PDA

Zobacz pełną wersję : Zwolnienia w Tarnawie



pyton
15-12-2004, 11:53
Witam. Pamiętacie pewnie sprawę zwolnien pracowników BdPN z gospodarstwa pomocniczego w Tarnawie. Sprawa przycichła, wszyscy wrócili do sowich problemów, a do końca wszystko nie zostało wyjasnione: posty (również i mój) opierały się na zasłyszanych lub przeczytanych informacjach, plotkach, domysłach. Prawdy w tym wszystkim też było, na głowę dyrektora BdPN trochę pomyj wylaliśmy, się okazuje że i trochę słusznie. Tyle dobrego że on sam zorientował się że sprawa wyszła troche nie fair i zechciał ją wyjasnić. Warto żeby wszyscy, którzy zabierali głos w sprawie przeczytali pewien artykuł, a jest on na stronie: http://www.gb.media.pl/gazeta/ciekawe.htm (mam nadzieję że admin mnie nie zlinczuje za podanie tego adresu....). Warto, by mieć ogląd sprawy i żeby domówić przynajmniej część niedomówień. Choć i tak cały finał sprawy będzie znany pewnie w przyszłym roku...
pozdrawiam
PYTON

naive
19-12-2004, 11:55
Przeczytałem ten tekst, niby dalej to samo ale nie tak samo. Z tym że to spotkanie jest mniej więcej w tym samym czasie, gdy odbywała sie poprzednia dyskusja, informował o tym wtedy jeden z lokalnych dzienników. Nie wydaje mi sie żeby koncepcja dyrektora coś zmieniła tam na lepsze, / domki z komfortowymi apartamentami/. Baza noclegowa winna być budowana przede wszystkim poza BdPN, natomiast tam gdzie jest to możliwe warto by zadbać o komunikację z takich miejsc m.in. do Tarnawy czy Bukowca. Przed wojna chodziło się z Sianek na Halicz, może warto byłoby wyznaczyć szlak z Tarnawy ? Zwłaszcza że jego wieksza częśc znajdowałaby się poza BdPN.