PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc



mavicfree
11-12-2004, 23:08
witam mam do Was wielka mianowicie obecnie rozpoczolem pisanie pracy licencianckiej na temat "rozwoju turystyki rowerowej w Biezczadach" temat jst mi bardzo bliski lecz ilosc materialów dokumentów w tym temcie jest znikoma dlatego tez prosze o jakie kolwiek namiary do ludzi zajmujacych sie ta tematy linki itp z góry dziekuje !!

Rambo John
13-12-2004, 23:08
Na tak zwanego "szybcika" proponuję adres: www.epce.org.pl/pl/gw/greenways_zielony%20_rower.htm

To będzie ogólnie o rowerach w Bieszczadach. Napisz cos więcej, co byś chciał, to będziem kombinować.

Admin BTC
14-12-2004, 23:01
Witam,

Już pierwsze materiały powinny trafić na Pana skrzynkę.
Proszę jednak spróbować dokładniej opisać poszukiwaną przez Pana problematykę.
Może jakiś spis treści pracy licencjackiej?
Dobre też są konkretne pytania, wówczas jakoś łatwiej dany problem rozwiązać.
Myślę, że materiały, pomoce itp znajdziemy - a jak nie to postaramy się stworzyć :)

mavicfree
15-12-2004, 17:42
z góry dziekuje za pomoc plan pracy postaram jak jak najszybciej napisac i przeslac oraz podam konkretne tematy jakie sa mi potrzebne

leszczu
22-12-2004, 09:35
cze jak chcesz moge ci przesłać strategie turystyczną rozwju powiatów bieszczadzkiego leskiego i sanockiego bo ostatnio sciągalem dla kolegi tesz cos o turystyce pisal
Pozdrawiam

leszczu
22-12-2004, 09:36
Pozdrawiam

Michał
22-12-2004, 17:18
jak chcesz moge ci przesłać strategie turystyczną rozwju powiatów bieszczadzkiego leskiego i sanockiego bo ostatnio sciągalem dla kolegi tesz cos o turystyce pisal

Hmmm ! Może jednak sobie odpuść z tą strategią.

I nie profanuj staruchów! - bramą w Bieszczady nie są Lutowiska! One już tam są (tfuj! co za wyrażenie!)

Pozdrawiam

leszczu
23-12-2004, 13:00
Nie wiem czy to ty chciałeś pomoc do pracy licencjackiej czy mavicfree jak nie ty to czego odpowiadasz w jego imieniu :)
wiem że bieszczady zaczynają się o wiele wcześniej jeżeli cię to tak strasznie obraziło to przepraszam ja napisałem domavicfree bo pytał się o materiały do pracy :!:
Pozdrawiam i życze Wesołych Świąt dla wszystkich

Żebro
23-12-2004, 16:15
Widzę że Michałek nie zna granic geograficznych Bieszczadów polecam dobry przewodnik to odkryjesz ze granica opiera sie na Sanie
Pozdrawiam

mavicfree
28-12-2004, 23:10
witam
dziekuje bardzo za informacje przepraszam ze tak rzadko pisze ale mam ograniczony dostep do internetu podaje moj mail takze prosze o przesylanie tych informacji na maila z gory dziekuje dane_x@poczta.onet.pl
a teraz moze nieco przyblize temat i wizje mojej pracy
wiec w poczatkowiej wersji mial to byc swoistego rodzaju przewodnik po bieszczadach lecz moj promotor sie na to nie zgodzil dlatego w mojej pracy chcialbym 1ukazac problematyke tego typu turystyki
- moja wizje rozwoju tego typu turystki w bieszczadach czyli jak powinno to wygladac w teorii czyli baza noclegowa -trasy --oraz szereg problemow zwiazanych z ta czescia turystyki
oraz chcialbym wspomiec o osrodkach ktore juz istnieja bo podobno juz takie sa ??!!chcialbym do nich dotrzec !!
2 opis tras rowerowych szlaków tutaj chcialbym sie oprzec na szlakach greenway oraz na wlasnych odczuciach gdyz czesto je przemierzam
3 przygotowanie sie do tego typu rekreacji czyli
-bespieczenstwo
-ubior
-przygotowanie roweru jego odpowiedni dobór!!!
-jedzenie czyli wszystko to co ma wplyw na to iz tego typu turysta moze byc przyjemna i stac sie swoista rekreacja
-z góry dziekuje za pomoc !!!!!!!

