PDA

Zobacz pełną wersję : Dni filmowe?



Herka
14-06-2005, 17:28
Cześć Wszystkim.
Obiło mi się o ucho, że planuje się zorganizowac w Chacie dni filmowe. Czy ktoś z szanownych organizatorów tego przedsięwzicia mógłby zaprzeczyć lub potwierdzić i ewentualnie podać szczegóły?

janio
16-06-2005, 00:03
Na razie nie ma szanownych organizatorow bo jeszcze nic o dniach filmowych nie wiadomo (przynajmniej mnie sie nic o uszy nie obilo).

A moze Ty pomozesz nam zorganizowac pierwsze po odbudowie dni filmowe??

Pozdrawiam

Jasiek

kometa
16-06-2005, 11:22
Jeżeli chodzi o dni filmowe to ciągle ten temat się pojawia, ale faktycznie jak na razie brak konkretów. Myślę, że osobą która ewentualnie może coś wiedzieć jest Patryk Słowicki, znajdziesz jego meila na stronie otryckiej na liście członków klubu.
A tak w ogóle to ja chętnie bym w to weszła bo dni filmowe to całkiem fajna opcja.
A przypomniało mi się,ostatnio (kilka miesięcy temu) ktoś mi mówił, że dni filmowe prawdopodobnie będą planowane na pażdziernik, ale niestety nie wiem nic pewnego pozdrawiam

kupas
27-06-2005, 14:55
hmm nic mi o tyym niewiadomo :?

Patryk S.
28-07-2005, 23:27
Ja też nic nie wiem o Dniach, które miałyby w tym roku być przedsięwzięte :D
Wiem tylko tyle, że Dni Filmowe były na Otrycie organizowane trzykrotnie, w latach 2000-2002. Relację z dwóch edycji można znaleźć na stronie http://dkfs.art.pl/archiwum/otryt/index.htm . Jeśli ktoś jest chętny zrobić Dni, niech się zgłasza :) To, co potrzebne to projektor multimedialny, magnetowid/dvd/laptop, filmy i prześcieradło na drążku. Zombie twierdzi, że sprzęt jest, potrzebna więc tylko osoba, która mogłaby być sprężyną całego przedsięwięcia i rozreklamować go w różnych kręgach.

Patryk Słowicki

Misiek
31-07-2005, 22:45
Prześcieradło? Wyzwaniem byłaby projekcja filmu na zewnątrz Chaty na wielkim bannerze od Dongore :D

ANDZIA24
02-08-2005, 12:21
HMMMM WLASNIE SZUKALAM TAKIEGO MIEJSCA NIEDOSC ZE BIESZCZADY TO JESZCZE CO JA TU SLYSZE DNI FILMOWE :)
RAJ NA ZIEMI ???!!!
Z TEGO CO WIDZIALAM Z LAT UBIEGLYCH TO NIEZLE FILMIKI OGLADALISCIE
DYSPONUJE PAROMA FILMAMI WARTYMI OGLADNIECIA (NP: "KAWA I PAPIEROSY" -JARMUSHA, "ANGELUS"-SLASKA KOMEDIA :), "ZŁE WYCHOWANIE "-WIADOMEGO AUTORA , "MŁODY ADAM", "NOI ALBI NOI", "LILIA 4 EVER" I COS POLSKIEGO "EDI", "ZMRUŻ OCZY"-WSZYSTKO NA VCD .KONTAKT ZE MNA MEILOWY .WYBIERAM SIE DO CHATY W CIAGU TYCH DWOCH TYGODNI FAJNIE BY BYLO RAZEM OGLADNOC COS .MOZE WY MACIE LEPSZE ZBIORY JA MAM BARDZO SKROMNE .TO CO MOGE WLOZYC W PRZYGOTOWANIE TYCH DNI NOI MOJE RECE DO PRACY :) POZDRAWIAM CZEKAM NA WIESCI .

andy
02-08-2005, 12:55
Ja tez sie chetnie doloze z moja kolekcja DVD/VCD, ale obawiam sie, ze bedzie to jedyne co moge uczynic dla tego przedsiewziecia :-(
Jesli moge cos radzic, to mysle, ze powinniscie najpierw zebrac grupe inicjatywna (co poniekad wlasnie sie tworzy), a potem dograc termin. Wtedy wszystko pojdzie juz latwiej.
Pozdrofki,
andy

