PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc Biesomieszkańców



pyton
07-12-2004, 10:17
Witajcie.Mam prośbę do Biesomieszkańców (szczególnie okolice Łupkowa, Cisnej, Komańczy, Baligrodu, itp...): czy ma ktoś z Was może aparat cyfrowy lub aparat w komórce? jeśli tak to czy miałby możliwość podjechać do Smolnika k/Nowego łupkowa i tam zrobić pare fotek działki: jest wystawiona na przetargu w GAH Szczawne, działka nr 340/53 z zabudowaniami (garaż o powierzchni 600m) po dawnym gospodarstwie rolnym w łupkowie. Mam mape geodezyjną gdzie ona sie znajduje wiec jak by pomogło moge przesłać skan. Zależy mi na tych zdjeciach bo nie wiem czy sie pakować w ten interes: jak bede miał z 4 stron obory to niezbyt to przyjemny widok....Jesli kto maiałby czas i chęć to bardzo bym prosił. Pozdrawiam. PYTON

artista
07-12-2004, 22:56
zadne fotki nie zastąpią osobistych ogledzin... Dobra rada: jedź tam osobiście.

Pozdrawiam

pyton
08-12-2004, 11:47
Dzieki za rade ale: koszt wyjazdu to 200zł raz na oględziny i drugi raz na sam zakup (przetarg) co daje 400zł a przy 2,5 miesięcznym dziecku w domu to spora kasa; ponadto trzeba zarezerwowac 2 dni na wyjazd - z pracy sie wyrwać nie dam rady; jakbym miał foty to przynajmniej widedziałbym czy się na to porywac i odchodzi mi ewentualnie 200zł kosztów jednego wyjazdu....
pozdr
PYTON

Piotr
08-12-2004, 13:25
Dzieki za rade
Cóż, nie da się ukryć że najlepiej jdnak zobaczyć. Poza tym GAH powinien udzielic Ci takich informacji. Przetarg chyba już niedługo - gdyby nie znalazł się nikt chętny na podesłanie fotki, ustal lokalizację - przynajmniej mniej więcej (chyba że na mapie geodezyjnej) są jakies punkty odniesienia pozwalające zlokalizować to miejsce), to postaram się, jesli będę umiał,opisać Ci to miejsce i z czym sąsiaduje. Chciaz na moje oko budy po byłym GR powinny znajdować się w początkowej części Smolnika od strony szosy, mniej więcej w okolicy gdzie tory wąskotorowki przecinają drogę przez Smolnik. Po prawej jest Osława i takie spore osuwisko, natomiast po lewej te zabudowania. W najbliższym sasiedztwie jest kilka domów, w tym chyba dwa nowe oraz pole biwakowe z knajpą (nędzną). Generalnie źle nie jest, jesli to tam - na pewno nie ma tam żadnych obór, a przynajmniej uzytkowanych. Jest to jednak ta mniej atrakcyjna czesc wsi. Przychodzi mi do głowuy jeszcze inna lokaliacja, więc moze to nie tam.

pyton
09-12-2004, 11:24
być może to tam gdzie mówisz...dostałem mape ale taki wycinek że nie bardzo moge się połapać....podeśle po południu skan do Ciebie - może się zorientujesz..
Pozdrawiam i dzieki za info
PYTON

artista
10-12-2004, 09:17
Jak już tam PYTON osiądziesz to może jakąś parapetówkę zrobimy.... hehehehe
Pozdrawiam