PDA

Zobacz pełną wersję : OBWIESZCZENIE



Derty
10-12-2004, 11:37
Witam :)

Działając na podstawie paragrafu 1, pkt 1a/ Statutu TWA-bis, niniejszym zawiadamiam, że ludzie z miasta w naszej szacownej organizacji postanowili rozprostować kości w górach. Po długich acz przyjemnych obradach w Pubie Wetlina osiągnięto porozumienie co do miejsca i czasu akcji.

Miejsce: Hala Krupowa
Czas: (28)29 - 31 styczeń 2005 roku

Również postanowiliśmy, że w spotkaniu mogą, a nawet powinni uczestniczyć wszyscy, którzy lubią góry.

Wybór miejsca został podyktowany możliwościami szybkiego dojazdu PKP w rejon górski bez konieczności dalszej podróży PKS-em dla uczestników zamieszkałych na dalekiej północy kraju (Wawa, Łódź, Gdańsk itp).

Atrakcje spodziewane na wyprawie:
- Uścisk dłoni oraz 'niedźwiedź' z członkami TWA-bis wraz z przyjęciem do organizacji
- Podchodzenie z plecakiem na wyskość 1200 m.n.p.m. :)
- Śniegu moc, tytłanie się w nim oraz oblepianie bałwana :)
- Niepowtarzalne widoki na Podhale, Tatry, Fatrę, Beskid Żywiecki, Mały, Śląski, Wyspowy oraz Gorce
- Sesje fotograficzne za plecami niedoświadczonego instruktora :P
- Osuszanie dżinów w butelczynach
- Rechotanie
- Śpiewanie
- Wycieczka piesza dokąd nogi doniosą

Nie zapewniamy rezerwacji noclegów, spania do 13-ej lub ( o zgrozo !!) od 20-ej :) oraz AlkaPrimu :) Wszystkie te sprawy każdy uczestnik załatwia we własnym zakresie i na własną odpwiedzialność.

Jedzenie wedle własnego uznania lecz staramy się organizować wspólny kocioł.
Derty dodaje do kotła swoje piersi :D

Zgłoszenia należy czynić na adres: derty@wp.pl

Podpisano:
Derty

PS: Cel: http://www.szewczak.art.pl/tapety/1024x768/(c)_sjs_2002_034_01_63900001.jpg

hanka
10-12-2004, 12:15
Ja się piszę ;)

szczególnie na te piersi Dertego :D (mniam - palce lizać) kosztowaliśmy je wszyscy ostatnio w Suchych Rzekach

pozdrawiam
hanka

PeteR
10-12-2004, 12:27
W takie miejsca oczywiście się piszę :-)
Pozdrawiam
PeteR

artista
12-12-2004, 17:03
Miejsce znakomite.... no i na Babią Górę blisko hehehehe

krawc
29-12-2004, 09:07
Jestem zainteresowany takim wypadem ale ja nie planuję z takim wyprzedzeniem, bo wtedy najczęściej coś mi wypada nieprzewidzianego. Na pewno natomiast w rachubę wchodzę tylko ja - moja połowica z róznych przyczyn na pewno nie weźmie udziału.
Belze_bob

Doczu
29-12-2004, 20:06
Wprawdzie planowałem wówczas połażenie trochę po Gorcach, ale kurcze bardzo miło byłoby spotkać się z Wami. Nie było mnie na KIMB'ie, więc następna taka okazja, aby Was poznać, i to w dodatku tak blisko ode mnie nie zdarzy się prędko. Jeśli więc moja żona pojedzie na skoki do Zakopanego, to będę mógł przyjechać nawet na 2 dni, a jeśli nie, to postaram się choć na jeden dzionek przyjechać.

