PDA

Zobacz pełną wersję : Kto ma zdjecie mostu wiszącego w Sanoku ?



marcelib
27-01-2005, 20:07
Witam !
Bylem w skansenie w Sanoku moze jakies 25 lat temu.
I wtedy do skansenu dochodzilo sie po moscie
wiszacym na linach.
Czy moze ktos ma zdjecie tego mostu ?
Prosze na email: mbled(at)poczta.onet.pl
Dziekuje !
Marcin

WALDI
29-01-2005, 13:20
Jest to jedno ze zdjęć z mojego zbioru.W 1979 r Sanok był zalany przez powódź.W wielu punktach miasta woda zrobiła spore spustoszenie. W ten dzień zrobiłem kilka czarno białych fotek i są one teraz minioną pamiątką.
Most wiszący o którym wspominasz przetrwał tą powódź ale wkrótce go rozebrano. Na zdjęciu tym za widocznym na pierwszym planie mostem wiszącym jest drugi drewniany. Tamten most został przez powódź zniszczony. Wkrótce na jego miejscu wybudowano drugi który stoi do tej pory.
pozdrawiam

iza
29-01-2005, 18:25
No a ja nic nie widzę ????????????

Gdzie to zdjęcie????????????

WALDI
29-01-2005, 22:26
Iza - Niestety coś mi te zdjęcia nie chcą przechodzić. Mogę wysłać e-mailem jak ktoś zechce je oglądnąć.
powodzenia

WALDI
30-01-2005, 17:24
lupino - może teraz się uda przekazać to zdjęcie
powodzenia

Kuffodog
05-09-2005, 20:47
Ej ja pamietam jak moj kolega Wojtek skakal na nogi z tego mostu do Sanu (w miejscu gdzie bylo troche glebiej) w 1986 roku zanim wyjechalem do Nowego Jorku. Tak wiec wcale nie zostal zlikwidowany w krotce po powodzi w 1979. Dzieki za fotke szukalem takiej dzisiaj caly dzien :). A teraz pytanie. Jakies dwa miesiace temu bylem w Sanoku po 18 latach i taksowkarz powiedzial ze most zostal sprzedany na zlom do Wietnamu. Czy ktos slyszal cos podobnego? Czy to prawda?