PDA

Zobacz pełną wersję : Nie zbyt trudne



Anonymous
17-08-2001, 16:01
Cześć,
na pewno się powtarzam, ale może ktoś mi pomoże i opowie mi o łatwych szlakach. Jadę niestety po raz pierwszy (po 10 września) a i z kondycją nie jest najlepiej. Zamierzam zatrzymać się w bacówce "Pod Honem" lub w innym miejscu w Cisnej, ponieważ czytałam, że właśnie z tego miejsca jest najbliżej na większość szlaków.
Jestem tak podniecona wyjazdem, że nawet przysniło mi się spotkanie z niedźwiedziem - we śnie nie było to przyjemne? Ale chyba spotkanie oko w oko nie jest możliwe, prawda?
Kasia

Krzysztof
19-08-2001, 14:24
W Bieszczadch nie ma trudnych szlaków. Są natomiast długie i b. długie. W okolicach Cisnej szlaki przebiegają głównie przez las. Będąc w Bieszczadach trzeba byc na połoninach. Najłatwiej wejść na Połoninę Wetlińską z Przełęczy Wyżnej - 1 godz.15 min. Na szczycie znajduje się sławne schronisko - Chatka Puchatka.
Chodząc po szlakach spotkanie z niedźwiedziem nie jest możliwe. Zdecydowanie unikają ludzi. Natomiast poza szlakami może być nieprzyjemne.
Krzysztof

Anonymous
22-08-2001, 00:05
Cześć !!!
Zatrzymaj się w Ustrzykach Górnych. Jest ciekawiej. Odwiedź koniecznie Chatkę Puchatka i bacówkę w Jaworzcu.Te miejsca trzeba zobaczyć.
Rysiek