PDA

Zobacz pełną wersję : Wakacyjna wyprawa



kasiulla
11-02-2005, 21:53
Rok temu z Wejherowa (koło Gdyni) wraz z moim chłopakiem wyruszyliśmy w wyprawę autostopem w Bieszczady- Paweł wcześniej był kilka razy w Bieszczadach, rowerem, pociagiem itd, ale ja po raz pierwszy. No i stało się- zakochałam się w Bieszczadach i w Bieszczadzkich Aniołach ;)

W tym roku planujemy wyprawę rowerkami. Trochę się boję.. Bo to jednak cała Polska do przejechania ;) Jaką trasę proponowalibyście? Chcialabym, aby była jak najpiękniejsza i najbardziej dzika, jak tylko może być- a czas mamy nieograniczony- gorzej z moimi siłami.

Pozdrowienia od nowej forumowiczki:)

WALDI
11-02-2005, 22:36
kasiulla - nie jesteś pierwsza i napewno nie ostatnia,która Bieszczady zobaczyła poraz pierwszy i od razu się w nich zakochałaś.
Co mogę Ci,a raczej Wam zaproponować jeżeli chodzi o trasę przejazdu to omijajcie duże miasta.Lepiej jechać dłuższą trasą i stracić dwa dni niż przejeżdżać przez miasta i liczyć na to że ktoś Was nie potrąci.
Nie znam trasy jaką moglibyście jechać ale niema problemu z zakupem map i wybranie takiej drogi ,która jest dla Was najlepsza. Dobrze jest gdy na trasie znajdą się znajomi lub rodzina. Rozwiąże to problem zakwaterowania.Ja osobiście mogę służyć pomocą w poruszaniu się po drogach na Podkarpaciu.Jeżeli wjedziecie już na teren mojego województwa mogę Was eskortować aż po same Bieszczady.Znam fantastyczne trasy i w razie czego mogę pomóc w ich ustaleniu.
powodzenia

irek
11-02-2005, 23:08
Rok temu z Wejherowa (koło Gdyni) wraz z moim chłopakiem wyruszyliśmy w wyprawę autostopem w Bieszczady- Paweł wcześniej był kilka razy w Bieszczadach, rowerem, pociagiem itd, ale ja po raz pierwszy. No i stało się- zakochałam się w Bieszczadach i w Bieszczadzkich Aniołach ;)

W tym roku planujemy wyprawę rowerkami. Trochę się boję.. Bo to jednak cała Polska do przejechania ;) Jaką trasę proponowalibyście? Chcialabym, aby była jak najpiękniejsza i najbardziej dzika, jak tylko może być- a czas mamy nieograniczony- gorzej z moimi siłami.

Pozdrowienia od nowej forumowiczki:)

:) twoj post podsuna mi fajny pomysl ale go wyluszcze jutro w nowym watku ;)

kasiulla
12-02-2005, 00:17
to miło że podsunął pomysł :P już jestem ciekawa co i jak :D

wyprawa dopiero latem, wiec czasu mamy naprawdę sporoooo :)
nie mogę się doczekać! A jak tyllko będzie troszke wiecej na plusie to zaczynamy ostro trenować. W końcu taka wyprawa to nie przelewki. Brr... :D
Dobranoc!

gosiag38
12-02-2005, 14:52
My również wybieramy się w Bieszczady latem na rowerkach.Bedziemy jechac od Lublina przez Roztocze i potem przez Bieszczady do Zakopanego.Planujemy wycieczkę od początku sierpnia.Spimy pod namiotami na dziko.I to jest prawdziwa wolnośc!Trasa wstępnie opracowana.Może się spotkamy na trasie:)Co Wy na to?Pozdrawiamy

kasiulla
12-02-2005, 15:01
hehe pewnie :) my też jakoś w sierpniu- koniecznie na Bieszczadzkie Anioły ;)
śpimy także pod namiotami albo gdzieś na sianku :)
Ah.. Naprawdę nie mogę sie doczekać!!

P.S. I taki mały plusik.. Takie babskie wtrącenie.. Skutek uboczny tej wyprawy- jakie szczupłe i opalone wrócimy, no nie :)? :P

gosiag38
12-02-2005, 15:08
My też albo namiocik albo sianko :) .Też liczę na niezłą opaleniznę hehe

gosiag38
23-02-2005, 22:21
wpadliśmy na pomysł,że może "po drodze" zwiedzimy też Lwów.......

kasiulla
23-02-2005, 22:50
a my zmieniliśmy plany.. jedziemy większą grupką- ja i sami faceci ;)

Trasa pokrótce bez zajmowania się pomniejszymi -
WEJHEROWO-Zgorzelec (niemcy, czechy)- Kudowa Zdrój- Zakopane-Wetlina (Słowacja, Bieszczadzkie Anioły), Zagórz i z Zagórza do Gdyni PKP :)

lugier
25-05-2005, 10:54
Cześć, do planowania trasy podróży przyda się dobra mapa. A może i przewodnik? Mogę polecić serwis mapowy www.bosfor.pl w którym mam swój skromny udział.
I serwis pogodowy z którego zawsze korzystamy http://meteo.icm.edu.pl/
Prognozy są wiarygodne i dobrze przygotowane.
Udanego wyajzdu!

kasiulla
25-05-2005, 19:05
Dziękuję, stronki są super :)

nemeczek
14-10-2005, 11:28
Rowerkiem w Bieszczady jesienią... marzenie nie do spełnienia... musi być tam teraz pięknie. jak ktoś ma fotki aktualne, fajnie, gdyby wrzucił:)