PDA

Zobacz pełną wersję : Życzenia noworoczne?



bogo9
30-12-2004, 23:06
Te wasze życzenia świąteczne były super i mam pytanko - macie jakieś fajne noworoczne/sylwestrowe?
Sam przy okazji chciałbym życzyć wszystkim miłośnikom Bieszczad odwiedzającym to forum szampańskiej zabawy sylwetrowej, Sczęśliwego Nowego Roku i aby ten nadchodzący był lepszy od tego mijającego.
No, sami widzicie że zbyt orgnialne te życzenia nie są... :D

Pozdrawiam

Milena
31-12-2004, 01:19
Może ... nie są fajne, ale takie ...od serca :)

Niech Nowy Rok przyniesie radość, milość
pomyślność i spelnienie wszystkich marzeń,
a gdy one już się spełnią: niech dorzuci
garść nowych marzeń...
bo tylko one nadają życiu sens .

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
A te przesyłam dla wszystkich Biesołazów witających Nowy Rok w Ustrzykach Grn.:

Zyczę Wam zabawy do białego rana,
najlepszej muzyki, pysznego szampana.
Choć nie będę z Wami w noworoczna noc
tą drogą przesyłam życzeń całą moc. :)

PeteR
31-12-2004, 10:31
Niechaj Nowy 2005 rok będzie dla Was czasem spokojnego spełnienia życiowych marzeń, długaśnych tras po niezaludnionych wertepach :), niech będzie to czas radosnych spotkań i niezapomnianych znajomości ..... bo taki właśnie był odchodzący nam 2004.
PeteR

Derty
31-12-2004, 13:24
Wszystkim zadurzonym w górach tysięcy kroków po górskich ścieżkach, tysięcy spotkań ze wspaniałymi ludźmi, spełnienia marzeń wszelakich i narodzin nowych, słowem wszystkiego najlepszego w 2005 roku :)

Stały Bywalec
31-12-2004, 15:00
(...) No, sami widzicie że zbyt orgnialne te życzenia nie są... :D
Pozdrawiam

Słuchaj, liczy się nie forma, lecz treść.

Wzajemnie - Tobie i Wszystkim Członkom Naszego Forum życzę wszystkiego najlepszego w Nowym 2005 Roku. Obyśmy się w nim spotkali w Bieszczadach niewirtualnie i wypili niejedno niewirtualne piwo.

A my dziś wypijemy w Warszawie (na Kabatach) Wasze zdrowie. My - to znaczy: ja z małżonką, Żabki (gospodarze Sylwestra) i jeszcze mój stary kumpel z jakąś panią, z którą Żabki usilnie chcą go wyswatać (dziś się zapoznają ! :D )

Lupino
01-01-2005, 01:39
Wszystkiego najlepszego w nowym 2005 roku dla wszystkich forumowiczów

składają

Lupinowie

AnkaWawa
01-01-2005, 19:10
Wszystkim znajomym i nieznajomym Biesołazom życzę w Nowym 2005 Roku więcej mozliwości czasowych, finansowych pozwalajacych każdą wolna chwilkę spędzić na podziwianiu widoków bieszczadzkich.
AnkaWawa

marekm
02-01-2005, 13:57
Wszelkiej pomyslności i spełnienia tego, czego nie udało się zrealizowac w 2004 roku, moc pieknych wypadów w góry, pogody ducha i zdroowka w 2 0 0 5 roku
zyczy marekm

Polej
03-01-2005, 09:06
Zrealizowania wszystkich planów, pogody ducha, zdrowia, wiary w siebie oraz jak najwięcej możliwości obcowania z Bieszczadami - w nowym 2005 roku - życzy Polej. :lol:



Pozdrawiam.
Polej.