PDA

Zobacz pełną wersję : Bieszczadzkie pieski do oddania



Jaro
02-01-2005, 22:37
Mam nadzieje,ze nie dostane nagany za ponizsze, to nie oferta komercyjna :)
Stadnina "Serednie" posiada do oddania w dobre ręce szczeniaki po suce Wice - "owczarku bieszczadzkim" (matka owczarek podhalański, ojciec owczarek belgijski) i dalmatyńczyku. Do wyboru białe i czarne. Można je zabierać za ok. dwa-trzy tygodnie, teraz mają trzy tygodnie.
Wika - matka szczeniaków to bardzo dobry pies pasterski, nadający się do pilnowania i zaganiania koni, łagodna w kontaktach z dziećmi.
Chętnych prosimy o kontakt tel. 0501286628, mailowy serednie@megapolis.pl lub osobisty: stadnina "Serednie" Serednie Małe k/Polany.

Karolina
03-01-2005, 00:30
mam nadzieję że znajdą się chętni bo piesków mamy 9 a tylko 1 jest zamówiony

Polej
03-01-2005, 11:41
Szczeniaczki są piękne. Gdybym tylko bliżej mieszkał....

Pozdrawiam.
Polej.

Karolina
03-01-2005, 17:07
Nie widzę problemu. Nie wiem gdzie jest twój Międzychód-moze nie oświecisz? Zawsze możesz w czasie ferii skierować się w stronę Biesów i zabrać pieska. Co tam odległość? Miłosnik Bieszczadu chyba czasem tu bywa no nie? :lol:
Pozdrówka :D

Polej
04-01-2005, 09:35
Problemem jest ok. 600 km jakie nas dzieli. Mieszkam w zachodniej części Wielkopolski.
W ferie zimowe wypad w Bieszczady niestety nie wypali. Organizuję się na pierwszą połowę sierpnia, będę w Bieszczadach ok. 12 dni. Szczeniaczki w tym czasie nie będą już szczeniaczkami, ale kto wie- może się spotkamy ? :lol:

Pozdrawiam.
Polej.

Karolina
04-01-2005, 12:47
Zapraszam na Serednie!
Co prawda będzie u mnie pełnia sezonu turystycznego ale na dobrą kawę tudzież herbatę zawsze możesz liczyć!
A jak jakiś piesek zostanie to na niego też!
A wiesz że pasowałeś mi na wielkopolanina? dobrze piszę? Może dlatego że jesteś podobny do jednego fajowego Łukasza z Poznania

Pozdrawiam

Karolina
04-01-2005, 12:48
Zapraszam na Serednie!
Co prawda będzie u mnie pełnia sezonu turystycznego ale na dobrą kawę tudzież herbatę zawsze możesz liczyć!
A jak jakiś piesek zostanie to na niego też!
A wiesz że pasowałeś mi na wielkopolanina? dobrze piszę? Może dlatego że jesteś podobny do jednego fajowego Łukasza z Poznania

Pozdrawiam

Polej
04-01-2005, 14:36
Dzięki za zaproszenie !
W Wielkopolsce jest sporo fajnych ludzi.
Mam nadzieję, że podczas wędrówki po Biesach znajdę czas i zawitam na herbatkę z wkładką :wink:
Ja też zapraszam, jeśli będziesz w mojej okolicy.

Pozdrawiam.
Polej.

Karolina
04-01-2005, 15:18
Dzięki ale w twojej okolicy raczej nie bywam :( Znam paru fajnych ludków w Poznaniu ale jak na razie byłamraz na ślubie kolegi. Było cudownie,Poznań bardzo mi się podobał
Ty na pewno będziesz prędzej w Biesach.
Ps Nie zawsze mam wkładkę do herbaty i daleko do sklepu bezpieczniej przynieść ze sobą

Pozdrawiam :D

Polej
04-01-2005, 15:28
Ps Nie zawsze mam wkładkę do herbaty i daleko do sklepu bezpieczniej przynieść ze sobą
Będę miał na pewno, mam coś specjalnego na takie okazje ( nie mogę powiedzieć co, bo to będzie reklama). :wink:


Pozdrawiam.
Polej.

Karolina
04-01-2005, 15:58
Będę miał na pewno, mam coś specjalnego na takie okazje ( nie mogę powiedzieć co, bo to będzie reklama).
Może jakaś mała podpowiedź żebym wiedziała czy się szykować na tą herbatkę?

Polej
04-01-2005, 16:23
Zawsze zabieram w teren piersióweczkę z " małym conieco", dla rozgrzewki oraz w celach dezynfekcyjnych. :lol:

Pozdrawiam.
Polej.