PDA

Zobacz pełną wersję : Tydzień w Bieszczadach II...



Anonymous
05-09-2001, 19:31
... a dokładniej sześć dni. (Bo tyle zostało z mojego urlopu wliczając weekend).
Może ktoś mi podpowie jakąś miłą trasę? Nocleg planuję w namiocie. Interesowałyby mnie Połoniny i Tarnica. Chciałbym także zajrzeć do Prezesa do Chmiela.
Wielkie dzięki.
Przy okazji - szukam towarzystwa, bo jadę sam. Jeśli ktoś zainteresowany to urlop mam 11-16.IX.
I jeszcze jedno pytanie - w TVPolonia był program o Bieszczadach, Nie zapamiętałem gdzie jest grób bieszczadzkiego kowboja. Jeśli ktoś mołby wskazać?...
DZięki raz jeszcze
Rafał

Anonymous
07-09-2001, 14:30
Hej,
nie wiem, czy jest to jeszcze aktualne, ale wybieramy sie na oboz wedrowny.
Startujemy 9.09 z Cisnej, mowisz, ze urlop masz od 11.09. tego dnia bedziemy w Schronisku pod Mala Rawka. i tam nocujemy. Jesli masz ochote, podlacz sie do nas - bedzie nam b. milo, szczeg., ze jest nas niewielu - dwie kobitki i 3 lub 4 kolegow. wiek - 21 i jeden kolega27 - jesli pojedzie. ale chyba wiek nie ma znaczenia, w koncu liczy sie wedrowka - oby nie w deszczu:)) ale co tam, nam niestraszna zla pogoda.
jesli jestes zainteresowany, daj znac, to wysle Ci plan naszego obozu, jest tam opisana trasa, wyglada, ze bedzie ciekawa. nie jest to wyjazd leserski, bo chodzimy dosc duzo, ale nie zamierzamy sie tez wykonczyc:))
ok, to chyba tyle, czekam na odp.
jest troszke pozno, ale jesli masz mozliwosc, bedzie na pewno fajnie.
do uslyszenia
pozdrawiam
Ania