PDA

Zobacz pełną wersję : Kraków wzywa!



Ewa_natta
03-01-2005, 20:56
Ogłaszam wszem i wobec ze 15 stycznia odbedzie sie spotkanie w Krakowie :)
Nie musze chyba wspominać ze obecnosc obowiązkowa..?
Bedzie piwo, muzyka,śmiech, tańce.. wszystko czego dusza zapragnie..

pozdrawiam cieplutko Ewa

kobieta_bieszczadzka
03-01-2005, 21:04
Tańce powiadasz... :twisted: hulanki i swawole..... 8), no Ewciu kofana, jak mozna Ci odmówić:).....Postaram się zebrać wiarę i ruszymy na Kraków....:) Pozdraviam ciepło i zimowo:)
kobita

Jaro
03-01-2005, 21:07
Pozyjemy zobaczymy, jak nie wypadnie mi jakies zaliczenie to pewnie przybede, nie sam zapewne :)

Hero
04-01-2005, 00:34
Hmmmm.... Impreza ? Kraków ? Ewa ? ja się piszę, a co tam, dawno w Krakowie nie byłem, z Ewą się już ładne 30 godzin nie widziałem (na chwile obecną), obiecuję dołożyć wszelkich starań, aby być!!!

Serdeczne gorące pozdrowienia

hero

skuter28
04-01-2005, 00:57
Ewa - podaj jakieś konkrety.Gdzie ,o której godzinie i program ?

Ewa_natta
04-01-2005, 11:09
Na dzień dzisiejszy..hmmm..kiedy - 15 jak pisałam wcześniej, godziny narazie nie moge podac dokładnie,bo nie ode mnie ona zależy-to wy przyjeżdzacie. Podejrzewam że pewnie godzinką wieczorną, ale może sie myle? Gdzie..zapewne zwiedzimy Kraków :)) a potem zawędrujemy do mnie ..Jesli o program chodzi-to mam tyle pomysłów, ze aż niechce was straszyć :twisted:
Może ustalimy, że miejscem startu bedzie "Prwoincja", kto nie wie jak tam trafić-tego osobisci przyprowadze :mrgreen:
pozdrawiam Ewa
PS.szczegóły pewnie ustalimy koło 13 najwczesniej :D..narazie trza sie zatroszczyć o wolne i dotarcie na czas..

KAHA
06-01-2005, 16:55
to ja mam propozycje co do czwartku przed.... Krakowem..

ROBIMY SPOTKANIE W WAWIE OD 17 w CZWARTEK 13-ego stycznia w Baryłce

Pozdrawiam i zapraszam

KaHa

Ewa_natta
07-01-2005, 16:45
Dodam jeszcze że w dniach 14-15 stycznia w "Starym Porcie" w Krakowie odbędzie sie Koncert towarzyszący Przeglądowi Konkursowemu "Shanties 2005..
pozdrawiam i zapraszam :)
Ewa

kobieta_bieszczadzka
07-01-2005, 18:18
maupa :P ...kofana

Ewa_natta
07-01-2005, 18:31
W miłosci i na wojnie wszytkie chwyty dozwolone Kochana Kasiu:D
A ja usilnie próbuje sciągnać Cie na spotkanie w Krakowie..heheh
I dodam jeszcze...że na kazimierzu sa bardzo klimatyczne knajpki.. w niektórych tańczy sie na stołach:P
Pozdrawiam jak zwykle gorąco:D
Ewa

kobieta_bieszczadzka
07-01-2005, 23:05
:) Kochanie Ty moje:) , ależ ja wogóle nie wiem, czemu piszesz o tańcu na stołach.... :P :twisted: , czy ja wyglądam na osobę, która demoluje meble :) przecież żaden stół nie wytrzyma spotkania z taką babą :P............. a do Krakowa sie wybiorę ..... przecież obiecałam Ci placek i wafelki :)....

