PDA

Zobacz pełną wersję : Karawan już nie pojedzie



bertrand236
28-04-2005, 23:08
Informuję wszystkich zainteresowanych, że czarny Karawan, którym jeździłem ostatnio w Bieszczad ma zmienić właściciela. W związku z tym już nigdy nie pojadę nim w Bieszczad. To była ta zła :cry: :cry: wiadomość. Zła dlatego, że Karawan przewiózł naprawdę sporo stopowiczów. Teraz wiadomość dobra :lol: :lol: :lol: Będę jeździł w Bieszczad modrakową- jasno granatową /cholera wie/ Octawią combi . Nadal na poznańskich blachach. Autko trochę mniej pojemne ale zawsze otwarte dla stopowiczów. Będę podążał w Bieszczad 19 maja /chyba/ :lol: :lol: :lol: Jak ktoś ma ochotę to proszę na PW. Nie obiecuję i nawet się nie wpisałem ale myślę, że wpadnę na chwile do Dołżycy,

Pozdrawiam

Jabol
29-04-2005, 08:48
Będę podążał w Bieszczad 19 maja /chyba/ to (chyba) pasuje szykować niebawem jakiesik szaszłyki i (chyba) jakąś zacną tinkturę? Bo ja (chyba) mam zamiar się plątać w okolicach Otrytu w tym czasie...

irek
29-04-2005, 09:04
Informuję wszystkich zainteresowanych, że czarny Karawan, którym jeździłem ostatnio w Bieszczad ma zmienić właściciela.
czy byłeś moze w połowie kwietnia w Cisnej, bo widziałem tam jakis czarny karawan?

bertrand236
29-04-2005, 09:19
to (chyba) pasuje szykować niebawem jakiesik szaszłyki i (chyba) jakąś zacną tinkturę?
Myślę, że tak. :D Dam Ci znać w odpowiednim czasie. Tym razem bazę mam na Przysłupiu /miejscowość nie schronisko/. Już się cieszę na następne namiary na .. wiesz na co. :lol: :lol: :lol:



czy byłeś moze w połowie kwietnia w Cisnej,
Dawno mi się to nie zdażyło ale nie licząc przełomu grudnia i stycznia to jeszcze w Bieszczadzie w tym roku nie byłem. To będzie MÓJ PIERWSZY RAZ :oops: :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam