PDA

Zobacz pełną wersję : [Łobozew Dolny] Nad Solinę i w Bieszczady we wrześniu



Anonymous
14-08-2001, 19:08
ZAPRASZAM nad Solinę do miejscowości Łobozew Dolny we wrześniu.
Bieszczady jesienią są nie zastąpione przez inne rejony Polski i Świata.
Noclegi we wrześniu u nas tylko 13-17 zł od osoby dorosłej. (cena uzależniona od długości państwa pobytu)
Pokoje duże 2, 3, 4 osobowe.
Studenci z własnymi śpiworami (większe grupy zorganizowane- ok. 5-10 osób) cena promocyjna od 9.90zł od osoby za noc.
Zainteresowanych prosimy o tel (013) 461-48-94, lub kom. 0606-597-789. Ewentualnie e-mail: ciunek@poczta.fm.
Zapraszam. Piotrek

ewa
26-08-2001, 18:21
Dzień dobry,

Chciałabym zapytać się o standard pokoi, czy sš z łazienkami, a może tylko z umywalkš i wspólnš łazienkš dla kilku pokoi? Czy sš to pokoje gościnne w prywatnym domu, może pensjonat schronisko? Bardzo proszę o przesłanie więcej informacji.

Dziękuję

Ewa

Anonymous
26-08-2001, 19:21
Chcialabym odpoczac od codziennych problemow.Wybrac sie samotnie. Szukam miejsca w ktorym moglabym odreagowac i odpoczac psychicznie.

pat82
01-08-2010, 16:10
Witam wszystkich, chciałabym odradzić spędzanie wakacji bądz ferii w ŁOBOZEWIE DOLNYM 7a u Wiesława Gola w Pensjonacie Nad Strumykiem, właśnie jestem po spędzonym tam urlopie. Nie powiem, widoki piękne, świetne miejsce na długie spacery lecz pensjonat nie ten. Brak kultury i jakiegokolwiek zainteresowania swoimi turystami, nie no zainteresowanie w jednej sprawie było, człowiek nawet nie zdążył wyjąć bagaży z auta a pan właściciel już stał nad nim z kajecikiem w celu inkasacji pieniążków. Pieniążki wcale nie odpowiadały tamtejszym standardom, koszt doby 200 zł a za przeproszeniem nawet żarówek w lampkach nie było, po zwróceniu uwagi było wielkie poruszenie i cóż z tego jak światła brak do samego wyjazdu. Poza tym wieczne nachodzenie przyjaciela właściciela, człowiek nawet na 10 min nie mógł wyjść na taras ponieważ przyjaciel właściciela już był na moim tarasie z piwkiem i opowiadał opowieści długiej treści, koszmar. Wiele by tu pisać, mam nadzieję że w jakikolwiek sposób udało mi sie naświetlić sytuację. Nigdy więcej, człowiek pojechał z dzieckiem w celu relaksu, wyjeżdża z wielkim poirytowaniem.

aleksandra z warszawy
20-03-2011, 17:48
witam serdecznie
znalazlam ten post na wyszukiwarce i gdy zobaczylam jak ktos oczernia pana Gole to nie moglam na to nie zareagowac
bylismy we wrzesniu 2010 w gospodarstwie NAD STRUMYKIEM w lobozewie i to co pisze kolega wyzej too same brednie
Gospodarz ugoscil nas jak rodzine......spalismy w duzm domku dokladnie takim jak zamowilismy prez telefon......domek czysciutki i zadban z pelnym wyposazeniem.....gospodarz milo nas przyjal a za pobyt wrecz przeciwnie placilismy na samym koncu wypoczynku . atmosfera panowala bardzo mila, bardzo zaprzyjaznilismy sie z gospodarzem i wypoczwajacymi tam turystami.
i kazdemu kto chcialby wypoczac w pieknym i tak przjaznym miejscu bede Gospodarstwo Nad Strumykiem polecac . moje dzieci byly zachwzcone i wypoczete i JUZ NIE MOZEMY SIE DOCZEKAC NASTEPNYCH WAKACJI BY ZAGOSCIC W TE PROGI.....!!!!! bo to znakomity zakatek na wypoczynek z rodzina
aleksandra z warszawy