PDA

Zobacz pełną wersję : Admin - nie widać zdjęć !



Polej
29-12-2004, 14:37
Witam!
Nie wiem, czy to problem mojego sprzętu, czy też problem Forum, ale nie widzę zdjęć zamieszczonych na Forum.
Czy są problemy z Forum ?

Pozdrawiam.
Polej.

admin
29-12-2004, 18:03
A zalogowałeś się?

Fotki widać po zalogowaniu.

Polej
30-12-2004, 08:29
Tak - oczywiście zalogowałem się. Jednak już wszystko jest w porządku. To były przejściowe problemy.

Pozdrawiam.
Polej.[/u]

Gryf
12-11-2006, 19:06
A jak umieszczać foty na forum? Chciałem powiesić ciekawy materiał ale bez fotek nie da rady.
www.imageshack.us Ten program znam ale i z jego pomocą nie udało mi się zamieścić fotek.

admin
12-11-2006, 21:26
Pod okienkiem w którym piszesz odpowiedzi masz większy przycisk: Opcje zaawnasowane

Klikasz, następnie zostaniesz przełączony do zaawansowanego trybu edycji/pisania postu, przewijasz ekran w dół i masz kolejny przycisk: Zarządzaj załącznikami

Klikasz :) i dalej już prosto.

katarzynowosc
21-02-2007, 16:42
Witam!
W zamieszczonym przeze mnie dzisiaj poście z fotkami z Bieszczadu - przynajmniej na moim komputerze - otwierają się w powiększeniu tylko 3/7 zdjęć... W czym rzecz?
Wszystkie mają mniej niż 68kB; tym, które sprawiają problemy - dodatkowo i na wszelki wypadek "zjechałam" jakość... Bez zmian :(
Może tylko mnie nie powiększają się miniatury?
Będę wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam!
K.

Piotr
21-02-2007, 16:45
Może tylko mnie nie powiększają się miniatury?

U mnie działają wszystkie.

katarzynowosc
21-02-2007, 16:50
A, dzięki w takim razie.
Szkoda więc tylko niepotrzebnie zaniżonej jakości.
Nic to, jak mawiał Mały Rycerz. Turururu - i dziękuję :wink:
K.

Browar
21-05-2007, 17:17
Mam pytanko do "znających":coraz więcej osób korzysta z webalbumu Picasa.Jak otwieram taką stronę w Mozilli to nie pojawiają mi się zdjęcia,kopiuję adres i wklejam do IE,tam jest ok.Jakiej wtyki może mi brakować w Mozilli?

admin
21-05-2007, 18:45
Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że masz wyłączoną obsługę JavaScriptu - ale to dość mało prawdopodobne.
Albumy picasy są naszpikowane ajaxem który opiera się na JS zatem jego zablokowanie może kwasić.

Browar
21-05-2007, 19:56
To sprawdziłem najpierw-włączone.Ajax dziwnie działa np zumi tak,ale maps.google.com już nie.

admin
21-05-2007, 20:50
Znaczy że cuś masz tam przyblokowane.

Problem jak u Ciebie:
http://tinyurl.com/2kx3ub

Zacząłbym w tym przypadku od instalacji najnowszej wersji FF.

Dodatkowo:



Try going to about:config in the location bar, and type 'dom.
disable_image_src_set' in the filter. Check that it's set to False; If
it's not, double-click it to change it.

Browar
21-05-2007, 23:41
Chyba nic nie zrobię:w starszej wersji była możliwość włączania obrazków z przekierowywanej strony,w tej nie:(

stasiuvino
24-07-2008, 22:21
A dlaczego nie widać mojego zdjęcia (tego przy loginie, widocznego po lewej stronie przy każdej wypowiedzi) mimo, że jego rozmiar i waga jest odpowiednia?

Piotr
24-07-2008, 22:30
A dlaczego nie widać mojego zdjęcia (tego przy loginie, widocznego po lewej stronie przy każdej wypowiedzi) mimo, że jego rozmiar i waga jest odpowiednia?
Być może go nie dodałeś lub podałeś błędną ścieżkę do kompa, albo jeśli dodajesz ze zdalnego serwera to błędny url.
Druga mozliwość: dodałeś tylko zdjęcie i ono się wyświetla a avatara nie - to są 2 różne, odrębne rzeczy.

Your Control Panel -> Twój profil - > Edytuj zdjęcie: tu jest zdjęcie, które wyświetla się tylko w profilu, max. 300*300px

Your Control Panel -> Ustawienia i Opcje - > Edytuj avatar: tu jest avatar czyli to co się wyświetla przy nicku na forum, max. 140*140px, 39Kb.

Sprawdź - jeśli to nie to, spróbuj dodać ponownie, wszystkie działają, więc problem musi być w adresie lub dodawanym pliku.

stasiuvino
24-07-2008, 22:50
Już działa (jak widać). Dzięki.
A swoją drogą - skąd miałem wiedzieć co to avatar....