PDA

Zobacz pełną wersję : Przeprosiny



Hubert
12-05-2005, 23:40
Witam

od dwóch tygodni mam plakietki na IV KIMB. Umówiłem się, że pieniądze wpłaci Katarzyna Dudek, która obiecała zrobić to w poniedziałek. Do dnia dzisiejszego wpłaty na konto nie otrzymałem, a mimo wysyłanych e-maili nie mam innego kontaktu z Katarzyną. Chodzi tutaj o kwotę ok 110 zł za plakietki wraz z przesyłką. Może ktoś z Was wie co się dzieje z Katarzyną i może mam do kogoś innego wysłac te plakietki.

Organizatorów KIMB proszę o pilny kontakt, celem wyjasnienia sprawy

Pozdrawiam

Hubert

Tarnina
13-05-2005, 17:54
Nie wiem, co się stało z Kasią, bo ja nie mam z nią kontaktu, ale proszę podaj numer konta, bo chciałabym zapłacić za plakietki, które ja zamówiłam. Pozdrawiam. Tarnina

Hubert
13-05-2005, 17:59
To raczej nie będzie możliwe, bo jestem własnie na praktykach i nie mam możliwości podzielenia paczki, która jest w Poznaniu. Wolałbym i tak było uzgodnione, że by jedna osoba zapłaciła za wszystko i później z poszczególnymi KIMBowiczami rozliczyłaby się już na kongresie. Ja niestety jestem poza Poznaniem, a paczka czeka na wysyłkę w Poznaniu i od szybkosci wpływu gotówki na moje konto zalezy szybkość wysyłki paczki.

Czekam na odpowiedź komu mam wysłać paczkę i namiary na moje konto.

kobieta_bieszczadzka
13-05-2005, 19:15
Przepraszam.... kłopoty z czasem ..... wyślę pieniążki.... :oops:

Hubert
20-05-2005, 08:56
Z nieznanych mi przyczyn mimo przelewu we wtorek pieniądze jeszcze do mnie nie trafiły. Mimo to wysłałem na adres kobiety_bieszczadzkiej plakietki. Lada dzień będą na miejscu.

Hubert
25-05-2005, 22:59
UWAGA !!!

W dniu dzisiejszym otrzymałem przelew za plakietki. Wszystko jest w największym porządku a winną całemu temu zamieszaniu jest nasz kochana Poczta Polska, która przez przeszło tydzień trzymała przelew.

Koleżanka kobieta_bieszczadzka wywiązała się ze swojej roli bez zarzutu. Przepraszam jeśli swoją upierdliwością sprawiłem komuś przykrość.

Pozdrawiam i polecam się na przyszłość

Hubert
biuro@apla.cp.win.pl

kobieta_bieszczadzka
25-05-2005, 23:58
Dziekuję.... :mrgreen: ścigalo mnie już pól Polski .... 8) ...pozdrawiam....

PS. Mam kilkaplakietek, których nikt nie odebrał.... czekam na kontakt osoby, które zamawiały i ine maja plakietek....

Hubert
26-05-2005, 11:16
W takim razie napisz jakie plakietki Ci zostały, to powiem dokładnie kto i ile zamawiał i kogo ewentualnie ścigać.

misiekjakub
27-05-2005, 16:38
Mię ścigać! Ja nie mam! proszę o końtakt, najlepiej na PW

sprzysiezony
25-07-2005, 17:35
Ja też zamawiałem,a nie dostałem.Od KIMB-u minęły 2 miesiące...-doczekam sie tej plakietki?

Hubert
26-07-2005, 08:51
Wszystkie plakietki, o ile nie było innej umowy pomiędzy mną a pozostałymi KIMBowiczami wysłałem do koleżanki kobiety_bieszczadzkiej i u niej należy doszukiwać sie swoich plakietek

kobieta_bieszczadzka
26-07-2005, 21:52
Prosze o podanie adresów na pw .....