PDA

Zobacz pełną wersję : KIMB IV - plakietki okolicznościowe



Hubert
11-04-2005, 17:00
Witam,

Mam możliwość wyprodukowania plakietek okolicznościowych o średnicy 56 mm, zapinanych na agrafkę w cenie ok 1,40-1,50 zł/szt. Jeśli znajda się chętni zamiast zapięcia na agrafkę można wykonać otwieracz do butelek za dopłatą 0,40 zł/szt.
przy nakładach powyżej 100 szt. cena jest nieco niższa.

Proszę wszystkich chętnych o zabranie głosu w tym temacie.

Pozdrawiam

asiczka
11-04-2005, 20:32
Super!
Wreszcie ktoś sie tym zajmie! Kompetentny i konkretny! Jestem za - zamawiam 2;-D prześlę jak wyglądały poprzednie - projektuje markem;-D

Hubert
11-04-2005, 21:55
No własnie zapomniałem ostatnio o projekcie. Jeśli ma być ten co ostatnio, to koniecznie muszę go dostać w dużej rozdzielczości. Podajcie też co oprócz logo powinno się na plakietce znaleźć, jakie napisy, daty itp.

asiczka
11-04-2005, 22:28
Co roku plakietka jest troszke inna - motyw przewodni ten sam. Oczywiście plus aktualne daty i miejsce. Poczekamy co powiem markem;-)

marekm
12-04-2005, 01:08
witam
myślę i pracuję nad znaczkiem i plakatem.
Proszę o trochę cierpliwości .
Niebawem cosik zapodam pod ocenę

Piotr
12-04-2005, 21:51
myślę i pracuję nad znaczkiem i plakatem.
Składam wniosek formalny o poprawkę nazwy na znaczku z dotychczasowego:
"Kongres Internautów Milosników Bieszczad", na:
"Kongres Internautów Milosników Bieszczadów", co by było bardziej po polskiemu.
Po pierwszym czytaniu, mile widziane zdanie innych :)

Szaszka
12-04-2005, 23:15
Jak dla mnie może byc, ja także częściej używam formy "Bieszczadów". Często ludzie, którzy tam nigdy nie byli, poprawiają mnie wtedy na "Bieszczad". ;)

Mam pytanie odnośnie plakietek - czy można zamówic IMIENNE? I pamiątka bylaby bardziej osobista, i latwiej byloby się polapac w licznym gronie nowych twarzy. :)

pozdrawiam,
Szaszka

admin
12-04-2005, 23:19
Mam pytanie odnośnie plakietek - czy można zamówic IMIENNE? I pamiątka bylaby bardziej osobista, i latwiej byloby się polapac w licznym gronie nowych twarzy.

Obowiązkowo!
Zwłaszcza na połapanie się sugestia jest cenna. Wnioskuję o WYŁĄCZNIE imienne plakietki!

irek
13-04-2005, 00:19
imienne i bieszczadow :)

długi
13-04-2005, 11:25
imienne i bieszczadow

TAK, TAK, TAK :wink:
Długi

asiczka
13-04-2005, 20:46
poproszę:

@siczk@

Hubert
13-04-2005, 21:44
imienne i bieszczadow :)

Generalnie nasz klub nie robi wzorów indywidualnych, bo
1) nie mamy własnego urzadzenia do składania znaczków
2)zlecając firmie czekamy kilkanaście dni, co przy indywidualnych wzorach przedłuża okres produckji

Jeśli jednak termin realizacji byłby długi tzn ok. 30 dni, to taka możliwośc mogłaby zaistnieć. Ale jeśli np. macie zlot między 1 a 5 maja, to szanse na otrzymanie plakietek z imionami są marne. Poza tym to czy będzie imię lub ksywka zalezy także od projektu graficznego. Czasem taki drobny szczegół w postaci imienia może zepsuć grafikę.

Ja proponowałbym w tym roku standardowe wykoananie, ewentualnie z adresem forum na krawędzi plakietki, a jeśli Wam się to spodoba, to za rok lub za kilka tygodni wyemitowałoby się wzory indywidualne. (niestety projektu jeszcze nie dostałem, a czasu jest bardzo mało)

asiczka
13-04-2005, 21:58
a do 20 - 22 maja zdążysz?

Hubert
13-04-2005, 22:23
Do 20 maja to zdążę.

Prosiłbym jednak o wyznaczenie spośrod Waszego grona jednej osoby, która zajmie się zbiórką pieniędzy i do której bedę mógł wysłać całe zamówienie. Czy jest ktoś chętny?

