PDA

Zobacz pełną wersję : Admin - czy coś się psuje?



Michał
17-12-2004, 16:52
Cześć Darku

Od pewnego momentu (po konserwancji czy jak zwać) liczba (cyfra) podawana przy postach ani drgnie. Np. w wątku Ochrona środowiska mam po trzykroć 383!

Mnie to sie podoba (później zostanę starym ramolem bazgraczem), ale innym?

Przeglądarka - Mozilla Firefox, miasto - zapleśniała Warszawa (jak wrócę do Opola - zapodam czy to prawda)

Pozdrówka

admin
17-12-2004, 19:53
Ochrona środowiska mam po trzykroć 383!

Ja widzę 385 - ale oblookam sprawę bo nie zwracałem na to uwagi.

Jaro
18-12-2004, 21:57
To i ja cos dorzuce. Od czasu ostatnich zmian na forum dostaje maile z powiadomieniem gdy pojawil sie nowy post w temacie w ktorym napisalem cos wczesniej. Dodam, ze w profilu mam ta opcje wylaczona. Moglbys to sprawdzic Darku?

admin
18-12-2004, 22:55
iczba (cyfra) podawana

Jednak jest ok ;)
Dodaje cyferki z tym że zaktualizowana liczba podawana jest po zamknięciu i otwarciu ponownie przeglądarki.


dostaje maile z powiadomieniem gdy pojawil sie nowy post w temacie w ktorym napisalem cos wczesniej.

Na dole każdego wątku masz link: Przestań śledzić ten temat - klikasz i już nic nie dostaniesz.
Opcja śledzenia tematów włancza się automatycznie przy użyciu okienka szybkiej odpowiedzi.
Generalnie według mnie to zaleta :) chyba że się mylę.

Michał
19-12-2004, 21:52
Dodaje cyferki z tym że zaktualizowana liczba podawana jest po zamknięciu
Zgadza się - dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Stały Bywalec
20-12-2004, 00:17
Darku, ja też mam problem.
Od pewnego czasu dostaję e-maile, gdy tylko ktoś napisze post w wątku, w którym i ja się wcześniej wypowiadałem.
Wcale tego nie chcę. W swoim profilu, w dziale "preferencje" postawiłem odpowiednią kropkę w pozycji "nie". I nie pomogło !

Jaro
20-12-2004, 00:37
Od pewnego czasu dostaję e-maile, gdy tylko ktoś napisze post w wątku, w którym i ja się wcześniej wypowiadałem.
Wcale tego nie chcę. W swoim profilu, w dziale "preferencje" postawiłem odpowiednią kropkę w pozycji "nie". I nie pomogło !

Patrz dwa posty wyzej :)

admin
20-12-2004, 10:48
No tak w profilu odznaczasz powiadomienie o odpowiedziach

ale:

Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach:
Wysyła email gdy ktoś odpowie w temacie, w którym napisałeś wiadomość. Możesz to zmienić przy każdej napisanej wiadomości

Ponieważ domyślnie jest ustawione powiadomienie o odpowiedzi w wątku (obrazek)
wystarczy podczas pisania odpowiedzi odkliknąć ptaszka i już.

A z drugiej strony nie chcesz być na bieżąco w dyskusjach w których brałeś udział? :)
Wydawało mi się że to opcja dość pożyteczna.

admin
20-12-2004, 10:50
Z drugiej strony to jedno wyklucza drugie :) - muszę się temu przyjżeć.