PDA

Zobacz pełną wersję : Pociagi ???



Anonymous
02-08-2001, 11:49
Mam pytanko - czy pociagi relacji Warszawa - Zagoz i Krakow -Zagoz kursuja normalnie , czy tez powodzie spowodowaly pewne komplikacje ???

hans
03-08-2001, 21:39
Jeśli chodzi o pociągi to rzeszowska gazeta codzienna Nowiny podała 03.08.br, że:
"Pociąg "Solina" relacji Przemyśl - Warszawa Wsch. - Przemyśl, pociąg Łódz Kaliska - Zagórz - Łódz Kaliska oraz Zagórz - Warszawa Wsch. - Zagórz kursuje drogą okrężną przez Kielce, Tarnobrzeg, omijając stacje: Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz.
Pociąg "San" relacji Przemyśl - Warszawa Wsch. - Przemyśl nie kursuje na odcinku Przemyśl - Skarżysko Kamienna - Przemyśl.
Jak poinformował Jan Marszałek, dyrektor PKP S.A. Zakład Przewozów Pasażerskich w Rzeszowie, te zmiany obowiązywać będą do czasu usunięcia skutków powodzi. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel 94-36 oraz w każdej kasie biletowej.
jer"

Na zalanych terenach zaczyna się już wielkie sprzątanie, a ponieważ woda nie wyrządziła wielkich strat jeśli chodzi o kolej (przynajmniej ja o takowych nie słyszałem) to już niedługo wszystko powinno wrócić do noramalności.

Pozdrawiam!
hans