PDA

Zobacz pełną wersję : Noclegi w "Alkowie" w Wetlinie



Piotrek R.
23-04-2005, 20:24
Witam. Proszę o opinie na temat "Alkowy" w Wetlinie. Jakie są tam warunki, obsługa, atmosfera, wrażenia z pobytu, itp. Z góry dziękuję za info I pozdrawiam.

krzycho71
24-04-2005, 21:33
Cześć!
Na temat warunków nic Ci nie napiszę bo na szczęście tam nie trafilismy.
Naturalnie nie dlatego, że zrezygnowaliśmy czy odwołaliśmy rezerwację lecz dlatego, że postanowiliśmy zatrzymać się tam z 4 - letnim dzieckiem co z kolei było nie do przyjęcia przez gospodarzy!!!
Być może coś się zmienniło, być może Ty nie wybierasz się z dziećmi więc masz szansę na niezapomniany pobyt.

Pozdrawiam

P.S. Pozdrów od nas bieszczadzkie anioły - pełno ich wszędzie.

Piotrek R.
24-04-2005, 21:50
Dzięki za odpowiedź. Chcę się wybrać z żoną, dzieci się nie dorobiliśmy :-). A może możesz polecić jakieś niedrogie noclegi w Wetlinie? Interesuje mnie pokój 2 osobowy z łazienką. Może być (ale nie musi) możliwość wyżywienia.

Pozdrawiam
Piotrek.

admin
24-04-2005, 22:58
Piotrek zanim odpowiesz:

http://forum.bieszczady.info.pl/bieszczady1982.html

Piotrek R.
24-04-2005, 23:11
Już tam zaglądałem. Mnie jednak interesują opinie osób które korzystały z konkretnych noclegów. Nie chcę się na miejscu przekonać (a niestety już mi się to zdażyło), że rzeczywistość ma się nijak do oferty z internetu.

Pozdrawiam
Piotrek

admin
24-04-2005, 23:41
Oj ja cały czas uczulam że pojęcie noclegu to bardzo subiektywna sprawa - wiadomo.
Czasem mimo iż obiekt został polecony spotkamy się w nim z czymś czego nie oczekiwaliśmy. To powoduje że szukanie noclegu dla siebie na urlop w ten sposób raczej siłą rzeczy obciążone jest ryzykiem.

Ja raczej gdybym miał poszukiwać noclegu i nikt ze znajomych których jestem pewien nie poleciłby mi nic konkretnego ułożylbym sobie szczegółową listę pytań - nawet jakiś upierdliwych :) (wiesz - nie ma złych pytań - są źle zadane)
Potem według wymarzonej lokalizacji znalazłbym jakąś tam liczbę obiektów i zaczął dzwonić - po kilku telefonach już będziesz wiedział gdzie może być bryndza a gdzie jest ok.

ancie
25-04-2005, 12:54
Bo na weekend majowy załatwiłam noclegi w Alkowie właśnie! Skusiła mnie przyzwoita cena za pokój z łazienką, kuchnia do dyspozycji i dość dobre położenie w samej Wetlinie (w Ustrzykach i Wołosatem miejsc już brak!). Opiszę wrażenia po powrocie!

ancie
04-05-2005, 10:57
Nocowałam w "Alkowie" w Wetlinie w czasie długiego weekendu. Byłam mile zaskoczona. Pokoje przytulne (choć małe), łóżka wygodne, łazienka czyściutka. Do dyspozycji kuchnia (kuchenka gazowa, lodówka, szklanki, sztućce, rondelki, czajniki, deski do krojenia.....!), w której można przygotować posiłek i pogadać z innymi gośćmi, wygodna świetlica (telewizor, kominek), w której można ten posiłek zjeść. Gospodarze bardzo życzliwi i bezproblemowi, no i bardzo czujni - nikt obcy nie ma szans pobuszować po podwórku, ani tym bardziej po budynku. Goście spokojni, więc można się w nocy wyspać. 30 zł za dobę. Myślę, że niezadowoleni mogliby być tylko bywalcy hoteli pięciogwiazdkowych lub wielbiciele noclegów w wieloosobowych salach i atomsfery schroniska. Wszystkim innym polecam.

