PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam kwatery nad Soliną na pobyt z dziecmi



marol
24-04-2005, 17:51
Witam,
Poszukuję kwatery (może być "apartament" 2 pokoje + lazienka) z bardzo bliskim dostepem do plazy nad zalewem - tak by dzieci mogly same swobodnie sie przemieszczac miedzy domem a plaza.

Czy ktos z grupowiczow moglby mi polecic jakies dobre miejsce na spedzenie tygodnia z dziecmi. Byc moze jest jakis osrodek, ktory organizuje codziennie 2 godziny przedszkola, teatrzyki i koncerty [modertator - adres który usunąłem wyglądał jak reklama]?

Warunki konieczne:
- czystosc
- bliskosc plazy
- indywidualne lazienki

Termin pobytu to: 17-24 lipca 2005, potem jedziemy na konie do miejscowosci Wołosate.

REKIN
24-04-2005, 21:45
:evil: :D

admin
24-04-2005, 23:01
Witamy na forum!

Tu jest więcej info o noclegach ktorych poszukujesz:
http://forum.bieszczady.info.pl/bieszczady1982.html

marol
25-04-2005, 00:05
Prosze w takim razie o informacje jak uzyc tych wyszukiwarek by zwrocily odpowiedzi spelniajace moje kryteria:
- blisko plazy
- czysto
- specjalny program dla dzieci

marol
25-04-2005, 00:17
Zamiast fukać na wszystkich zainteresowanych opiniami na temat kwater, może lepiej założyć oddzielne formum dla takich ludzi?
Wyszukiwarki to nie wszystko, szczególnie, gdy ma się specjalne wymagania wynikające z charakteru rodziny...

Pozdrawiam i przepraszam "urazonych".

PS. Ach przemijają te Bieszczady bogate w otwartych ludzi...

admin
25-04-2005, 19:11
Prosze w takim razie o informacje jak uzyc tych wyszukiwarek by zwrocily odpowiedzi spelniajace moje kryteria:
- blisko plazy
- czysto
- specjalny program dla dzieci

Nie ma takich opcji w wyszukiwarkach bo nikt takich atrakcji nie zapewnia :(.

Jedyne co przychodzi mi do głowy to WZW Jawor - byla dyskusja na temat tego ośrodka na forum. Boję się jedynie o program dla dzieci bo z tym z pewnością będzie trudno. Choć w sezonie - kto wie :)
Pensjonatów / ośrodków z dojściem do wody (jeziora) w rozumieniu np. Mazurskim nie jest wiele w Bieszczadach.


Zamiast fukać na wszystkich zainteresowanych opiniami na temat kwater, może lepiej założyć oddzielne formum dla takich ludzi?

Ale po co? Temat kwater wałkowany jest przez 2 miesiące w roku i co roku tak samo więc może zamiast zakładać nowego forum wystarczy zerknąć do archiwum.

P.S.
http://forum.bieszczady.info.pl/bieszczady1807.html

Piotr
25-04-2005, 19:45
Ale po co? Temat kwater wałkowany jest przez 2 miesiące w roku i co roku tak samo więc może zamiast zakładać nowego forum wystarczy zerknąć do archiwum.
Łuubu dubu, łuuubu dubu
niech nam żyje Admin naszego "klubu".
p.s - to pisałem ja, Piotr - moderator III kategorii ;)