ANDZIA24
03-08-2005, 10:24
HURRRRRA NARESZCIE BIESZCZADY CHATO SOCJO... PRZYBYWAM 10-12 A MOZE DLUZEJ :D

Zeb
09-08-2005, 14:43
Witam,

Na 100% nie mogę tego jeszcze zadeklarować, ale chętnie podjąłbym się organizacji Dni Filmowych, myślę o październiku. Co do repertuaru to myślałem wstępnie o młodym kinie rosyjskim, może znajdą się też jakieś rzeczy ukraińskie. Sam mam tylko "Powrót" A. Zwiagincewa, ale na pewno coś się jeszcze zorganizuje ;-) Można też pomyśleć o innym repertuarze.

Pozdrawiam,
Andrzej Gołoś

ANDZIA24
09-08-2005, 14:57
HMMMM ZAPOWIADA SIE CIEKAWIE WIEC CZEKAM NA WIESCI JESLI COS TRZEBA BEDZIE POMOC :) NOI OBY TO DOSZLO DO SKUTKU !
PAZDZIERNIK TO SWIETNA PORA :)BUZIAKI

Maciej Bartosiak
17-08-2005, 18:14
Witam serdecznie !!! Oraz oferuje swoją pomoc w organizacji tego projektu. Jest to wspaniały pomysł. Chętnie pomoge tylko trzeba powiedzieć mi co trzeba zorganiizować lub zrobić 8) napewno się przydam :lol:
Ale z tego co widze to takich osób jest kilka lecz brakuje osoby która by to wszystko koordynowała, taki szefu :!: :!: :!: Po drugie jeśli termin ma być październik :?: :!: to przed końcem września trzeba by się spotkać i ustalic program ( filmy i termin) DKF-u, zastanowic się do kogo to ma być kierowan eoraz rozdielic rozdzielić obowiązki między osoby które chciały pomóc :!: :D :!: Po trecie trzeba by od początku września ruszyć z rozreklamowaniem tego DKF-u by nie okazało się że na wyjeździe filmowym bedą osoby które to organizowały :D :D :D Tak też się zdaża 8)

Ja wyjeżdżam w poniedziałek (na 90%) do Chaty ale z 28/29 będę w Warszawie :lol: Czekam na konkretne ruchy i powiadomienie mnie o nich np. spotkanie
a to jest kontakt do mnie: maciek.bartosiak@wp.pl oraz tel. 602-761-988
PS. mam nadzieję że moje uwagi nie skrzywdziły nikogo do zobaczenia 8) :D

Z wyrazami szacunku Maciej Bartosiak vel Biały

Maciej Bartosiak
21-08-2005, 18:58
Proponuje spotkanie osób które są zainteresowane organizają Dni filmowych tzw DKF-u na Otrycie 8) . Spotkanie odbędzie się we wtorek 30-VIII w pubie Wieżyca który znajduje sie przy al. Jerozolimskich przy Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie o godz. 20.00 wszystkich chętnych prosił bym o potwierdzenie przybycia. :D :) :D
Mój adres maciek.bartosiak@wp.pl lub pod num 602-761-988.

Z wyrazami szacunku Maciej Bartosiak vel Biały

Ajgor
02-09-2005, 11:08
Spotkanie może dzięki temu, że odbyło się w koncu i we wtorek i dwa dni później, myślę że przyniosło pierwsze ustalenia:

1) musimy znaleźć filmy, jakie chcemy i możemy pokazać. Czyli ustalić repertuar. To bedzie możliwe jak Maciek i parę innych osób pogada z paroma Kluczowymi Osobami.

2) Jak będziemy mieć ustalony repertuar, dogadamy się z osobami, z którymi będziemy chcieli zrobić panele dyskusyjne przed i po filmach.

3) Ustaleniem, które chciałbym poddać pod Waszą ocenę jest termin. Pomysły są dwa: albo robimy to w długi weekend 10-13 listopada 2005, albo, jeśli zbyt liczna wiara będzie nastawiona na huczne imprezowanie (oczywiście z okazji rocznicy odzyskania Niepodległości), zrobimy to w dniach 24-27 listopada.

W miarę rozwoju sytuacji będziemy tutaj informować o postępach akcji przygotowawczej :-) Pierwsze konkrety najwcześniej po 11 września.

Pzdr!

