PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwsze grupy nocowały w Chacie!



*beata
15-11-2004, 19:06
Mozna uznać, że 11.11 Chata ożyła i ruszyła. Mimo spartańskich warunków przenocowały 3 grupy. W sumie 47 osób!
Zapraszamy wszystkich nie bojących się wyzwań i trudnych warunków. W każdym razie można się już w Chacie ogrzać, bo kominek naprawdę nieżle daje :) Są okna i drzwi - przeciągi nie hulają.
pzdr.

Ajgor
16-11-2004, 10:39
Są okna i drzwi - przeciągi nie hulają.
Oczywiście pod warunkiem ze ktoś nie otworzy balkonu lub okna w nocy na oścież. :lol:

Viki
16-11-2004, 12:23
Niniejszym składam gratulacje budowniczym i wszystkim członkom "Klubu Otryckiego".
Miałem w planie 13 listopada zajrzeć na Otryt, ale jak to z planami zwykle bywa musiałem je skorygować. Ale nie omieszkam przy najbliższej okazji (która już niebawem ma się nadarzyć) odwiedzić to miejsce trwale naznaczone w historii bieszczadzkich "legend i opowiadań".
pozdrawiam

Julo
16-11-2004, 19:46
To szykuj się na ost. łikend listopada. Mam nadzieję zawieźć wtedy do chaty stoły i ławki - pomożesz. Pzdr. Julo

irek
16-11-2004, 21:19
Witam mi się tym razem udało być dwa razy na otrycie 30 pazdziernika i 13 listopada, teraz w sobote z Maniowo-Tarninkowa ekipa. Nie doczekalismy sie tylko na Vikiego.
Pozdrowienia dla Otrytczykow.

Viki
17-11-2004, 11:21
To szykuj się na ost. łikend listopada. Mam nadzieję zawieźć wtedy do chaty stoły i ławki - pomożesz. Pzdr. Julo

Nie wiem czy mnie puszczą obowiązki i rodzina. Ale jak tylko bede mógł chetnie wam pomoge.
pozdrawiam

Lech Rybienik
17-11-2004, 16:58
A ponoć my byliśmy pierwszą grupą w nowej chacie:)

Moi uczestnicy zapowiadali gromadny powrót do Chatki :)

Ech...co ja najlepszego zrobiłem :P

Lech

*beata
17-11-2004, 20:16
Tak Lechu - nie da się ukryć, że Twoja sympatyczna i dziarska grupa w dobrym stylu otworzyła chatę. Jako liczna nocująca grupa - zdecydowanie (choć rzutem na taśmę przed grupą krakowską) dzierżycie palmę pierwszeństwa.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszamy!
Beata

Kamila777
28-11-2004, 13:43
Ajajaj
już nie mogę się doczekać... Wygląda nieźle :) pozdrawiam ciepło Kamila

andy
01-12-2004, 00:37
No w sumie nie wiem co moge dodac: Krakow Warszawa - wspolna sprawa!, Kijow Warszawa - wspolna sprawa (wlasnie wrocilem), a co z Podlasiem i jego Czarem - mysle, ze tez wspolna sprawa, szczegolnie na Otrycie!!! Czy Czar Podlasia pojawi sie na Sylwka?!?
Czekamy,
andy

*beata
01-12-2004, 00:53
Sylwester zapowiada się niesamowity, fakt. Goście ściągną nie tylko z różnych stron kraju, ale i dalszych ....miejsc..
Pozdrawiam :)

janio
01-12-2004, 09:06
Beatko no to mam prosbe jezeli masz namiary na "Czar Podlasia" to moze mi je podeslij albo sama sie z nimi skontaktuj niech uderzaja na Gore na Sylwka.

Bede wdzieczny

Zdzislaw

Julo
01-12-2004, 11:20
Kondor, prześlę Ci spis melodii na harmonijkę. Poćwiczymy w Alpach. A oprócz tego, może Byś przygotował zestawik "The best of Italia" i różnych innych skocznych kawałków na Sylwkową zabawę?

*beata
01-12-2004, 21:04
Mam tel. komórkowy do Oli. Wyślę Ci. Wstępnie już zapraszałyśmy z Kometką ekipę Czaru Podlasia na Sylwka za pośrednictwem Oli. Może reszta ekipy zagląda na forum i się odezwą?
Pozdrawiam

ania
02-12-2004, 01:43
Kontaktowałam się z Januszem, w przyszłym tygodniu dadzą nam znać jak wyglądają ich plany sylwestrowe. Na razie jest to tylko - a może aż - 50%.

kondor
02-12-2004, 14:11
Kondor, prześlę Ci spis melodii na harmonijkę. Poćwiczymy w Alpach. A oprócz tego, może Byś przygotował zestawik "The best of Italia" i różnych innych skocznych kawałków na Sylwkową zabawę?
jasne Julo, czekam na maila w alpach pocwiczymy a na sylwka zagramy,
hity wloskie jak najbardziej proponuje Azzuro i inne takie:)

*beata
02-12-2004, 14:48
Super - Dzięki Aniu za sprawne działanie!