PDA

Zobacz pełną wersję : Tarnica,Smerek-Droga Krzyżowa?



robines
25-03-2005, 20:27
Czy ktoś z Was był na dzisiejszych Drogach Krzyżowych na Tarnicy lub na Smereku :?:
Było dużo osób i dużo błotka, i śniegu :?:

Pozdrawiam wszystkich świątecznie :wink:

kasiek
26-03-2005, 15:04
Witam
Ja bylam wczoraj z grupa z Tarnobrzega - Bylo Fantastycznie!
Pod kazdym wzgledem i duchowym i gorskim.
Wchodzilismy od Ustrzyk przez Szeroki Wierch, szlak byl ubity, choc czasem sie wpadalo "po pas" ale ogolnie ku naszemu zaskoczeniu bylo calkiem wygodnie :)
Inne grupy wchodzily od Wolosatego - wiekszosc znakomita i dopiero na Szerokim Wierchu i przeleczy zaczely sie mijaniki. Za nami szla tylko albo dwie jedna grupy z Ustrzyk ale male.
Ludzikow bylo sporo, na Tarnicy jak w sezonie:-)
A pogoda......taka opalona to przyjezdzam w sierpniu po pobycie w Biesach:-)
I NIE WIALO! Nawet na przeleczy pod Tarnica - niesamowite.
No a potem byl zjazd ( bo nie zejscie:-) do Wolosatego, tam sniegu duuuzo, po korony drzew i napisy na drogowskazach.
Prowadzil nam Droge Krzyzowa Brat Dominikanin - bylo fantastycznie.
Zapraszam za rok na nasza wyprawe z PTT Z Tarnobrzega.
Pozdrawiam i zycze Wszystkim Forumowiczon pieknych, pelnych nadziei, smakowitych Swiat Wielkiej Nocy
kasiek

Jaro
26-03-2005, 16:51
Wchodzilismy od Ustrzyk przez Szeroki Wierch, szlak byl ubity, choc czasem sie wpadalo "po pas" ale ogolnie ku naszemu zaskoczeniu bylo calkiem wygodnie

Szlak zostal ubity przed tygodniem przez moja grupe :)

Anyczka20
26-03-2005, 19:33
Ja byłam na Smereku :mrgreen: Odprawiliśmy sobie Drogę Krzyżową we własnym 4 osobowym gronie.Oprócz pielgrzymki z Jasła i Rzeszowa (ok.150 osób) nie spotkaliśmy nikogo :lol: ...o przepraszam...napotkaliśmy jeszcze na szczycie dwójkę chłopaków których wcześnij podwoziliśmy na stopa do Kalnicy :wink: POZDROWIONKA Widać pomyśleli tak jak i my..i postanowili poszukać troszkę spokoju i ciszy w górach, bo niestety tego dnia w rejonie Tarnicy jest to zupełnie niemozliwe :| Jednym słowem mieliśmy góry, także te w zasięgu wzroku(bo widocznośc cudna) tylko dla siebie :lol: ...ech egoiści :oops: :twisted: Ściskam gorąco wszystkich i życzę Wesołych Świąt :P

bertrand236
30-03-2005, 12:51
Odprawiliśmy sobie Drogę Krzyżową we własnym 4 osobowym gronie.

Gratuluję pomysłu. Zawsze chciałem iść na Tarnicę ale nigdy mi sie to nie udało :cry:
Może w przyszłym roku się uda i to właśnie na Smerek :?:

Duch_
30-03-2005, 15:45
Witam. Ja byłem na Drodze Krzyżowej na Tarnice. Chodze co roku i co roku jest więcej ludzi. Nas była dość liczna grupa bo 74 osoby,ale po drodze przyłanczały sie jeszcze inne.Śnigu było dużo ale może to i dobrze, bo takie tłumy ludzi nie zniszczyły gleby i roślin. Duch_