Misiek
02-09-2005, 11:38
To ja mam propozycje filmow. Chcialbym zorganizowac dzien polskiego filmu przedwojennego. Bodo, Zabczynski, Dymsza, Cwiklinska, etc. Niezapomniane piosenki i klimat. Umowilem sie z nia na dziewiata, Na czesc mlodosci, Juz taki jestem zimny dran... Wszystko czarno-biale. Dla mnie bomba. Filmy lekkie i przez wielu zapomniane. Jezeli pomysl Wam sie podoba, moge podjac sie organizacji filmow na plycie lub innej formie. Nie mam jedyniepomyslu na prelegentow. Czekam na odzew w tej sprawie:)

ps: niestety nie moge zagwarantowac, ze uda mi sie wyrwac na dni filmowe na gore. To jednak nie przeszkadza w zalatwieniu filmow w Wawie.

exr

Ajgor
02-09-2005, 11:44
Misiu, o repertuarze pogadamy najwczesniej po 11 września, bo to jest związane z mozliwością prawa do pokazywania tych filmów. O tym bedziemy wiedzieć więcej później. Być może nie napisałem zbyt wyraźnie:

Na razie podyskutujmy punkcie trzecim czyli o terminie.

Pozdrawiam!

Misiek
02-09-2005, 14:22
Jasne. A co do praw autorskich, wydaje mi sie, ze filmow przedwojennych to nie dotyczy. Przynajmniej tych polskich.

ANDZIA24
02-09-2005, 15:55
HMMMM WIDZE ZE SIE ROZKRECA :)-MILO
SLUZE POMOCA , NIESTETY NIE MOGE WSIASC I PRZYJECHACV DO W-WY BO TO KAWALEK DLA MNIE I KOSZTY:(
ALE W MIARE MOICH MOZLIWOSC JAK COS MOGE POMOC TO PISZCIE -REKLAMA TEZ WCHODZI W GRE :)
NOI CZEKAM NA WIESCI KIEDY DOKLADNIE TE DNI ... -CHETNIE ODWIEDZE CHATE .POZDRAWIAM

Maciej Bartosiak
03-09-2005, 21:39
Misiek ( o ile mogę się tak zwracać do ciebie ) Na temat rodzaju filmów możemy pogadać w najbliższy czawrtek w Ranczo na spotkaniu KO a teraz dyskusja polega na tym abys podał swoją opinie na temat terminu i tyle!!!! Co ty na to ??? :lol:

Co do terminu moim zdaniem im późniejszy tym lepszy termin !!! i nawet bym go przeniósł o jeszcze jeden łikend!!! Ale nie chce wprowadzić zamieszania Osobiście wybierając między tymi dwoma jestem za 24-27 listopada. Chociaż wiem że wyjazd 11 listopada ma wiele plusów !!!!

Czekam na wasze opinie może dacie argumenty (ponieważ moje nie są na tyle silne by je przedstawiać, no i za wcześnie na nie ) Dlatego czekam na was.

Z wyrazami szacunku Maciej Bartosiak vel Biały

Maciej Bartosiak
04-09-2005, 03:13
Droga Andziu wiec że na pewno nie zapomnimy o Tobie jeśli jesteś taka skłonna do Pomocy 8) Jest to oczywiste że przyjazd twój do Warszawy mija się z celem :wink: Bardzo dobry pomysł masz z tym aby zrobić reklamę u siebie, jeśli będziemy mieli gotowe projekty plakatów to ci je na pewno prześlemy :!: :!: :!: :!: :!:

Ale to co najważniejsze napisałaś że chętnie odwiedzisz Chatę jeszcze raz (i bardzo fajnie) ale co za tym idzie napisz który łikend najbardziej by ci odpowiadał z tych co Aigor zaproponował. Ponieważ od tego musimy zacząć, a to dla tego aby zagospodarować czas który trzeba przeznaczyc na realizację tego projektu.

Jeszcze raz apeluje do wszystkich którzy wchodzą na te stronke by wybrali łikend który jest najbardziej odpowiedni dla tego celu !!!!

