PDA

Zobacz pełną wersję : BIESZCZADY - gdzie polecacie na wakacje??



metaldaw
03-07-2005, 18:51
Dotychczas wakacje spędzałęm w Tatrach ale w tym roku czas na zmiany - chcę jechać w BIESZCZADY - to ma byc pierwszy raz tam - wiec prozę o radę - gdzie jechać bo kompletnie się nie orientuję

leszczu
04-07-2005, 08:13
Dotychczas wakacje spędzałęm w Tatrach ale w tym roku czas na zmiany - chcę jechać w BIESZCZADY - to ma byc pierwszy raz tam - wiec prozę o radę - gdzie jechać bo kompletnie się nie orientuję
Cześć polecam Ustrzyki Górne na piesze wycieczki po górach oraz jazde na końach huculskich w Wołosatym, oczewiście również Solina aby pożeglować nie wiem co chciałbyś dokładnie robić napisz co cię interesuję a wtedy napewno ci odpowiemy bo tu jest bardzo dużo ciekawych rzeczy do obejrzenia.
Własnie wróciłem z nad Soliny poprostu Super
POLECAM

metaldaw
04-07-2005, 13:31
Cześć polecam Ustrzyki Górne na piesze wycieczki po górach oraz jazde na końach huculskich w Wołosatym, oczewiście również Solina aby pożeglować nie wiem co chciałbyś dokładnie robić napisz co cię interesuję a wtedy napewno ci odpowiemy bo tu jest bardzo dużo ciekawych rzeczy do obejrzenia.

Najchętniej spróbowałbym wszystkiego po trochu - jadę z moją kobietą i w tarach nie koncentrowaliśmy isę wyłącznie na górach urozmaicaliśmy to jaskiniami, gorącymi żródłami i Słowacją.
Wolę zaplanować różnorodne wakacje a: wycieczki po górac, jazde na końach huculskich, żeglowanie - brzmi naprawdę zachęcająco :D , czy są też jakieś kąpieliska, co warto zwiedzić gdzie można wyskoczyć za granicę by pozwiedzać?

I jeszcze jedno - gdzie polecacie nocleg tak by móc zaznać jak najwiecej wszelkich atrakcji (przesiaduwanie w barach i restauracjach odpada) preferuję czynny wypoczynek wypoczynek (nie potrzebujemy żadnych luksosów starczy nam pokój z łazienką bo wiekszość czasu i tak badziemy spędzali w trasie): góry, zabytki, zwiedzanie, kąpieliska, itp...

Chcemy jak najwięcej zobaczyć i zwiedzić a że to ma być nasz pierwszy raz w Bieszczadach to z radoscią przyjmiemy wszelkie rady i sugestie.

Z góry wuelkie dzięki :D .