PDA

Zobacz pełną wersję : Listopad w Chatce Socjologa.



MIKI
07-05-2005, 01:17
Witam.
13 listopada 2004 wybraliśmy się z synem do Chatki Socjologa.Padał deszcz ze śniegiem.Pogoda typowa jak na Bieszczady i ten termin.Doszliśmy przemoczeni.W Chatce mogliśmy się ogrzać i zostaliśmy poczęstowani herbatką z prundem.Super.Podsuszeni i rozgrzani wrócilismy do Mucznego.
Jeszcze raz dziekuję budowniczym Chatki.
Pozdrawiam.

Julo
07-05-2005, 19:47
Miki,

Cała przyjemność po naszej stronie (byłem wtedy, wstawialiśmy okna). I bardzo miło, że nas miło wspominasz.
Mów o tym zawsze tym wszystkim, którzy widzą w nas bandę pijaków i niegościnnych abnegatów.
No i wpadnij znowu.

MIKI
15-05-2005, 00:27
Dziękuję za zaproszenie.Zawsze będę Was ciepło wspominał.Będziemy w Bieszczadach na Boże Ciało i pewnie Was odwiedzimy.
Jeszcze raz dziękuję za gościnność
MIKI

Julo
16-05-2005, 10:32
Miki,

Na Boze Cialo nie będzie ani mnie, ani nikogo z "budowniczych" chaty.
Będzie za to grupa bardzo fajnych "starych" Otrytczyków (nota bene młodszych ode mnie). Chca wnieść swój wkłąd - pokryją chatę gontami i chcą przy tym być w swoim "starym" składzie.
Więc my "młodzi" wyjątkowo i nietypowo spotykamy sie w ten długi weekend nad morzem. Popatrzymy na siebie nawzajem w zupełnie innych warunkach.
Ale będę na pewno wpadał wekendowo w ciągu lata.
Pozdrawiam
Julo

piotrek_brk
15-11-2005, 10:34
Skoro temat "Listopad w Chacie Socjologa", to i ja się wpiszę, zarazem debiutując na waszym forum.
Otóż, tak jak i w zeszłym roku w tym samym czasie, również w Dzień Niepodległości 2005 zawitałem z ojcem, kumplem i koleżanką do Chaty. I również wielkie dzięki za możliwość ogrzania się i rozgrzania się :wink: Pozdrawiam wszystkich zajmujących się Chatą.

I przepraszamy za zgubę Kazana latem, jeśli rzeczywiście ona miała miejsce :oops: :P

kometa
15-11-2005, 12:36
Bardzo się cieszymy, że Wam się podobało zapraszamy znowu, a tak jeżeli chodzi o listopady w Chacie to właśnie zakończyliśmy :D :roll: Dni filmowe, :shock: :shock: yLo bardzo miło i sympatycznie,(no może poza drobnymi wypadkami)i dużo ludzi brało w nich udział, mam nadzieję, że teraz już co roku znowu dni filmowe będą się odbywać :D

piotrek_brk
15-11-2005, 14:29
Na Dniach Filmowych nie byłem, ale chyba widziałem "ekran" do projekcji :) pozdr

Sroka
11-08-2018, 16:00
trafiło się i mi odwiedzić Chatę w listopadzie, był to zaplanowany wyjazd w Bieszczady uwzględniający kilka noclegów na Otrycie. Po wakacyjnym pobycie spodobał się nam klimat jaki panował wśród ludzi którzy pomimo tego,że wciąż przewijali się byli jak rodzina. Dlatego też postanowiliśmy będąc następnym razem w Bieszczadach przenocować tam. No i niestety przeżyliśmy z bratem ogromne rozczarowanie, spotkaliśmy grupkę ludzi , którzy na pytanie skąd są odpowiadali jedynie "stąd", siedzieli w kółku i poklepując się po plecach mówili do siebie jacy to Oni są fajni bo są "stąd" i należą do Otrytczyków. No cóż rano o 7 byliśmy już na dole przy samochodzie a śniadanie zjedliśmy na parkingu w Widełkach. Szkoda,że nie znalezliśmy tam klimatu jaki przywitał nas latem.