Dziękuje za uwagę :-) pzdr Biały

Gośka
05-09-2005, 12:06
Ja bym bardzo bardzo chciałą wziąć udział w Dniach Filmowych na Otrycie (byłam na nich raz i było na prawdę super! :D ), ale myśląc realnie (brak szans na jakikolwiek urlop przed końcem roku), jestem za terminem 10-13 listopad. Wydaje mi się, że wtedy też jest większa szansa, że uda się zciągnąć ludzi, którzy pracują :)

Misiek
05-09-2005, 13:17
Mnie raczej rowniez nie bedzie fizycznie na dniach filmowych. Wydaje mi sie, ze ze wzgledow, o ktorych pisala Gosia, lepiej zorganizowac je w weekend niepodleglosciowy.
pozdr,
exr

kometa
05-09-2005, 13:31
Witam
umieściłam na drzewie prośbę aby zarówno osoby zainteresowane jak i nie wypowiedziały się na temat terminu dni filmowych.
Nie chciałabym, żeby zaistniała sytuacja, że ustalimy termin na długi weekend listopadowy, a okaże się że jest dużo osób, które nie mają na to ochoty, a nie wypowiedziały się
mOIM ZDANIEM PRAWDOPODOBNIE LEPSZYM TERMINEM JEST 26-27 LISTOPAD, myślę że na długi weekend większość może być spragniona bardziej typowej imprezy, chyba że więcej osób będzie miało nastawienie takie jak Gosia :lol: kolejnym argumentem jest to, że wyjazd listopadowy to masówka, jeżeli uda nam się ściągnać kilkanaście czy kilkadziesiąt osób, (czego na razie nie jesteśmy w stanie przewidzieć)oglądanie filmów może się rozmyć
ANDZIA będziemy w kontakcie jak tylko coś ustalimy odezwiemy się i podłączam siępod Białego, że Twój udział i pomoc bardzo chętnie wykorzystamy :wink:

PAPAPAPAPA WYPOWIEDZCIESIĘ :twisted: !!!!!! :twisted: (fajne te diabełki)

andy
05-09-2005, 13:40
Witam! ja widze te sprawe podobnie jak Kometka: weekend 11-13 to tradycyjnie raczej wyjazd imprezowy + przy okazji pewnie troche ostatnich prac przed sezonem zimowym. Oczywiscie filmy by w tym nie przeszkadzaly, ale raczej mogloby byc odwrotnie: "pracowici imprezowicze" mogliby przeszkadzac "natchnionym filmowcom" w pelnej realizacji ich idei. Moze troche przesadzam, napewno wszyscy by sie jakos dogadali, ale moze lepiej podmuchac na zimne i jednak zorganizowac dni filmowe tydzien pozniej? Jest bardzo malo prawdopodobne, zeby udalo mi sie pojawic w ktorymkolwiek z tych terminow wiec wypowiadam sie czysto teoretycznie i bezstronnie :wink:
Pozdro,
a.

janio
05-09-2005, 13:44
Moim zdaniem Dni Filmowe nie powinny zachodzi terminami na likend listopadowy (w sensie ten z dniem 11 listopada). Znajac klimat i oczekiwana ekipy klasycznie "listopadowej" moze byc trudno zaspokoic ich potrzeby (czyli obchodzenie dnia Odzyskania Niepodleglosci) z potrzebami osob, ktore beda chcialy poogladac sobie i podyskutowac o filmach,

HOWGH

Jasiek

Ajgor
05-09-2005, 14:31
W takim razie powiem ja, co o tym myślę i dlaczego. Moim zdaniem lepszym terminem jest jednak 11 listopada. Dlaczego?

1) Do tej pory na dni filmowe pomimo wakacji przyjeżdżało max 20 osób. Teraz Chata jest większa, a termin jest w środku roku szkolnego.

2) Filmy pokazywane mogą być wieczorem, bo w dzień nic by nie było widać. W związku z tym nie przeszkadzają absolutnie w pracy w ciągu dnia.

3) Kwestia pogody. Na Otrycie pod koniec listopada moze być już regularny śnieg. 11 listopada, jak pokazał zeszły rok, też moze być śnieg, ale mimo wszystko jest to jeszcze jesień a nie początek zimy. Ja nie mam pewności czy znajdzie się duża grupa osób, która przyjedzie w śniegu by oglądać filmy. Ekipa budowlana myślę że bedzie wyczerpana i fizycznie i urlopowo, aby przyjechać co 2 tygodnie na 3-4 dni. Ja przyjade tylko raz. Poza tym nie wiadomo jak zachowa się sprzęt przy takich wahaniach temperatury (choć myślę że to akurat najmniejszy problem).