Szaszka
13-04-2005, 22:24
Teraz nie ma wyboru, sam się przyznal, że w 30 dni to możliwe. :)
Jako że do KIMB-u zostalo znacznie więcej, proponuję, aby zainteresowani znaczkiem imiennym zglosili się do 20 kwietnia, dla tych co zgloszą się po terminie zostaną znaczki zwykle.
Hubert, czy możesz się zorientować czy na pewno te znaczki imienne zostaną zrobione, jeśli zglosisz to na 30 dni wcześniej?
A co do projektu, to nie martwcie się, Marek potrafi tak zaprojektować, żeby bylo super. Poniżej dowód. :D

Hubert
13-04-2005, 22:31
Ok. w takim razie do 20 kwietnia oczekuję na informacje (najlepiej przesłane na e-mail: kimb4@apla.cp.win.pl w której prosze podać:

1. Imię i nazwisko
2. Napis do umieszczenia na plakietce
3. Ilość plakietek

Jeśli ktoś chce bez ksywy, to pisze tylko punkt 1.i 3

Dla jasności podam wzór np:

1. Jan Nowak
2. nowuś4
3. 2 szt

Hubert
17-04-2005, 13:08
Jak na razie otrzymałem zamówienie od jednej osoby. Co z resztą, podobno byli chętni na plakietki. Podaję raz jeszcze adres e-mail, na który przysyłajcie swoje zgłoszenia wg. powyższego schematu kimb4@apla.cp.win.pl

Hubert
19-04-2005, 14:38
W tej chwili zamówienia złozyli (podaję zgodnie z kolejnościa składania):

Irasek, Agnieszka, Zbyszekj, Joanna, Długi, Derty, kobieta_bieszczadzka, tutka, ewulas, Puma, Łysy, Tarnina, manio, Bob, Joja, Jurek, Mary, Szaszka, Piotrek, Geronimo i ktoś jeszcze, duch_, _olgaa_.

jeśli kogoś nie ma na liście a chce mieć plakietkę, prosze pisać na podany adres e-mail.

Jaro
20-04-2005, 00:41
Czy na KIMBie bede sam jeszcze nie wiem, ale na znaczki sie zapisuje.

Hubert
20-04-2005, 22:25
Otrzymałem poda 30 zgłoszeń na znaczki. Nie wiem czy to wszyscy, dlatego w razie czego do piątku można słać do mnie spóźnione zamówienia. Piątek jednak to ostateczny termin i po tym dniu choćbyście stawali na głowie nie bede miał technicznych mozliwości na zrealiwoanie dodatkowych plakietek.

To był apel do wszystkich spóźnialskich

Hubert
22-04-2005, 21:06
Czy ktoś jeszcze jest chętny na plakietki okolicznościowe, bo jutro musze oddać materiały do druku. Ostatnia szansa.

Hubert
23-04-2005, 09:33
Koniec przyjmowania zamówień

Wszystko przygotowane do druku. Zamówień już nie przyjmuję. W czwartek 29 kwietnia prawdopodobnie będą gotowe plakietki. No cóż udało się załatwić to stosunkowo szybko. Łącznie bedę miał dla Was 46 plakietek.

Hubert
23-04-2005, 15:21
Mam jeszcze 4 wolne miejsca na arkuszu drukarskim, więc jeśli ktoś chce może zamówić dodatkowe plakietki. Kto pierwszy ten lepszy. Oferty jak zwykle przesyłajcie na meila.

Jagna
23-04-2005, 18:39
Hej Hubert - poprosze jeszcze ja 3 szt Jagna, Olecka, Zbynio
Mam w dużej rozdzielczości zeszłoroczne wzory - mogę Ci jutro przesłać.
Pozdrawiam.

Jagna
23-04-2005, 18:45
I jeszcze jedną sztukę proszę dla Tosia :) Tosia się ucieszy:P. Potwierdzam zamówienie mailem i pozdrawiam

Hubert
25-04-2005, 20:31
Wszystko przyjąłem.
Jutro w przerwie m-dzy zajęciami biegnę wydrukować grafikę, natomiast w czwartek składam plakietki. Wysyłka jak mi się uda to jeszcze w piątek.

Hubert
30-04-2005, 01:20
No i z wysyłki nici, przynajmniej na razie, bo doszły mnie słuchy, że są jeszcze chętni na plakietki. A jako, że jestem człowiekiem elastycznym i jest jeszcze trochę czasu mogę zebrać dodatkowe zamówienia. W takim razie

Kto jeszcze chce plakietkę ze swoim nickiem na KIMB4 niech podeśle mi na e-mail swój nick i ilość zamawianych plakietek

[b]OSTATECZNY termin przyjmowania zamówień to 2 maj o godzinie 12.00[b]

P.S. Plakietki na KIMB 4 będą do odbioru u Katarzyny Dudek, z która to każdy osobiście sie rozliczy

Hubert
05-05-2005, 21:10
Plakietki na 4 KIMB są już zrobione, za dwa trzy dni wysyłam je do zaufanej osoby. Jeśli jednak po kongresie ktoś zechce mieć plakietkę z własnym nickiem lub będzie chciał dorobić jakiś wzór, to będzie taka możliwość tylko do końca maja. Zgłoszenia trzeba będzie przesłać na adres kimb4@apla.cp.win.pl . 1 czerwa adres ten przestaje działać, w związku z czym żadnych dodatkowych zgłoszeń już nie będziemy przyjmowali.

Dziękuję za miłą współpracę

Hubert