PDA

Zobacz pełną wersję : Sylwester w Bieszczadach



ewab
09-11-2004, 17:04
Witam,

Czy macie może namiary na fajną kwaterę w ciekawym miejscu w Bieszczadach,
gdzie można by spedzic sylwestra?

Razem z grupka znajomych myslimy o troche "innej" imprezie, tak wiec wszelkie
chatki zakopane w sniegu na odludziu jak najbardziej bylyby dla nas atrakcyjne.

Wstyd się przyznać, ale w Bieszczadach byłam do tej pory tylko raz i to dawno temu...
Może więc warto się "podciągnąć" w znajomości tego zakątka zaczynając tak nowy rok? :)

Bardzo proszę o informacje i z gory dziekuje za pomoc :)

Pozdrawiam
Ewa

Goska
09-11-2004, 17:15
Niestety, miejsca które znam i mogę polecić mają komplet na Sylwestra.
Jedyna rada, szybko sprawdź na bieszczadzkich stronach oferty i dzwoń, żeby jeszcze coś złapać.
Pytanie, czego szukacie, jakich warunków, etc.

ewab
09-11-2004, 17:21
Witaj,

A to mnie zmartwiłaś :-/
Interesuje nas jakas mala chatka, czy domek - bardziej w lesie, moze byc na uboczu. Niekoniecznie z jakimis wygodami - podstawa czyli lazienka, ubikacja i mozliwosc ugotowania zupki w proszku ;)

Mozesz mi cos polecic?

Ewa

Marcin
09-11-2004, 18:10
rzeczy niemożliwe wykonuję od zaraz,
cuda zajmują mi trochę czasu
Tym razem rzeczywiście będziesz miała do czynienia z cudem... Spróbuj raz zakosztować "sylwestra nieplanowanego" ... Takie sylwestry wypadają najlepiej w Bieszczadach.

Goska
09-11-2004, 18:36
Ewab,

Nie znam, ale kilka chat jest wystawionych w ofertach na www.bieszczady.pl, po prawej stronie na dole więcej ofert turystycznych. Plus mapa, żeby sprawdzić, czy dana miejscowość jest ok. Istotne, bo po przyjeździe na kwaterę może się okazać, że ta miejscowość leży bliżej Leska niż Cisnej i nie do końca Wam o to chodziło.
Na stronie www.bieszczady.net.pl też znajdziesz dużo ofert.

pyton
10-11-2004, 12:12
Jest fajne miejsce w Komańczy (to juz kranieć Biesów...)- fajne ale to troche cywilizacji Domek do dyspozycji, jak sobie nagrzejesz to masz ciepło i ciepła wodę, piec na którym można coś upichcić do jedzenia. Jest spoko. Poza tym Komańcza ma swój klimat. I jeszcze jedno: powiadają że choćby w Cisnej i Ustrzykach śniegu nie było to na sylwestra w Komańczy zawsze jest. Czy to prawda - nie wiem, ale jak przrz 4 lata jeździlismy na sylwka w biesy to w Komańczy śnieg zawsze był....
Adres znajdziesz na www.bieszczady.podkarpackie.pl kwatera u pani Anastazji Ferenc. Byłem, widziałem spodobało mi się....
pozdr
PYTON

kobieta_bieszczadzka
23-11-2004, 16:38
Witam....
poza faktem, iz ubóstwiam Bieszczady, posiadam, także wiedzę zawdową ( jako turystka wykwalifikowana .... :P), więc mogę podsunąć kilka fajnych propozycji, jednakże dobrze jest wiedzieć czego oczekiwalibyście.... W razie czego służę pomocą...



-----------------------------------------
Pozdrawiam Kaśka

kobieta_bieszczadzka
23-11-2004, 16:42
Hm...grunt to byc ślepym, badź niedowidzącym......polecam domki w Orelcu.... (dwa 7 osobowe) niedrogie z wygodami ,,, nawet..... na uboczu z trzech stron las.... odwiedzał nas rosomak ...... dodatkowym atutem jest fakt, ze w pobliskim sklepie, można zamówić wszystko z dostawą dnia następnego :D ....:>wszystko wszystko :D:D:D
........

..............................................
Kaśka