PDA

Zobacz pełną wersję : Spotkanie w Krakowie 26 listopada



Jaro
19-11-2004, 00:40
Na 26 listopada zaplanowalismy spotkanie biesolazow w Krakowie. Spotkanie odbedzie sie w godzinach popoludniowych, jeszcze nie wiemy gdzie, ale wkrotce podamy szczegoly. Na chwile obecna zapowiedzialy sie trzy osoby + dwie modyfikuja swoj rozklad zajec aby moc dolaczyc.
Zainteresowanych prosze o kontakt, byle nie telepatyczny :)

Viki
19-11-2004, 11:07
Może zrobie niespodzianke i przyjade. A może my z łódzkiego sie zorganizujemy i pojedziemy większą grupą.
Co Wy na to Jagna, Xiro, MarekM i pozostałi? A może Wawa do nas dołączy?

Jaro
21-11-2004, 00:11
spotkanie ustalilimy na godzine 18,00 pod empikeim na rynku, tam zdecydujemy gdzie idziemy,chyba ze bedziemy wiedziec na 100% ile bedzie osob to cos sie zarezerwuje wczesniej. zbiera sie calkiem pokazne grono, kto ma jeszcze ochote dolaczyc ?

artista
21-11-2004, 17:49
Oby jak najwięcej ludzików dotarło

Jagna
23-11-2004, 15:26
a u mnie zobaczymy jak to będzie. Może uda mi się przyjechać.... a może nawet kogoś jeszcze przywiozę (a może odwrotnie -- ktoś przywiezie mnie)...

Jaro
29-11-2004, 13:21
Na spotkaniu stawilo sie 6 osob, na fotce od lewej Artista, Justyna, Ewa natta, Knapo, Zanetka i ja(ro).

Jaro
29-11-2004, 13:32
W sobote na pl. Wolnica odbyl sie koncert "Krakow Ukrainie". Zagrali: Orkiestra sw. Mikolaja, Tolhaje, Perfect, Skangur i Maanam. Miedzy koncertami studenci UJ z Ukrainy odspiewali dwukrotnie hymn Ukrainy. Bylo kilka tysiecy osob, a z biesolazow wybralismy sie tylko ja i zanetka. ewe ogarnelo lenistwo, reszta sie rozjechala ;/

Jaro
29-11-2004, 13:47
grzesiek markowski zaspiewal "idz precz janukowycz", pojawilo sie tez kilka flag ukrainskich, ukrainskiej opozycji i polskich

Hero
29-11-2004, 17:04
A mnie tam niestety nie było (znowu), że też zawsze spotkanie zaplanowane jest jak mam zjazd na uczelni, albo pracę... .


Pozdrawiam goraco!
Hero

sprzysiezony
29-11-2004, 17:10
Na spotkaniu stawilo sie 6 osob, na fotce od lewej Artista, Justyna, Ewa natta, Knapo, Zanetka i ja(ro).


Jaro-a "biesika' tam z Wami nie było?
To by tłumaczylo Jego nieszczególną mine...
mógł "biedak" zabalować za mocno i jeszcze dochodzi do siebie :)

Jaro
29-11-2004, 23:47
Jaro-a "biesika' tam z Wami nie było? To by tłumaczylo Jego nieszczególną mine...mógł "biedak" zabalować za mocno i jeszcze dochodzi do siebie :)

Biesika nie bylo, na fotce jest pelen sklad, a ze biesik skacowany, no coz, chyba ten goracy kubek ma z jakas wkladka :).
I na koniec dziekuje wszystkim za przybycie w piatek. Milo bylo Was zobaczyc kolejny raz a niektorych po raz pierwszy:)

Viki
30-11-2004, 11:05
Szkoda że i mnie tam nie było a miałem być. Ale nie zawsze mozna mieć to co się chce. Ewa nie wiedziałem że masz kontrakt na reklame mojego piwa. "TYSKIE PONAD WSZYSTKIE" Tylko nie wiem czy się śmiejesz czy płaczesz. Z fotki nie można odczytać jednoznacznie. Mam nadzieje , że to pierwsze.

artista
01-12-2004, 18:18
Dla nie których to spotkanie było faktycznie "po raz pierwszy" hehehehe - mam nadzieję że następne jakieś będzie niebawem :D
Pozdrawiam

Ewa_natta
05-12-2004, 20:42
I mi szalenie milo było spotakać was ponownie i po raz pierwszy :D
Jaro.. nie mogłam być na koncercie..hyhy.. bo mialam rodzinną imprezke..:)
pozdrawiam Ewa
P.s. czy dobrze widze..? Czyzby kolejne spotkanko sie szykowalo?:D

artista
06-12-2004, 00:30
I mi szalenie milo było spotakać was ponownie i po raz pierwszy :D
Jaro.. nie mogłam być na koncercie..hyhy.. bo mialam rodzinną imprezke..:)
pozdrawiam Ewa
P.s. czy dobrze widze..? Czyzby kolejne spotkanko sie szykowalo?:D

Hmmm... wszystko jest na dobrej drodze ku temu... :wink:

Pozdrawiam