kobita

Ewa_natta
07-01-2005, 23:39
Stoły tam solidne.. ale jesli taka Twoja wola.. zatańczymy pod stołem:D razem z wafelkami i plackami..
I jak tu nie kochać tej Istotki- toć to sama słodycz :wink:
pozdrawiam Ewa

kobieta_bieszczadzka
08-01-2005, 10:29
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: heheheh słodycz powiadasz.....hehehehheh .....ech.............cóż jak tylko wafelkowa :P...... pod stołem tyż niekoniecznie......... co jak co , ale fason trza trzymać...........proponuje taniec na barze.. ;), byle solidny był.... :P :)


pozdraviam
k

Ewa_natta
08-01-2005, 11:14
A Więc na barze.. z Barmanem..dla Ciebie wszystko:D
.......i do piwa nie trzeba bedzie daleko sięgać..i widok z tamtad lepszy.. znakomity wybór :twisted:
Juz nie moge sie doczekac...
P.s.Jesteś już na liscie "pewniakow" :)

kobieta_bieszczadzka
08-01-2005, 12:17
Hm......................... prześlij mi tą listę :)....... ;)

artista
08-01-2005, 12:40
Ostatnio jestem strasznie zagoniony i nieczęsto bywam na forum, więc daj proszę znać o konkretach na GG.
Pozdrawiam bardzo wiosennie

KAHA
08-01-2005, 21:36
hmm stoly... pod stolami.. brzmi ciekawie... jeszcze tylko rurki brakuje..

Hero
08-01-2005, 21:53
Kochana Kasiu:D


Kochanie Ty moje:)



zatańczymy pod stołem:D razem z wafelkami i plackami..

Ja się zaczynam poważnie zastanawiać, czy jechać, bo ja widzę tu jakieś ograniczone kręgi wzajemnych zainteresowań :P

Ewa_natta
09-01-2005, 00:45
Ja się zaczynam poważnie zastanawiać, czy jechać, bo ja widzę tu jakieś ograniczone kręgi wzajemnych zainteresowań
No BA.. :twisted:
Trza zasłuzyc aby sie w takim kregu znaleźć.. przyjedz to przeprowadzimy z Kasia "egzamin" :)
Niestety obawiam sie że nie bedzie pełnego skladu komisji..( Jov pewnie nie dotrze..chyba że jakaś litosciwa duszyczka porwie ja i przywiezie do nas:D)
jak zwykle piekielnie.. pozdrawiam :)
Ewa

kobieta_bieszczadzka
09-01-2005, 14:13
:) Hero nie ma się czemu dziwić.... :) ........... Oj ta Wetlina Wetlina .... :twisted: Ewciu kochana, trzeba zorganizować zrzut dla Jovi :).... pokombinujemy :).... całuje nabarowo ;)

k

Ewa_natta
09-01-2005, 14:24
Kasiu usilnie ją namawiam..jednak to kawał drogi:(
Ale ..jeszcze sie nie poddalam :D
pozdrawiam Ewa
___________________
A Halny hula po górach:)

kobieta_bieszczadzka
09-01-2005, 14:29
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Właśnie wpadł mi do głowy niecny plan...... :) ......... hm, chorobcia.... miałam być jak janiołek :twisted: ........ 8) .......... trudno, 8) 8) 8) Ewcia muszę Cię wtajemniczyć :)...
buziak
k

artista
15-01-2005, 10:17
Dla niezdecydowanych do ostatniej chwili:

Spotkanie ok. 17-tej na dworcu PKP (powitanie dzielnego Hero) a potem, no cóż - na Kazimierz...

KAHA
17-01-2005, 09:46
teraz czekamy na relacje z pobytu :D

Hero
17-01-2005, 13:11
Właśnie wróciłęm, dosłownie 10 minut temu wszedłem do domu. Ale było fajnie. Każdy kto nie był już może wyrywać sobie włosy z żalu. Relacja będzie i to nie jedna :)


Pozdrawiam - już tęskniący

Hero

Recon
24-09-2014, 16:41
http://karpaccy.pl/wp-content/uploads/2014/09/konferencaj_drogi_bezdroza.jpgW imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji dedykowanej Barbarze Tondos i Jerzemu Turowi, a zatytułowanej „Drogi i rozdroża ochrony zabytków w Polsce południowo-wschodniej po 1945 r.”, która odbędzie się 26-27 września br. w Krakowie w sali konferencyjnej Biblioteki Jagiellońskiej (piątek) i w Sali im. Karola i Karoliny Lanckorońskich w Collegium Iuridicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (sobota). Konferencji będzie towarzyszyć wystawa w hallu głównym Biblioteki Jagiellońskiej pt. „Odpowiedzialność inteligenta. Barbara Tondos i Jerzy Tur w kontrze do komunistycznej władzy”, której otwarcie poprzedzi opowieść o podziemnej bibliotece działającej w rzeszowskim mieszkaniu Barbary i Jerzego. Szczegóły tutaj http://karpaccy.pl/wp-content/uploads/2014/09/Program_konf_tur_tondos.pdf.

http://karpaccy.pl/?option=com_content&task=view&id=25&Itemid=62