PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję mapy



WALDI
27-01-2005, 09:25
Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie mógłbym zdobyć mapę na której zaznaczone są nachylenia podane w %. Ponieważ jeżdżę po górach rowerem chciałbym wiedzieć pod jaką górę w danej chwili się wspinam.
Zaznaczam że rozchodzi mi się o mapę z naszego regjonu tzn woj. Podkarpackie,a szczególnie Bieszczady
Jakby to było opracowane jak na podanym przezemnie przykładzie to byłbym szczęśliwcem.
powodzenia
P.S Niestety załącznik nie przejdzie

Jabol
27-01-2005, 09:59
witam! Looknij se :D masz taka mapke? http://sklep.pttk.pl/start.php?co=produkt&id=612 Pozdrawiam :D

WALDI
27-01-2005, 10:17
Dzięki Jabol za szybką odpowiedź Teraz tylko tą mapkę zdobyć i w trasę.Ciekawi mnie tylko czy te profile są już obliczone czy trzeba sobie z poziomnicy wyliczać.
Napisz czy masz tą mapę" Zielony rower" i jak to jest tam opracowane.
powodzenia

Ryvinka
28-01-2005, 15:29
Witam
Ja rownież polecam bardzo te mape, wprawdzie mam I wydanie, ale i tak jest świetna. Jest w niej opisanych 10 szlaków rowerowych, a przy kazdym fajny przykrój trasy. Wprawdzie nie ma nachylenia w %, ale to co jest wystarcza. No i do tego ciekawe opisy tras. Moze w II wydaniu wymyslili coś ciekawszego :)
P.S. A poza tym mysle ze warto zagladnąć na strone www.compass.krakow.pl Mają naprawde fajne mapy

Pozdrawiam

WALDI
29-01-2005, 11:44
Postaram się zdobyć pierwszą i drugą część tej mapy" Żielony rower"
Już wiem że nie znajdę tam tego co szukam no ale zawsze jakieś dodatkowe informacje zdobędę.
Ryvinka dzięki za tą stronkę
powodzenia