PDA

Zobacz pełną wersję : Narybek do stawku



Rysio
13-04-2005, 08:03
Co prawda forum nie obejmuje wiadomosci biznesowych ale wiadomo ze u nas troch kłopot z zakupem narybku do hodowli.... poniewarz zakupilem takowy w Rożnowie pod nowym sączem chcialem sie podzielic wrazeniami... zakupilem tego 1000 sztuk i przywiozlem w biaszczadkie okolice i nie padla mi ani jedna sztuka :) jednak sposób z ładowniem rym do worków i nabijanie ich tlenem pod cisnieniem jest bardzo dobry... :) pozdrawiam i polecam :) gdyby ktos mial pytania to chetnie odpowiem...

admin
13-04-2005, 09:51
zakupilem takowy w Rożnowie pod nowym sączem

W sumie dość daleko. Pod Przemyślem jest duże gospodarstwo rybackie i też sprzedaje narybek.


sposób z ładowniem rym do worków i nabijanie ich tlenem pod cisnieniem jest bardzo dobry

Akwaryści wiedzą że to pewny sposób przewożenia ryb.
Często np. z Ameryki Płd. ryby jadą właśnie w taki sposób. Choć można załatwić wszystkie ryby dając za dużo wody do worka - musi być 1/3 wody, a reszta powietrze.

The_End
13-04-2005, 20:38
Często niezwykle istotna jest jakość narybku, wylegu, selektów itd. Poza tym przykładowo po Przemyślem może nie być gatunku, który nas interesuje. A tak z ciekawości spytam się, jaki to gatunek ryby?

Michał
13-04-2005, 21:23
jaki to gatunek ryby?

RYBA PIŁA (odmiana rosyjska)

Pozdrówka

p.s.

Ale tak jakoś mi się nasunęło - sorki za wtrąta

misiekjakub
15-04-2005, 17:00
Mnie też sie nasunęło: jak rosyjska, to piła, pije i pić będzie... :D