PDA

Zobacz pełną wersję : Bieszczady I raz ;-) - konkrety:-)



HappyMan
02-07-2005, 21:29
Witam
Wybieram się w Bieszczady na niewielkie MTB :D w związku z czym mam kilka pytań o szczegóły miejsc do których chciałbym dojechać.
Otryt - czy da się wjechać, jechać grzbietem i zjechać (chcę zrobić pętlę w skład której miałyby wejść Bystre i Murowanie)?
Rozsypaniec - jw.
Grób Hrabiny, ruiny folwarku - jw.
Będę korzystał z map Ruthenusa (60000, 40000). Czy te mapy są tak słabe czy rzeczywiście sieć dróg leśnych jest tak słabo rozwinięta w Bieszczadach :?:
Przeczytałem (prawie) wszystkie posty i dzięki Wam planuję pojechać jeszcze na Sine Wiry, Jeziorka Duszatyńskie, Żebraka oraz Chryszczatą.
Proszę o uwagi. W zamian służę pomocą dotyczącą Sudetów :D
Zapraszam na moją stronę : http://www.walbikers.prv.pl (mam nadzieję, że reklama jest tutaj dozwolona :wink:
Pozdrawiam.

marekm
02-07-2005, 22:17
Rozsypaniec - jw.

Teren BdPN poruszanie się jest dozwolone po wytyczonych szlakach, ten jest przeznaczony dla pieszych


Grób Hrabiny, ruiny folwarku - jw.

jw. z tym że rowerem można dojechać do Schronu w Negrylowym, a dalej pieszo.



Będę korzystał z map Ruthenusa (60000, 40000). Czy te mapy są tak słabe czy rzeczywiście sieć dróg leśnych jest tak słabo rozwinięta w Bieszczadach

mapa jest OK,

Jabol
03-07-2005, 16:48
Otryt - czy da się wjechać, jechać grzbietem i zjechać Da się :lol:

czy rzeczywiście sieć dróg leśnych jest tak słabo rozwinięta w Bieszczadach
Sprawdź jak nie dowierzasz :lol: Są jeszcze stokówki, ale tak zmienne pod wzgl jakości i przebiegu że nie warto ich zaznaczać. Czasem jadąc stokówka pod górę możesz dojechć do pnia drzewa które zostało nią zwiezione :twisted: Ze swojej strony polecam smignąć rowerkiem wokół jeziora solińskiego. Całkiem miła traska...Pozdrawiam :lol:

Astra:)
03-07-2005, 20:06
Ja ta traske zrobilam, tyle, ze na piechte... Niestety chaszczory byly ze dwa razy wyzsze ode mnie- napomne ze mam jakies 1,70cm wzrostu :lol: Fajna traska. Ten kawalek od Telesnicy lubie... Ale potem gdzies w polowie drogi od Jawora w kierunku Zapory.... grrr... :twisted: :shock: Pozdrawiam

HappyMan
08-07-2005, 20:16
Dziękuję wszystkim za porady. Jutro wyjeżdżam w Bieszczady. Mam nadzieję, że pogoda dopisze :)
Pozdrawiam.