PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy Dyrektor BdPN ?



Stały Bywalec
22-02-2005, 09:48
We wczorajszej (z dn. 21. lutego) "Rzeczypospolitej" na str. A10 jest ogłoszenie Ministra Środowiska o ponownych konkursach na stanowiska dyrektorów 6 parków narodowych, w tym na stanowisko Dyrektora Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Z tego, co wiem, to BdPN stosunkowo niedawno (chyba w zeszłym roku) otrzymał nowego dyrektora. Chyba żeby mi się coś pomyliło.

Nowy dyrektor ? Czym to jest podyktowane ? Może to tylko formalność w związku z upływem (?) kadencji.

Wie ktoś coś na ten temat ?

Piotr
22-02-2005, 09:56
Nowy dyrektor ? Czym to jest podyktowane ?
Wynika to z nowej ustawy o ochronie przyrody,ktora wprowadziła kadencyjność na stanowiskach dyrektorów PN - 5-letnie kadencje. W związku z tym zostały rozpisane konkursy na stanowiska dyrektorów wszystkich Parków Narodowych w Polsce (w róznych terminach). Nie powiem, że zazwyczaj już przed konkursem wszysko jest jasne. Absolutnie nie powiem, nawet by mi to przez myśl nie przeszło ;)

zbyszekj
23-02-2005, 06:00
tak się sklada że obecny dyrektor BdPN ma ochotę zostać gospodarzem w Tatrzańskim Parku Narodowym- to jego rejony , z tamtad sie wywodzi, a majac poparcie to jest duza doza prawdopodobności ze nim zostanie, a jak się nie udaa to o ile się nie mylę do konkursu mozna stawac w kilku parkach zawsze moze wrócic w Bieszczady, zreszta większość działań w jego kadencji jako dyrektora BdPN była robiona pod kontem konkursu

MikoX
04-03-2005, 18:48
Rzeczywiście nadarza się dobra okazja, żeby Pan Komornicki mógł opuścić Bieszczady. Tyle posunięć tylko pod kontem konkursu, dyplomatyczne zagrywki, zwalnianie pracowników - jedynych żywicieli rodzin... Czas z tym skończyć.
W oczekiwaniu na lepsze czasy dla BdPN
MikoX

klopsik
03-08-2007, 19:25
MIkoxie i oto nastaly czasy dobrobyty i chwly w BEPENIE dal jedynych zywicieli rodziny i jedynych wybranych reszta juz zostala zwolniona :evil: i oczywisc wszystcy chwala lubia i szanuja obecnego dyrektora za walory operatywnosc jak i wspoprace z wieloma srodowiskami spolecznymi ktore sa bezposrednio zainteresowane parkiem