PDA

Zobacz pełną wersję : [Cisna] Nocleg dla dużej grupy - wygodnie i tanio. Gdzie?



fantomasz
11-05-2005, 21:25
Witam Szanownych Forumowiczów!
Jako nowy kłaniam się pięknie wszystkim :D
W zasadzie swój problem z lekka określiłem w temacie wątku, teraz kilka konkretów.
Organizuję wyjazd 50 osób (nauczyciele, tak jak i ja) w Bieszczady, termin do z grubsza druga połowa sierpnia. Wyjazd towarzysko - rozrwykowy. Poszukuję niezłego noclegu, tzn. niedrogiego (na nauczycielską kieszeń) a dość wygodnego- towarzystwo jest hmm... drugiej młodości :wink: i zamiast romantycznego widoku nocnego nieba woli łazienkę w pokoju.
Mniej więcej standard jakiego bym oczekiwał, wyznacza "Rancho nad Soliną" w Wołkowyi. Ale w wakcje miejsc tam nie ma, rozmawiałem z M. Wojtanowskim.
Szukałem na forum i w sieci. Jak oceniacie (jakie macie wrażenia z):
Piotrową Polanę,
"Uroczysko" w Zwierzyniu,
Smerek,
BARR w Zatwornicy,
"Caritas" w Myczkowcach,
ew. coś innego.
Sprawa, wybaczcie, jest dośc pilna. Jak nie załatwię noclegu w Bieszczedach, pojedziemy nad morze albo nigdzie. Ja nie chcę nad Bałtyk, ja chcę w Bieszczady.
Poratujecie, dobrzy ludzie?
Ukłony, Tomek

Henek
11-05-2005, 21:31
A może Latarnia Wagabundy spełni wasze oczekiwania.?
W internecie znajdziesz na pewno stronkę prowadzoną dla tego schroniska .

halina
11-05-2005, 22:36
polecam hotel nadlesnictwa w Cisnej:pokoje z lazienkami,niedrogo,na miejscu wyzywienie.Wieczorem po zejsciu ze szlaku mozna wyjsc na piwo i inne dobre..........

lucyna
16-05-2005, 10:06
Mogę pomóc. Proszę o prywatny kontakt. Wolałabym nie wypowiadac sie publicznie o osrodkach. Tym bardziej, że wśród nich są naprawde kiepskie.

<Ewcia>
20-05-2005, 14:06
Ja proponuje RzepedŸ, tam sš dwa duże oœrodki do wyboru jeden Caritasu, a drugi prywatny. Cenki na każdš kieszeń, a wyposażenie niczego sobie. Polecam

:!: