PDA

Zobacz pełną wersję : [Wołosate] Tygodniowy pobyt we wrześniu



Anonymous
29-08-2001, 16:57
Szukam jakiś namiarów na tygodniowy pobyt w Bieszczadach, jadę z siostrą, pierwszy raz w te okolice, chcę wypocząć, poczuć przyrodę, szukam info na temat szlaków, noclegów i wyżywienia, dojazdu (nie mam samochodu) i tego typu informacji praktyczneych. Proszę o rady. Mogę też pojeżdzić na koniach huculskich.

Krzysztof
30-08-2001, 11:42
Polecam Wolosate: kwatery prywatne, pokoje 2 osobowe, lazienka do uzytku gosci na 3 pokoje, dostep do kuchni , lodówki, wioska 50 mieszk, sklep, bar. PKS dojeżdza z Ustrzyk Dolnych. Polecam też Busy z Zagórza PKP. Wioska zamknieta dla ruchu samochodowego.Wyjscie na glówne szlaki. Stadnina koni huculskich organizuje naukę w krytej ujeżdżalni i przejażdżki w terenie.
Pozostałe wiadomości na naszych stronach.
Krzysztof
tel 0134610656

Anonymous
30-08-2001, 22:17
Chętnie pojechałabym na wypoczynek w takie miejsce jak Wołosate. Chciałabym tylko wiedzieć , ile taki tygodniowy pobyt może kosztować
Magda

Anonymous
01-09-2001, 00:39
Prowadzę z meżem gospodarstwo agroturystyczne..
Znamy Bieszczady dobrze.Łaziliśmy po górach jako turyści, teraz mieszkamy w małym drewnianym domku w Cisnej.
Zapraszam do obejrzenia strony www.przystanek.bieszczady.info.pl
Podaje tez numer punktu IT w Cisnej (13)4686465.
Pozdrawiam.Jesien e Bieszczadach to najpiekniejsza pora roku.
Kasia

Piotr
05-09-2001, 12:23
Każda pora roku w Bieszczadach jest piękna - każda ma swój urok. A im bliżej do jesieni tym bardziej urokliwie. "Buki czerwienią zabarwiły góry...." - jak mówi piosenka. Ale należy się pośpieszyć - tu jesień trwa czasami bardzo krótko. Polecam Wołosate - dobry punkt wypadowy na kilka ciekawych tras. Przede wszystkim cisza i spokój - to czego jak piszesz - szukasz. Ludzie bardzo życzliwi zawsze chętnie pomogą. Busy jak pisał Krzysztof - jeżdżą z Zagórza - koszt średnio ok. 12 -15 zł ( przynajmniej tak było w sezonie ). Koszt za osobo/dzień nie powinien przekroczyć 25-30 zł.( bez wyżywienia ). To tyle. Zaoatrz się, jeśli interesuje Cie łażenie po górach - w mapę Bieszczadów. Ostatnia edycja była dobrze przygotowana ( choć jest kilka błędów ). CZasy przejść na szlakach, dobrze oznaczone szlaki, punkty info.tur., agroturystyka.
Hm .... to chyba na tyle. Jeśli masz konkretne pytania - zapraszam, napisz.