PDA

Zobacz pełną wersję : Śpiewnik KIMB



Jagna
05-01-2005, 18:19
Oficjalnie ogłaszam, że z dniem 5 stycznia br. rozpoczynają się przygotowania śpiewnika na IV KIMB.
Oczekuję propozycji:
1. czy propozycje ze śpiewnika III KIMBu mają się powtarzać w śpiewniku IV KIMBu
2. jaką ma mieć ten śpiewnik objętość
3. czy odpowiadają wszystkim zaplanowane przeze mnie dzialy:
a) turystyczny
b) rockowy
c) folkowy
no i oczywiście
4. oczekuję propozycji. Piosenki proponowane muszą zawierać:
- tytuł
- autora tekstu, muzyki, oryginalnego wykonawcę
- tekst
- akordy na gitarę

Ps. Liczę się z tym, że nie wszystko potrafię zagrać więc weźcie to pod uwagę. Chętnie nauczę się czegoś od Was...
Pozdrawiam i zapraszam do współpracy
Jagna

Hero
06-01-2005, 02:00
1. czy propozycje ze śpiewnika III KIMBu mają się powtarzać w śpiewniku IV KIMBu
A czemu nie ? Są już jakby gotowe tak ? To niech sobie będą. Może staną się okazją do miłych wspomnień typu "... a pamiętacie, jak śpiewaliśmy to rok temu...?" No chyba, że jest jakaś tradycja śpiewania wszystkiego "od deski do deski" i tylko raz na całą historię KIMBów, ale w takim układzie kiedyś KIMB nie nastąpi, bo się piosenki skończą...


2. jaką ma mieć ten śpiewnik objętość
Śpiewnik poprzedni + wszystkie propozycje do nowego, tzn, to co uda się we właściwym czasie zrobić bez zbytniego się naginania... :)



4. oczekuję propozycji. Piosenki proponowane muszą zawierać:
W sumie czemu nie, nieobytych z muzyką ludzi na KIMBie może nie będzie poza mną, ale co sądzicie o spisie wg alfabetu ?



4. oczekuję propozycji. Piosenki proponowane muszą zawierać:
- tytuł
- autora tekstu, muzyki, oryginalnego wykonawcę
- tekst
- akordy na gitarę

No to moje propozycje przepadły z automatu, bo podałem tylko tytuły i niekiedy autora :(
Co z utworami, które znamy tylko z tytułu i wykonawcy, a które są nam w jakiś sposób bliskie, coś dla nas znaczą i chcielibyśmy je usłyszeć, zaśpiewać ?

Pozdrawiam

Hero

Jagna
06-01-2005, 15:45
Hero - jeśli ktoś nie zna autora, akordow, czasem tekstu a zna np refren tez jest proszony o propozycje - będziemy wspólnymi siłami uzupełniać nasze braki.
Co do objętości śpiewnika, to wzrasta nam gwaltowie, dlatego zaproponowalam, zeby jechać z dwoma śpiewnikami - starym i nowym. Stary będzie dostępny u Jaro na stronce a nowy??? się jeszcze zobaczy jak będzie udostępniany;)

Ps. Twoje dotychczasowe propozycje mam zapisane :p

Jaro
14-05-2005, 16:07
Mozna ssac spiewnik kimbowy. W tym roku przygotowalismy go w dwoch wersjach http://bieszczady.adasgallery.com/index/download/spiewnik_kimb4.htm
Na KIMB zabierzcie rowniez spiewnii ubiegloroczny poniewaz zawiera inne teksty niz nowy. Kto nie posiada moze rowniez pobrac stary.