PDA

Zobacz pełną wersję : Wielokrotna edycja postów



Zosia samosia
09-02-2005, 22:13
Ja tylko chciałam powiedzieć, że powinna byc jakoś limitowana zmiana postów. Nie wiem, ale wydaje mi się, że wielokrotne zmienianie postów jest bez sensu. Mozna zmieniać raz, dwa, pięć ale 25? Przecież wtedy niektóre odpowiedzi tracą zupełnie sens i wygladają jak wyrwane z kontekstu, jakby odpowiadającemu coś się pomyliło(tak delikatnie mówiąc). Albo może czas po napisaniu posta, np do tygodnia czy jak? No bo jak można zmieniac posty rok po ich napisaniu? Nie wiem czy umieściłam swoje spostrzeżenia we własciwym miejscu, ale to do Admina, więc myślę, że moze być. Pozdrawiam.

admin
10-02-2005, 00:29
Trafna uwaga - kiedyś zresztą myślałem nad tym przy okazji gdy zauważyłem tego typu proceder.
W tym momencie nie ma jednak wiedzy antidotum (afaik).

Zosia samosia
10-02-2005, 21:22
A może w forumowej etykiecie (jeżeli taka istnieje) należałoby zaznaczyć, że pięciokrotna zmiana posta jest nieelegancka a dziesiąta zmiana jest bardzo nieelegancka?:D:D:D. To żart oczywiście, ale nie bardzo mam ochotę wychodzic na głupka przez czyjeś widzimisię. Pozdrawiam

Piotr
10-02-2005, 22:05
A może w forumowej etykiecie (jeżeli taka istnieje) należałoby zaznaczyć, że pięciokrotna zmiana posta
Jest mozliwość zablokowania edycji posta. Wiąże się to oczywiście z pewnymi konsekwencjami - jak sie cos palnie, to juz na amen. Minusem jest to, że w takich sytuacjach błędne posty poprawiane są zazwyczaj kolejnymi postami, co prowadzi do ogólnego haosu. Nie mniej - taka opcja jest.
IMHO: jeżeli ktoś robi z Ciebie glupka (świadomie lub nie) poprzez zmienianie sensu wypowiedzi - wskaż konkretne przypadki. Może na przyszłość pomoże.