PDA

Zobacz pełną wersję : SMS od Jabola



bertrand236
01-07-2005, 13:53
Włąśnie dostałem SMSa od Jabola.

"Wiatr zawiera w sobie muzykę, trzeba tylko umieć ją odczytać. Siedzę na skale nad zalewem, a wiatr gra mi bieszczadzką muzykę gwiżdżąc w butelce z piwem. Romantyzm Czystej próby :) Pozdr dla wszystkich forumowiczów z Zachumijskich zarośli :D i dla Ciebie Bertrandzie tyż:) wrzuć proszę to na forum..."
Mówisz Masz. Dzięki za pozdrowienia :D

KAHA
01-07-2005, 15:06
ja tez dziekuje :) i strasznie mu zazdorszcze....

długi
01-07-2005, 16:36
W jakiej to firmie trzeba pracować, by mieć tyle urlopu?
Cholera tyram i tyram i jak uskładam dziesięć dni to frajda, że hej. A ten tam siedzi na kamieniu i piwo pije, które mi szkodzi.
Niech mu na zdrowie idzie, skoro mnie już to niedotyczy.
Pewno jak wróci, to zamieści kilka zdjęć rozdzierających moją skołataną duszę. Ale niech nie zamieści, to dopiero będę zły. W końcu po co siedzę na tym forum.
No ktoś tyra, aby pić mógł ktoś, to są zwyczajne dzieje.
Wyślijcie SMS do Jabola, niech pozdrowi wojsiłki na drodze do Łopienki.
O wojsiłkach już było na forum.
Długi

marekm
01-07-2005, 16:54
dziędki za pozdroowka,
a tym razem to nie zazdroszczę, ponieważ już w niedzielę od rana będę słuchał tej wietrznej muzyki w Bieskach.
Wojsiłki jak spotkam na drodze do Łopienki to też pozdrowię od Was Wszystkich

bertrand236
01-07-2005, 17:09
Wyślijcie SMS do Jabola, niech pozdrowi wojsiłki

Byłeś pierwszy. Wysłalem i na tym kończę wysyłanie.



Pozdrawiam

Malenki_Aniolek
01-07-2005, 17:15
a ja za 6 dni będę już na stanicy w Dwerniku :D i przez 3 tygodnie będę żyła w tym cudownym świecie.... już się doczekac nie mogę :)

bertrand236
01-07-2005, 17:17
Wysłalem i na tym kończę wysyłanie.

Odpisał "Bez cienia litości zatłukę każdą, która ośmieli sie targnąć na mój układ krwionośny"

Doczu
01-07-2005, 20:25
heh - temu Jabolowi to dobrze. Ja to facetowi zazdroszczę - jeździ w te Biesy i jeździ. I jeszcze sie chwali.
Buuuuuuuu - ja tez chcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Astra:)
01-07-2005, 22:37
Dzieki Jabol.
Sluchaj Wiatru Biesow a i On bezslownie Cie zrozumie. U mnie jest tak, ze wie wszystko a nie zadaje zbyt wielu pytan.

Tesknota bywa niepojeta...

Pozdrawiam z daleka
Astra

długi
02-07-2005, 12:56
Tesknota bywa niepojeta...

Per aspera...
Długi

marekm
02-07-2005, 23:05
Per aspera...

...ad astra

Astra:)
02-07-2005, 23:47
"Przez trudy do gwiazd"...- niechaj bedzie mottem i tu ;)

Pozdrawiam

Bison
04-07-2005, 02:48
siedze na obczyznie teskno mi do gorek bratu zazdroszcze strasznie...Ale jak to spiewa m. czyzykiewicz: Wiele drog juz przebyem i byas wszedzie tam gdzie byem...To o bieszczadach... chciabym tam byc ale zbiera sie na to ze dop w zime tam bede
pozdr dla wszystkich forumowiczow...

KAHA
04-07-2005, 09:22
W jakiej to firmie trzeba pracować, by mieć tyle urlopu?

sęk w tym że on właśnie pracuje ;)

Anyczka20
05-07-2005, 13:09
pozdr dla wszystkich forumowiczow...


Dziękuję :mrgreen: i również pozdrawiam. Sądząc po tekstach Twoich postów to chyba nie jest tak źle..i strach mam nadzieję też już minął??? Bądź nadal dzielny..i sie nie puszczaj :wink: :wink:

bertrand236
05-07-2005, 16:24
strach mam nadzieję też już minął??? Bądź nadal dzielny..i sie nie puszczaj
A on się bał, że będzie się puszczał? Nie rozumiem....
Pozdrawiam

KAHA
06-07-2005, 09:32
sie nie puszczaj

hmmm.... ale czemu ma sie nie puszczac i skad przypuszczenie ze sie puszcza...

Jabol
06-07-2005, 11:34
skad przypuszczenie ze sie puszcza...No właśnie :lol: :lol: :lol: mogę czasem się puścić...Kłusem z Fedżtu się ostatnio puściłem na piwko, bo burza się zbliżała :lol: Pozdrawiam cieplutko z chmurnych cudnych manowców i ruszam dalej w Krainę, gdzie żyć łatwiej i konać mniej trudno karmić duszę niepojętością zieloności...Przybywajcie wszyscy :lol: Siadłoby się razem przy prawdziwym ogniu...3majta się i puszczajta kiedy chcecie :lol: Nie siadłbym w Bieskach do kompika gdybym was nie poznał...

KAHA
06-07-2005, 11:49
.Przybywajcie wszyscy


bedziemy w sierpniu... juz nie moge sie doczekac :D :lol: :lol:

Bison
07-07-2005, 02:43
heh! Ja sie zawsze trzymam...nigdy sie nie pusciem i nie puszcze:)...Nie jest zle choc nadal bez pracy...ale dam rade. A tobie bracie obiecuje ze we wrzesniu sie razem wybierzemy w bieski...Kurf a u mnie w oklicy nie ma gorek...Smutnoi mi pozdrawiam

Bison
07-07-2005, 03:42
"Poszedłem do lasu, wybrałem bowiem życie z umiarem. Chciałem stawać w życiu wyłącznie przed najbardziej ważkimi kwestiami, przekonać się, czy potrafię przyswoić sobie to czego może mnie życie nauczyć, abym w godzinie śmierci nie odkrył że nie żyłem. Nie chciałem prowadzić życia które nim nie jest, nie chciałem też rezygnować z niczego, chyba że byłoby to absolutnie konieczne.(...)Pragnąłem żyć tak śmiało i po spartańsku, aby wykorzenić wszystko co życiem nie jest."

HENRY DAVID THOREAU "Walden"

Anyczka20
10-07-2005, 12:45
Nie rozumiem....
W woli wyjaśnienia, nie miałam złych intencji. Tak się po prostu zegnamy:
-no to trzymaj się Bizon
-oki, Ty też się nie puszczaj :wink: I to tyle na ten temat :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrówka