlek wypisujacy o Bieszczadach rozne dziwne rzeczy, ktory podpisuje sie "Stachu".

Jako, ze moge byc przez zbieznosc imion i poruszanych tematow kojarzony z ta osoba, chcialem dac znac, ze nie mam z ta osoba nic wspolnego i nie biore odpowiedzialnosci za to, co ta osoba wypisuje.

Piotr
02-11-2004, 11:32
Chcialbym zamiescic male sprostowanie i uprzedzic jakiekolwiek kolejne zarzuty pod moim adresem.
Stachu przestań. Bo popadniesz w paranoje i kto Cie będzie z niej wyciagał? :)

Stachu
02-11-2004, 11:51
hehe ;D chcialem powiedziec kto, ale sie ugryzlem w jezyk hihiihih

Stały Bywalec
02-11-2004, 17:04
Stachu, a jesteś na 100% pewien, że to nie Ty ?
Może to Twoje alter ego, dzielące Twoją świadomość.
:roll:

Stachu
02-11-2004, 17:12
Nie to nie ja bo ja we wtorki jestem Kotem w butach a we srody Margharet Tacher ;D

Yogo
02-11-2004, 21:14
Tak Stachu, to potwierdza moją tezę że jesteś maniakiem paranoidalnym z symptomami mani prześladowczej i ciągle myslisz że to ja czyli Yogo. Niestety to nie ja, nie jestem człowiekiem który kopie leżącego i chorego ! Raczej gotów jestem Ci podac rękę i adres do dobrego psychiatry. Udaj sie tam czym prędzej a oszczędzisz cierpień sobie i wstydu innym.
Nawiasem mówiąc, o ile jesteś jeszcze w stanie myśleć w miarę jak człowiek przy zdrowych zmysłach to swoją głupotą techniczną i nie tylko, ignorancją i brakiem tolerancji nagrabiłeś sobie innych wrogów.

Pozdrawiam życząc szybkiego dojscia do w miarę jako takiej równowagi emocjonalnej

Yogo

Stachu
02-11-2004, 22:23
no comment

KAHA
03-11-2004, 13:54
Nie to nie ja bo ja we wtorki jestem Kotem w butach a we srody Margharet Tacher ;D

hmmm... to moze to ty wygrales wybory w USA??? hmmm....

wredota

Stachu
03-11-2004, 19:42
o nie - tylko nie to... ;-)

Doczu
03-11-2004, 20:51
Stachu - nie łam sie. Nie masz powodów do tłumaczeń.
Trzymaj się, i sóweczkę - jest śliczna.

KAHA
04-11-2004, 09:32
o nie - tylko nie to... ;-)

mam nadzieje ze nie obraziles sie za moj zarcik ;) Przeciez wiem, ze to nTy nie zostales prezydentem USA.. tylko chcesz kandydowac na prezydenta Polski... hihihihi :D

Viki
04-11-2004, 10:10
Przeciez wiem, ze to nTy nie zostales prezydentem USA..

Ale ma wielkie szanse. Czeka tylko na wyniki z Alaski. A stan ten ma najwięcej głosów elektorskich. Gratuluje Stachu! Mam nadzieje że problem wiz dla nas juz przestał istnieć.

pozdrawiam

Jaro
04-11-2004, 16:56
Czeka tylko na wyniki z Alaski. A stan ten ma najwięcej głosów elektorskich.

a nie ma przypadkiem najmniej ??