PDA

Zobacz pełną wersję : Pater Noster



Zosia samosia
05-04-2005, 10:26
Witam po przerwie.
Mam prośbe do wszystkich. Czy ma ktoś Pater Noster Jana Pawła II w formacie mp3 lub wie skąd to ściągnąć?
Nie jest to moze typowa prośba na to forum, ale mam nadzieję, ze ktos z Bieszczadników mi pomoże. Plik mp3 prosiłabym na e-maila. Będę bardzo wdzięczna.
Z góry dziekuję i pozdrawiam.

admin
05-04-2005, 10:40
Na wp.pl widziałem do zassania.

Michał
05-04-2005, 14:58
Witam serdecznie


Mam prośbe do wszystkich

No takich szczególów to ja nie znam. Jeżeli już cosik mogę - to posiadam takie cuś:
Papiez Jan Pawel II - Abba Pater
W sumie jedenaście utworów. Nie pytaj mnie o szczegóły, bo nie wiem. Mam to tylko dlatego, że wielu znajomych mnie kiedyś prosiło, a ja nawet złomu tak szybko się nie pozbywam.
Szczegóły na priva w razie zainteresowania

Pozdrawiam

wojtas_p
07-04-2005, 14:13
Czesc Zosiu! Podaj mi Twoj adres meilowy (napisz do mnie: wojtas_p@o2.pl), wysle Ci Pater Noster i jeszcze jeden piekny kawalek. Pozdrawiam!
Acha... forum znalazlem przypadkiem, specjalnie sie zalogowalem, aby wyslac Ci muzyke. Pa! Wojtek

wojtas_p
10-04-2005, 22:40
Cześć!
Pater Noster w formacie mp3 zajmuje mi okolo 8 MB, drugi utwór okolo 5 MB. Śmieszie wygląda, gdy niektóre osoby proszą mnie o wysłanie im muzyki a gdy to uczynię przychodzi do mnie zwrotna wiadomośc, że skrzynka adresata jest przepełniona lub, że nie przyjmuje listów z załącznikami więcej niż 1 MB. Ci, którym zależało otrzymali (około 200 osób), więcej już nie wysyłam. Pozdrowienia!

kapi
10-04-2005, 23:19
to ja prosiłam ale już sobie poradziłam dzięki :)

mam mp3 która waży niecałe 4 mb :)

wojtas_p
10-04-2005, 23:59
:) Dziwnie zabrzmiał mój pościk, ale nie miałem na myśli jednej osoby, było Was około 20, dlatego wspomniałem na forum. Pozdrowienia!

boryba
12-04-2005, 11:36
Witam. Mam ogromna prośe : czy mógłbym dostać te pliki na janek.o@interia.pl, Bardzo proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piromaniack
19-04-2005, 19:46
Ja również proszę o przesłanie tych pliczków, ale na operationwar@wp.pl. Z góry thx