AnkaWawa
02-01-2005, 15:34
Ja to mam szczęście do terminów spotkań :(
SESJA niestety....studenci i nie tylko wiedzą co to znaczy
Szkoda bo znów się z Wami nie spotkam buuuuuuuuuuuuuuu.
Pozdrawiam
Anka :cry:

Ewa_natta
04-01-2005, 00:18
No ja bede na 99,9%..no chyba że coś naprawde niespodziewanego stanie mi na drodze, ale na to nie liczcie :D
Zimowy Beskid..to trzeba zobaczyć :)
A że wiekszość z was bedzie jechać przez Kraków..trzeba sie bedzie jakos ugadać, zawsze to raźniej w kupie :P
pozdrawiam Ewa

Derty
05-01-2005, 16:41
Ewa :)
Żeby tylko wszyscy nie osiedli na wiślanych łachach w Kraku :P Ostrożnie dawkuj wiśniówke ;)

Ewa_natta
05-01-2005, 17:03
Głodnemu chleb na mysli..?:P
Spokojnie.. ja mam zamiar tak was po zaspach snieżnych przeciągnac że zamarzycie za spokojem równinnej północy:D
pozdrawiam Ewa (Czarcik)

Derty
06-01-2005, 13:36
Czarcie :twisted: Igrasz ze Zbokiem!!
A poza tym, jakie zaspy? :P Za oknem wiosna niemal :D
I śpiewanko po wiśnióweczce jakby bardziej wdzięczne...:D
Pozdrawiam specjalnie Czarta Małopolskiego :D

Ewa_natta
07-01-2005, 14:58
Heheh.. To Ty niewiesz, że specjalnie dla was zamówiła zime stulecia na koniec stycznia :twisted:
Bedziecie jęczeć, kwiczeć i przedzierac sie przez lodową Kraine :)
P.s.. to tak w ramach zachęty dla tych, co jeszcze sie wachaja czy wybrać sie na HK
Piekielnie ciepło pozdrawiam Ewa

Ewa_natta
19-01-2005, 00:40
Ja przypominam..że pora popracować nad kondycją ( jesli już tego nie robicie)..Zamówiona była zima na wyprawe na HK..więc zime dostaniecie:)
Będzie pieknie, biało, mrozno..to bedzie nie powtarzalna wyprawa..tak więc załatwiać urlopy, pakować plecaki..i ..już nie dlugo:D
pozdrawiam Ewa

Hero
30-01-2005, 22:49
Jako pierwszy, któremu udało się wrócić po wielu perypetiach z wyprawy na HK, mogę stwierdzic, że Ci co się deklarowali, a nie przybyli, stracili tak wiele, że zadne słowa tego nie opiszą. Było rewelacyjnie.

Pozdrawiam

Hero

kobieta_bieszczadzka
30-01-2005, 23:37
:mrgreen: :twisted: :twisted: Dotarłam druga ...... potwierdxam nie opiszą...... było cudnie, fantastycznie i takie tam ;)

Dziękuję wszystkim za bycie .... ;)

kobita (umordowana i szczęśliwa)

Ewa_natta
31-01-2005, 21:59
ja trzecia .. i wcale nie czuje sie szczesliwa.. bo chciala bym tak dłuzej wędrowac po zimowych Krainach..ehh...
Dziekuje wszystkim co przybyli.. było rewelacyjnie:D
Cmoki dla was
Ewa

kobieta_bieszczadzka
31-01-2005, 22:40
wcale nie czuje sie szczesliwa

moje szcześćie nie wypływa z faktu powrotu, tylko z faktu, iż tam byłam .....

Derty
02-02-2005, 10:53
Hej :)

Ewa jako naczelny Czart Małopolski ma niezłe możliwości w zasypywaniu gór śniegiem. Wyżej już pokazano conieco, wiec i ja dorzucę tu mały obrazeczek...
Beskid zimowy - pusty nawet w weekend, cichy i tak niezwykły. Chwilami czułem się jak w Bieszczadach, a ogólnie czułem się wybornie dzięki pozostałym czyli Ewie, K_B i Hero. Dziękuję Wam za przybycie :)

Derty
02-02-2005, 10:57
A oto okolice schroniska...

kobieta_bieszczadzka
07-02-2005, 23:56
Nie to, że jestem monotematyczna...... :P a ja znów dopadłam sopla....

Coprawda, nie powinnam tu startować z moimi próbami fotograficznymi, przy mistrzuniach, ale...cóż... usunąć mnie nie mogą :twisted: