PDA

Zobacz pełną wersję : Sylwester 2004



janio
05-12-2004, 23:45
Moi drodzy. Oprocz kontaktu mejlowego proponuje zebyscie zadawali mi pytania takze na forum. Oczywiscie pytania dotyczace Sylwestra 2004. Cierpliwie

Jasiek

*beata
06-12-2004, 00:49
:D Jeszcze jest parę miejsc dla chętnych na Sylwestra? Bo wiele osób wyrażało wstępne zainteresowanie, ale nie potwierdzało na 100% Ile jeszcze mają czasu na zgłoszenia?
pozdrawiam :)
Beata

janio
06-12-2004, 08:54
Pare miejsc jeszcze jest powiedzmy to tak. No ale musza sie ujawnic te osoby bo ja sygnalow konkretnych od tych paru osob nie dostalem :wink:

Julo
07-12-2004, 00:56
Jasiu, rozdziel zadania, jeśli mogę cóś radzić. Czy idziemy na żywioł? Bo to się skończy tak, że będzie mnóstwo gorzały i nic do żarcia i zapijemy się na śmierć. Ale na wieczór 30-tego Będziesz?

janio
07-12-2004, 00:59
Julek dzieki za rade (masz racje). Co do wieczora 30 nie widze inaczej. Ale wiesz co ostatnio wole nic nie obiecywac. Bede sie jednak staral zerwac "juz" 29". Moze sie uda. Bym pojechal "klasycznie" pociagiem na noc;-)). I moze wtedy by mnie ktos zawinal autem i bysmy uderzyli po zakupy gdzies w Sanoku na przyklad.

Co do zadan to wielkie dzieki za rade.

Misiek
07-12-2004, 01:03
Wy tu sobie gadu gadu o Sylwestrze, więc możecie zarezerwować dla nas 3 "duchowe" miejsca. Mam nadzieję, że przynajmniej nie spędzimy tego Sylwestra w szpitalu :wink:

pozdr,
exr + kasia + jeszcze ostatecznie nie zadecydowano

janio
07-12-2004, 01:06
Masz Misiu miejsca gwarantowane zawsze :lol:

Julo
07-12-2004, 12:29
Misiu, a co Byś powiedział na extrem: pierwszy w historii poród na Otrycie? Potomek nie płaciłby dożywotnio składek. A Kasię i Ciebie znieczulimy (ogólnie, nie miejscowo).

andy
07-12-2004, 12:49
O o o!!! Ja moge przegrysc pepowine, a Aska umie wiazac ladne kokardki...

*beata
19-12-2004, 17:42
Ja chętnie pomogę przy odbieraniu porodu!!! Cóż za piękny byłby wpis w rubryce "miejsce urodzenia"! - Otryt!!! :wink:
Pozdrawiam bardzo - zwłaszcza przyszłych rodziców

janio
19-12-2004, 22:59
Moi drodzy mamy poki co ponad 30 osob na Sylwestra. Zanosi sie wiec na ciekawa i intensywna impreze.Pozdrawiam Was wszystkich i sie odezwe niedlugo ze swiezymi newsami (nie ma ich duzo ale walcze na przyklad o koncentracik do wody:)

Pozdro

Jasiek

Świder
23-12-2004, 01:11
Do Jania!
czy jesteś tzw Rudym Jaśkiem?
Jeśli tak, przekaż mi proszę szczegóły dotyczące Sylwestra 2004 i jakiś kontakt na siebie.
Niejaki Marcin Ząbek robił rezerwację dla 3 osób(które reprezentuję), niestety jeśli chodzi o dokładniejsze info rzucił tylko hasłem Rudy Jaś i adresem tej strony, tym motywuję moją prośbę.
Mój e-mail
crackus@interia.pl
Pzdr.
Świder
PS: Jeśli nie jesteś Rydym Jaśkiem, podaj mi proszę jakiś kontakt do niego.

janio
23-12-2004, 08:42
Świder siema to ja Rudy Jasiek (w niektorych kregach mowia na mnie Jasiek Rudy;). Zaraz Ci podam adres strony na ktorej sa informacje dotyczace Sylwestra. A pewnie jutro rozesle mejla z zyczeniami i garscia szczegolow co sie dzieje (a mamy na przyklad juz koncentracik udalo mnie sie go zalatwic :lol:

Otoz i rzeczony adresik: http://www.otryt.bieszczady.pl/sylwester/

Pozdrawiam i zaraz Ci go przesle na mejla.

janio
23-12-2004, 08:51
Moi drodzy (teraz o to prosze mimo tego, ze zaraz ponowie prosbe na mejlu) o znalezienie "sprzetu grajacego" na Sylwestra. Chodzi o jakis przenosny kombajn pt:"MAM KASETKE I CD I RADYJKO W SOBIE I CHODZE NA PRZYKLAD NA BATERIE". Jedna sztuka starczy. Bez tego bedzie nam trudno plasac w rytmach muzy z glosnika (jak wiadomo raz w roku nam sie to przydarza na Gorze).

Pozdrawiam wszystkich

Jasiek

P.S

Aha i jest nas juz kolo 50 osob wiec juz nie dopraszajcie nikogo w miare mozliwosci (bo zawsze sie pojawia dodatkowi goscie i tak)

Zombie
23-12-2004, 09:57
Świderku,

czytaj proszę uważnie mejle ;>
We wczorajszym podesłałem Tobie i Bogusiowi link, pod którym znajdziesz wszystkie interesując Cię szczegóły. Wpisz go tylko starannie do przeglądarki, a wszystko stanie się jasne i oczywiste.

W przypadku dodatkowych pytań z przyjemnością udzielę Ci wszystkich informacji.
Tymczasem pozdrawiam Cię serdecznie i do usłyszonka,
mz

Zombie
23-12-2004, 10:01
Pisząc poprzednią wiadomość nie zauważyłem wpisu Jasia.
Ale jak widzisz Świderku, Jaś podał Ci dokładnie ten sam adres co ja. Tam znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania ;) I jak dobrze się przypatrzysz, nie jest to wcale adres tego forum ;)

Zombie
23-12-2004, 14:54
Jasiu,
zajrzyj na drzewo. Jak tylko Ewa się odezwie, to dam Ci znać.
Wydaje mi się, że byłoby to bardzo dobre rozwiązanie.

Pozdrawiam,
mz

Świder
27-12-2004, 22:32
Cze
po prostu średniowieczna wersja IE jaka dane mi posługiwać się w pracy njakimś cudem nie wyświetliła mi tegoż linku, oczętom mym ukazał się on dużo później.
Reszta w mailu, ze względu na intymne szczególy rozesłanego na prajwy.
Nerka, do zobaczenia w czwartek??
:twisted:

janio
28-12-2004, 19:36
Kochani ostatnie info przed impreza (jutro juz wymeldowuje sie na Gore). Otoz wszystko wskazuje na to, ze sie cudnie zabawimy w piatkowy wieczor/ noc. Musimy tylko wykonac jeszcze wysilek zwiazany z dostarczeniem zakupow na Gore i zebraniem drewna do kominka i pieca i bedziemy mogli sie cieszyc atmosfera na imprezie. Mam nadzieje, ze wszystkich Was zobacze na Gorze.

Pozdrawiam

Wasz Jasiek

Zombie
29-12-2004, 14:00
Możesz na nas liczyć!
Pozdufki i do zobaczenia na Górze!
mz