PDA

Zobacz pełną wersję : KIMB 4 -noclegi



Tarnina
20-04-2005, 14:13
Są już zarezerwowane noclegi w Dołżycy. Teraz tylko dzwońcie i potwierdzajcie swoje rezerwacje i ilość osób na nr. tel.6026337do pana Waldka. Przy rezerwacj trzeba powiedzieć, że to na KIMB. Pozdrawiam. Tarnina

Szaszka
20-04-2005, 15:55
Dodam jeszcze, że za 100% rezerwację pan Waldek uważa wplacenie zaliczki w wysokości 30%.
Tak więc dzwońcie a potem wplacajcie zaliczkę, żeby nie bylo nieporozumień. O korzyściach plynących z wplacania zaliczek trąbiono juz na tym forum wielokrotnie... :)
Cena noclegu to 20 zl.

Pytalam też o możliwośc zorganizowania pieczenia barana, ale to droga impreza, jeden baranek na ok 20 osob kosztuje 500 zl, i do tego trzeba by go zamowic co najmniej tydzien wczesniej, więc raczej odpada.
Grill organizowany przez pana Waldka kosztuje ok 16 zl od osoby.
Najtanszą i najlepszą opcją, bo dającą najwięcej swobody jest samodzielny zakup wszystkich utensyliów grillowych (kielbasa, węgiel). Jak jeszcze nazbieramy sobie drewna, to mozemy do woli i za darmo korzystać z paleniska i grilla w Pantalyku w trakcie KIMBu.

pozdrawiam,
Szaszka

długi
20-04-2005, 17:48
Najtanszą i najlepszą opcją, bo dającą najwięcej swobody jest samodzielny zakup wszystkich utensyliów grillowych (kielbasa, węgiel). Jak jeszcze nazbieramy sobie drewna, to mozemy do woli i za darmo korzystać z paleniska i grilla w Pantalyku w trakcie KIMBu.

Jestem za taką formą wieczoru
Długi

Tarnina
08-05-2005, 15:02
Mam prośbę abyście do jutra postarali sie zarezerwować dla siebie miejsca na nocleg w Dolżycy, ponieważ zgłosiła się tam na ten termin inna grupa i może się okazać,że dla nas potem zabraknie miejsca. Jak do tej pory rezerwacje potwierdziło zaledwie kilka osób a termin jest już bliski więc myślę,że każdy już wie czy jedzie. Pozdrawiam. Tarnina

Derty
10-05-2005, 14:06
Jak do tej pory rezerwacje potwierdziło zaledwie kilka osób a termin jest już bliski więc myślę,że każdy już wie czy jedzie.

Witka :)
Tarnino, czy można tam rozbic namiot? Bo ja będę później szedł dalej z namiotem i mogę zacząć się poniewierać już w Dołżycy :)

Tarnina
10-05-2005, 19:01
Darciku z tego co wiem, to nie ma problemu z rozbiciem namiotu. Pozdrowionka i do zobaczenia. :)