4) Nie do końca rozumiem argument, że ogladanie filmów będzie rozwalone przez ekipę budowlana. Myślę że jest to kwestia nastawienia i dyscypliny. Jak pokazała budowa nie jest to nieosiągalne. Nie demonizowałbym niebywałego przywiązania Otrytczyków do "Otryt Reggae" czy "Ziela" (patrz: czytanie Leśmiana przy ognisku, czy "opowieści o dawnych czasach" Starych Otrytczyków) Jeśli założeniem będzie film i dyskusja o filmie to osoby nastawione na darcie gardeł i szarpanie strun albo udadzą się do lektorium, albo nie przyjadą. I myślę (może się mylę), że oprócz mnie jest jeszcze trochę Otrytczyków, którzy po pracy chętnie coś obejrzą, pogadają, posłuchają, zamiast standardowego strun szarpania.

O tym co się dzieje w Chacie decydują ludzie którzy tam przebywają. Ogólnie powinno się to odbywać demokratycznie. Nie może być tak, że grupa 10 osób pragnąca głośnej imprezy rozwali 30 pozostałym cichą imprezę. Co innego gdyby proporcje były odwrotne. Jeśli jednak jest obóz i wiadomo, jakie są jego założenia to wszyscy goście powinni to uszanować.

Mam zatem prośbę do Was (Kometka, Biały) o podzielenie się argumentami za terminem późniejszym. Tak byśmy mogli rozważyć za i przeciw, zamiast ogólnikowego „wydaje mi się…” Tym bardziej, że jak dotąd to o terminie późniejszym (oprócz Kometki i Białego) wypowiadają się osoby deklarujące swoją nieobecność zarówno w pierwszym jak i w drugim terminie. :wink:

Pozdrawiam!

andy
05-09-2005, 15:02
Madrze prawi!!! Ty to Ajgorku potrafisz... :wink:

Generalnie, Twoje argumenty jak najbardziej mnie przekonuja - tez wierze, ze niezaleznie jakie i jak nastawione towarzystwo otryckie spotkaloby sie w Chacie, to zawsze daloby sobie jakos rade. Chodzilo mi tylko o ewentualne ulatwienie "filmowcom" bycia w spokoju podczas swojego eventu.

Pozdro,
a.

Maciej Bartosiak
06-09-2005, 18:06
Ajgorze i wszyscy zainteresowani :!: :!: :!: :!: Długo myślałem o terminie i niestety moje wcześniejsze przemyślenia padły i spaliły się na proch :( Jednak przychylam się do niepodległościowego łikendu 8) A to temu że wszystkie moje wachania właśnie znikneły :!: :?: Jedyne co mogło by przeszkadzać w wyjeździe 10-13 to to że ekipa imprezowa mogła by przeszkodzić. Ale moje zdanie na ten temat jest trochę inne niż Ajgora. Ponieważ uważam że wieczory będą tak długie że zdążymy po pracy zjeść umyć się a następnie usiąść do filmu a po dyskusji o filmie będzie jeszcze dużo czasu żeby pośpiewać i potańczyć :D :lol: i jeszcze wypocząć przed porankiem :D :lol: Więc w ten sposób wyrażam swoje zaa łikendem 11 :wink:

PS Chcałbym podkreślić to że moim skromnym zdaniem, osoby od śpiewania nie będą musiały się ewkuować z Chaty :!: :!: :!: :!:
Przycisne komete by jeszcze dzisiaj napisała o terminie :twisted: :twisted:

kometa
06-09-2005, 21:45
dobrze wobec tego popieram termin 10-13listopada, ae popytam ludzi w ranczo i przy okazji jaki pogląd ma reszta bo coś nie bardzo się wypowiadają mam nadzieje, że to zda egzamin, na pierwsze dni filmowe po przerwie może lepiej bazować na nas zobaczymy
papapap

Misiek
08-09-2005, 00:07
A czy ktos rozmawial juz z DKF Pod Spodem? Moze warto? Dotad organizacje dni filmowych zawsze wspierali, ba nawet inicjowali...

Maciej Bartosiak
08-09-2005, 00:45
Fajnie Misiek że masz ciekawe pomysły ale wstrzymaj się do czasu aż ustalimy termin :!: :!: :!: I jak byś chciał i mógł też się określ w jakim terminie chciałbyś aby odbyły się Dni Filmowe/pojechać :!: :!: :?: :?:

Kolejna osoba tzn Zombi wypowiedział się na temat terminu tyle że na drzewie więc kopiuje tutaj na forum :
Zombie do Don Gore : Wpisz prosze na forrum dotyczacym dni filmowych, ze mi bardziej pasuje weekend NIE 11 listopada (nie pamietam, jak jest druga propoozycja). Pozdrawlaju jeszczio raz.

