PDA

Zobacz pełną wersję : [Wołkowyja] Czy ktoś był może w tym domku



Karolinar
23-05-2005, 13:35
Poszukuje osób, które gościły w tym domku. Planuje się tam udać i chciałabym mieć pewność, ze rzeczywistość nie odbiega od podanej oferty.

[moderator]
Przeniosłem adres z tytułu:
www.ooh.pl/wolkowyja/index.html

admin
23-05-2005, 14:03
Zadzwoń tam i zapytaj:

- co konkretnie oznacza "Komfortowy" - komfort to pojęcie względne - dla jednej osoby to będzie np. ciepła woda w kranie przez 1 godzinę dziennie dla innych wręcz przeciwnie.
(zadaj przy okazji pytania o Twoje oczekiwania)
- dla 10 osób
(czy dom przeznaczony będzie wyłącznie dla Was?
- położony na działce 6 arowej
(jaka to okolica? - czy np. za płotem nie trwa budowa centrum handlowego? :D)
- nad brzegiem Jeziora Solińskiego w miejscowości Wołkowyja
(ile tak naprawdę jest do tej wody? - aby nie było rozczarowania - czy jest plaża do kąpieli itp i jak daleko)

Inne dodatkowe pytania, które tylko przyjdą Ci do głowy.

Gdy uzgodnisz warunki, cenę itp - koniecznie zarezerwuj dom poprzez zapłacenie zaliczki - niewielkiej np. 10% - (sezon to czas kiedy "gospodarze" nie oglądają się zbytnio na rezerwacje telefoniczne)
Zaliczkę staraj się wpłacić jak najmniejszą (niemniej gwarantującą rezerwację) by potem w razie gdyby oczekiwania rozminęły się z rzeczywistością strata była niewielka.

zalewskamonia
12-04-2006, 12:44
odwiezam.może ktoś był w tym domku? albo może polecic samodzielny domek dla 8-10 osób w okoliy wołkowyi.widziałam kilka ofert,ale inf.z pierwszej reki zawsze najcenniejsza

Viperaberus
08-05-2006, 11:56
Późno tu wlazłem, ale może komuś się jeszcze przyda.
Bywałem w tym domu kilka razy. Nie ma żadnych problemów, w zimie trzeba tylko pamiętać o tym, że dom z racji tego, że jest duży, długo się nagrzewa. Woda ciepła jest, dojazd elegancki, widoczek na jeziorko. Do jeziora jakieś 500 metrów, do baru i 2 sklepów tyle samo. Polecam.

Plesniax
08-05-2006, 21:33
Domek bombowy, wygodne lozeczka, duzy taras z widokiem na zalew, garaz, miejsce na ognisko, wszystko co trzeba. Bar jest blisko!