PDA

Zobacz pełną wersję : Zwierzątko ;D



Stachu
10-11-2004, 11:24
BOSKIE!!!

http://www.karpaty.com.ua/photos/photoview.php3?id=296

Yogo
14-11-2004, 14:55
Stachu kiedy przedstawiasz takie tematy lub o nich opowiadasz jak o zaleszczotku zaraz w pamieci przywołują sie wspomnienia z młodych lat kiedy w programie pt. Zwiarzynic pewien pan (imienia i nazwiska nie wspomnę) równie zajmujaco co Ty opowiadał o fałnie i florze naszej kochanej ojczyzny. Wspaniałe, prawda ? ale jak to mówią nasi pobratymcy "To se nevrati Pane Havranek" no niestety.
Kilkanaście lat później kiedy już studiowałem poznałem kolege który pochodził z Biłgoraja i miał dziadka leśniczego pracującego w tych lasach. Tak sie złożyło że kedyś jego dziadek przyłapał wraz kolegami wspomnianego pana ze Zwierzyńca jak upolował jelenia w okresie ochronnym. Ten Pan ponoć tłumaczył się (w sposób podobny jak Ty to robisz we wcześniejszch postach) tu cytuje : "Chciałem zrobić zdjęcie konającego jelenia". Sprawie oczywiście łeb ukręcono jak to i dzisiaj ma miejsce, facet ponoc dalej poluje.
Wracając do sprawy jakoś nie wierze w ta Twoją miłośc do zwierząt a zaleszczotka pewnie zdeptałeś brutalu.

Pozdrawiam Yogo.

krawc
14-11-2004, 19:26
Po przeczytaniu ostatniego posta Yogo mogę tylko jedno powiedzieć - intelektualny poziom Yogo jest juz poniżej pozomu Rowu Mariańskiego..
Bob

Yogo
14-11-2004, 21:33
Bob to nie tak sie pisze !!!

Należało napisac "intelektualny poziom Yogo to dno że od spodu nie zapuka" i tak by było dobrze.
Wiecej Ci piwa nie postawie, wyraźnie Ci to szkodzi !! Następnym razem dostaniesz mleko i po bajce do łóżka spać, cobys pokusy nie miał pisac bzdury na forum.

Pozdrawiam serdecznie

yogo