PDA

Zobacz pełną wersję : Gratulacje



długi
09-05-2005, 22:50
Najserdeczniejsze
Wesołe
Życzenia
dla Karoliny
by na nowej drodze życia jako przewodnik
wyprowadziła nas biednych turystów na manowce
Długi :lol:

lucyna
10-05-2005, 16:21
Przyłanczam się. Gratuluje i witam w gronie przewodników wszyskie Świerzynki.

Marcin
11-05-2005, 19:01
Każdy żywy człowiek jest doskonałym przewodnikiem :twisted:
ale Ty masz już na to papier Karolino :) i blachę - czyli miedziany przewodnik ściągający wyładowania elektryczne w górach :)
jeszcze raz gratuluje.

Jaro
11-05-2005, 21:04
Gratulacje naleza sie nie tylko Karolince, ale rowniez Anyczce. Wszytkiego naj, naj, najlepszejszego :)

długi
11-05-2005, 21:08
Gratulowałem tylko Karolinie, bo tylko ją znam z imienia i nazwiska.
Spóźniony dołączam się do gratulacji dla Anyczki.
Słonecznych szlaków
Długi

Anyczka20
11-05-2005, 21:36
i blachę - czyli miedziany przewodnik ściągający wyładowania elektryczne w górach
:lol: :lol: popieram..blacha jest po to żeby pioruny w nią strzelały :wink:

Dziękuję bardzo za gratulacje :mrgreen: , ale jeszcze dużo mi brakuje, bardzo dużo żeby móc o sobie powiedzieć że jestem przewodnikiem :D ...teraz to się dopiero zacznie egzamin. Życzę wszystkim byłym kursantom, właśnie teraz powodzenia i wytrwałości w dążeniu do doskonałości i ciągłego szkolenia się..oraz po prostu zdrowego rozsądku. Pozdrawiam cieplutko :mrgreen: :mrgreen:

bertrand236
13-05-2005, 19:12
Przyłączam sie do gratulacji dla obu Pań i pozdrawiam Przewodniczkę po Bieszczadach i Miłośniczkę Beskidu Niskiego :wink: /a może też przewodniczkę po nim?/

Anyczka20
13-05-2005, 21:03
/a może też przewodniczkę po nim?/

:mrgreen: :mrgreen: też

A propos, kiedy umawiamy się na wspólne wędrowanie po BN?? Daj jakiś kontak na priv to byśmy się umówili :lol: :lol: Pozdrawiam:)

bertrand236
13-05-2005, 21:29
Będę w Bieszczadzie od przyszłego czwartku do następnej soboty. Na BN nie zaplanowałem ani chwili. Ale w sierpniu planuję 3 tygodnie w Bieszczadzie to coś wykroję na BN

Pozdrawiam