Zrobiłem to za Piotra ale mam nadzieję nie obrazi się ani jeden ani drugi :twisted: :twisted: :twisted:

Maciej Bartosiak
09-09-2005, 01:59
Niestety Zombi zmienił zdanie choć jest to moim zdaniem nie przemyślane ale cóż nie jestem wstanie wytłumaczyc mu dlaczego termin 11 jest dużo atrakcyjnieszy i lepszy :cry: :cry: :cry:

Dzisiaj/wczoraj w Ranczo dowiedziałem się że Zombi jest za terminem późniejszym, alternatywnym do 11. Nie wiem nic o jego argemuntacji ani nic więcej :!: :!: :!:

Dlatego apeluję Zombi napisz swoje argumenty za terminem na który stawiasz

i prosze przemyśl to bardzo rozważnie i z każdego punktu widzenia a najlepiej przeczytaj wszystkie posty :evil: :evil: :evil:

Maciej Bartosiak
10-09-2005, 11:24
Zombie do Bialego i nie tylko : Ja jestem jak najbardziej za zrobieniem dni filmowych, jednak 11 listopada, jak co roku, bede na OSOTT-cie w Szczyrku. Dlatego mi osobiscie pasuje kazdy inny termin, jednak nie sugerujcie sie tym. Podaje tylko swoj glos w ewentualnym glosowaniu nad wyborem terminu ;-)

kometa
12-09-2005, 12:19
Dzień dobry wszystkim!!!
DonGore i Kondor z ewą również opowiadają się za terminem 10-12 listopad
buziak :D :twisted: :D

8888
04-10-2005, 12:11
ja tez chce w tym wszystkim uczestniczyc,moge pomoc zareklamowc jakos impre w woj opolskim jak tez dostarczyc pare ciekawych filmow itp.ogolnie szukam kontaktow socjologicznych bo u mnie tu na prowincji bryndza..przekazcie mi prosze wszelkie info jak do was dolaczyc i czy mozna i rozne tam takie pozdro i do zoba.
piotrsiwz@o2.pl

kometa
05-10-2005, 12:49
Termin dni filmowych został ostatecznie ustalony na
:D :D DŁUGI WEEKEND LISTOPADOWY 10-12.XI :D :D niedługo zamieścimy na stronie dokładniejsze informacje. Na razie wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z nami:
Biały: maciek.bartosiak@wp.pl
kometa: kometka0@op.pl tel.505445672
Udzielimy Wam informacji dotyczących repertuaru, kosztów podróży itp..itd...


:arrow: Drogi 8888?zapraszamy Cie bardzo i chętnie skorzystamy z pomocy,oczekuj meila a z plakatami również pokombinujemy :D pozdrawiam

Zombie
11-10-2005, 15:52
Dzięki Biały za przekazanie mojego głosu na forum. Niestety będąc w Rassiji miałem zbyt ograniczony dostęp do netu, żeby zaglądać gdziekolwiek poza drzewem.
Od początku byłem za terminem innym niż 11.11, ale widać byłem w mniejszości.

Życzę zatem jak najbardziej udanej imprezy i mam wielką nadzieję, że dzięki ciężkiej i wytrwałej pracy takich osób jak Ty i Kometka, Dni Filmowe staną się stałym elementem otryckiej kultury.

Raz jeszcze dziękuję za Wasze zaangażowanie.
Ja tymczasem będę reprezentował Otryt na OSOTT-cie w Szczyrku.

Pozdrawiam serdecznie,
Marcin Ząbek

*beata
11-10-2005, 21:06
Niestety my z Julem też zupełnie nie możemy w tym terrminie. ...Trudno, nie można wszystkim dogodzić. Miłej zabawy!

ANDZIA24
26-10-2005, 19:02
CZY TE 120 ZŁ TO KOSZT OD OSOBY ZA TERMIN OD 10-13 ???SPANIE JEDZENIE I FILMY :?:

Ajgor
26-10-2005, 19:20
Tak, to jest szacunkowy koszt jednej osoby za te 4 dni.