PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy dyrektor BdPN



admin
25-04-2005, 22:48
Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się dziś, że nowym dyrektorem na kolejne 5 lat został stary dyrektor :shock:
Na stronach Ministerstwa Ochrony Środowiska nie ma o tym ani słowa więc może nie jest to prawdą - zwłaszcza że minister środowiska został odwołany z urzędu (nie wiem za co) przez prezydenta magistra Kwaśniewskiego.

Tak więc mamy po nowym papieżu mamy nowego dyrektora BdPN - Pana Komornickiego.

asiczka
26-04-2005, 08:03
Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się dziś, że nowym dyrektorem na kolejne 5 lat został stary dyrektor


To prawda, powiedział mi o tym 22 kwietnia. Oficjalne wręczenie nominacji nastapi jutro. Może dlatego Mnisterstwo nie uprzedza faktów.

pyton
26-04-2005, 11:03
:( :x :? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :shock: :x :cry: :cry: :cry: :evil:
:cry: :cry:
i wszystko jasne.....
choć mam nadzieje że bedzie lepiej...

Michał
26-04-2005, 21:40
Witaj admin

Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się dziś, że nowym dyrektorem na kolejne 5 lat został stary dyrektor

Raczej wstrzymałbym sie od takich nfo.
Rzeczywiście nastały roszady - nie ma też Głównego (i jego zastępcy) Inspektora Ochrony Środowiska - jest tymczasowy, do nowych wyborów.
To kolejny dowód, że gówno to wszystko ma do ochrony środowiska. Gówno ma ta cała polityka, mała i żałosna do nawet zdeptanego źbła trawy.
Sądzę, że stary-nowy Dyrektor nie długo zagrzeje fotela - a chyba jednak szkoda.

Nie będe się rozpisywał - bo zapewne dziabniesz kolejnego mojego posta.
Pożyjemy - zobaczymy. Zdechniemy - to razem z tym wszystkim

Pozdrówka