Henek
06-05-2005, 18:07
Chetnie czytam takie konkretne informacje jakie dała ancie.Konkretne informacje o konkretnym miejscu i faktycznych warunkach, reklamy tego nie zastąpią.

Myślę że forum jest miejscem gdzie takie informacje (oczywiście subiektywne) mogą się znajdować.

Dzięki ancie.

Piotrek R.
07-05-2005, 14:18
Witam,

Bardzo dziękuję wszystkim za za informacje i opinie (chociaż myślałem że będzie ich trochę więcej). Chyba zdecyduję się na Alkowę.

Pozdrawiam
Piotrek

bertrand236
23-05-2014, 17:56
Wybieram się do Alkowy. Macie jeszcz jakieś opinie? Czytałem w necie te z 2005. Czy muszę wracać o godz. 22? Pozdrawiam

Polej
26-05-2014, 14:54
Na pewno ma jedną wielką zaletę – będziemy mieszkać w odległości tylko 800 metrów od siebie. :grin:

Marcowy
26-05-2014, 15:07
Wybieram się do Alkowy. (...) Czy muszę wracać o godz. 22?

Nie, kiedyś pozwolili mi iść spać już o 21 ;)

bertrand236
21-06-2014, 15:41
tutaj się naczytałem...
http://forum.gazeta.pl/forum/w,197,26023626,27759509,Re_Wetlina_Alkowa_odradzam .html

Pozdrawiam

diabel-1410
21-06-2014, 17:30
Bertrandzie opinie dość stare bo sprzed lat 9 więc może coś się pozmieniało a wiem że w tamtym okresie to i konkurencja wetlińska potrafiła sobie takie kwiatki podkładać czasami :-)
Ja mam swoją kwaterę stałą w Wetlinie i każdemu mogę ją śmiało polecić.Nie zamierzam zmieniać mimo że jeżdżę tam do 8 czy więcej lat a trafiłem tylko i wyłącznie przypadkiem :-)

tolek banan
21-06-2014, 20:03
"Opinie" ... są ważne - a czy nie prościej zadzwonić i dopytać o szczegóły.
Choć po moich doświadczeniach proponuję - informację pisane (Np.mail) na temat pokoju , warunków

bertrand236
11-08-2014, 21:45
Byłem, mieszkałem, widziałem i naprawdę polecam.


Pokoi chyba 18. Wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym.
Czysto.
Łóżka wygodne.
Kuchnia ogólnie dostępna.
Lodówek wystarcza.
Miałem pokój na piętrze od strony Wetlinki – cisza.
Trzeba wracać do godziny 22:00. Jak kto nie imprezuje tylko chaszczuje, to wystarczająco późna pora.
Po godzinie 22:00 na obiekcie panowała CISZA. Naprawdę można wypocząć
Jak potrzeba to dyspensa jest do godziny 23:00 ale może nie być ciepłej wody…
Ciepła woda od 6:00 do 22:00.
Telewizor na świetlicy.
BRAK DOSTĘPU do INRERNETU- dla mnie duży minus.
Najważniejsze - cena 35 PLN/osoba – jak na Wetlinę z tymi warunkami całkiem niezła


Polecam też Jadłodajnię SMAK przy kościele i Bar Pod Dachem.

Pozdrawiam

WUKA
11-08-2014, 22:38
O tak, Bar Smak polecam też! 35277

bertrand236
12-08-2014, 22:22
...
Polecam też Jadłodajnię SMAK przy kościele i Bar Pod Dachem.

Pozdrawiam
W Wetlinie
Pozdrawiam

Polej
12-08-2014, 23:26
Pod Dachem szczególnie ;)

tolek banan
13-08-2014, 20:32
Pod Dachem szczególnie ;)
Gdzie w Wetlinie jest ten "Dach"?

Polej
14-08-2014, 00:31
Gdzie w Wetlinie jest ten "Dach"?

Przed mostem (prawa strona) , wylot w kierunku Cisnej.