Michał
29-12-2004, 00:43
Widzę że Michałek nie zna granic geograficznych Bieszczadów polecam dobry przewodnik to odkryjesz ze granica opiera sie na Sanie

Hmm, a co to ma do tego, o czym pisałem



to czego odpowiadasz w jego imieniu
wiem że bieszczady zaczynają się o wiele wcześniej jeżeli cię to tak strasznie obraziło to przepraszam

Sorki, ale nie odpowiadałem w Jego imieniu, ani się nie obrażam, ani nie musisz mnie przepraszać. Chciałem zwrócić uwagę, aby nie formuować tematu jako strategia. Strategie to mają wszystkie gminy (chyba wszystkie) opracowane.

Ja także Was pozdrawiam

nmkop
04-01-2005, 22:16
Ja proponuję stronę http://www.ipipan.gda.pl/~stefan/Ocena/
Pozdrawiam.

mavicfree
07-01-2005, 20:39
dzieki wielkie za link ...

leszczu
17-01-2005, 09:40
Michał napisał:

Strategie to mają wszystkie gminy (chyba wszystkie) opracowane. .
Nie wypowiadaj się jak nie sprawdzałeś ja na własnej skórze się poznałem jak to jest załatwiać taką strategię co każde powiat ma i powinna być na stronie powiat bieszczadzki już dał sanocki też jest tylko najgorzej było z leskim dopiero po 2 telefonach i meilu ze zadzwonie do przełożonego otrzymałem ową strategię co nie powino być takim problem w dobie dzisiejszych czasów, naszczęście otrzymałem ową strategię leską
Pozdrawiam i życze dużo wytrwałości w załatwianiu spraw w tamtejszym urzędzie

~~misiek
23-02-2005, 11:54
Lesko nie jest powiatem bieszczadzkim, są nim Ustrzyki Dolne. Lesko nie leży w Bieszczadach, a cały czas mówi że jest bramą bieszczad.

leszczu
23-02-2005, 12:35
Lesko nie jest powiatem bieszczadzkim, są nim Ustrzyki Dolne. Lesko nie leży w Bieszczadach, a cały czas mówi że jest bramą bieszczad
A kto mówi że jest przyczytaj wszystkie posty od początku nikt tak nie pisze
To normalne że jest Strateia Leska Sanocka I ustrzycka(Bieszczadzka)
A to czy jest brama to też nie wiem kto mógłby to ocenić może trzeba rzucić taki post kto jak uważa skąd tak naprawdę zaczynają sie bieszczady
Pozdrawiam :D

Michał
23-02-2005, 14:22
A kto mówi że jest przyczytaj wszystkie posty od początku nikt tak nie pisze
no to dalej



Nie wypowiadaj się jak nie sprawdzałeś ja na własnej skórze się poznałem jak to jest załatwiać taką strategię co każde powiat ma i powinna być na stronie powiat bieszczadzki już dał sanocki też jest tylko najgorzej było z leskim

Na razie pozostawię to bez komentarza - ale przestań może pić napar z tych grzybków.

Pozdrawiam

leszczu
05-03-2005, 19:18
Hmmm ! Może jednak sobie odpuść z tą strategią
No i kto tutaj pisze jakieś dziwne rzeczy jak ty sie nie pytałeś o pomoc to o co ci chodzi ja przynajmiej próbuje pomóc jak ktoś oto prosi i nie wypowiadaj sie za innych tylko pisz za siebie a zreszta przez takie twoje posty człowiek sie tylko denerwuje a pozniej jakie bzdury wychodza :oops:
Pozdrawiam :)

Michał
06-03-2005, 21:27
No i.....

Leszczu - Ty (jak widzisz takie coś pisze się z dużej litery) jesteś niereformowalny.
Poza tym widzę, że moda na walenie się w cudze piersi nie minęła.

P.s.
Na temat "załatwiania spraw" mogę pisać poemy. A że nic nie mówię?

Pozdrawiam

lucyna
23-03-2005, 15:48
Zimą utrzymuje się z pisania prac magisterskich. Sądzę, że musisz uwzględnić infrastrukturę turystyczną Bieszczadów. Jeżeli chodzi o infrastrukturę hotelową to możesz sięgnąć do przewodnika Staszka Orłowskiego pisującego tego typu bazę. W chwili obecnej istnieją już profesjonalne pakietowe programy oparte na turystyce rowerowej. W pracy też poruszyłabym problem teorii zrównoważonego rozwoju i turystyki zrównoważonej, której jednym z elementów jest tyrystyka rowerowa.

Szaszka
23-03-2005, 16:41
Zimą utrzymuje się z pisania prac magisterskich.

Może lepiej się tym publicznie nie chwalić....