PDA

Zobacz pełną wersję : Punkty do GOT

Karlik
04-07-2005, 08:59
Czy jeszcze ktoś zbiera punkty do Górskiej Odznaki Turystycznej?
Ja kiedyś zbierałem , nawet zdobyłem kilka stopni odznaki, potem dorosłem i przestałem , mimo że po górach łażę nadal
Ale ostatni znalazłem swoją stara ksiązeczkę GOT , a ponieważ wybieram się na łazenie w Biesy to zastanawiam się czy może taka książeczkę wyrobić dla mojego 9 letniego syna - który też lubi chodzić......
Tylko czy ta odznaka istnieje, czy jest jeszcze moda na zbieranie punktów i czy PTTK nadal to weryfikuje........
Pozdrowionka.......

KAHA
04-07-2005, 10:17
istnieje istnieje, ale czasem tych starych tras nie chca weryfikowac... mysle ze wszystko w oddziale PTTKu mozesz sie dowiedziec

Piotr
04-07-2005, 10:24
Tylko czy ta odznaka istnieje, czy jest jeszcze moda na zbieranie punktów i czy PTTK nadal to weryfikuje
Istnieje. jakis czas temu zmienił sie tylko regulamin - idź do PTTK lub kup nowy online (np. w ksiegarni PTTK) wraz z nowym wykazem tras punkowanych.
Z weryfikacją jest podobno róznie, ale raczej ok. Kiedyś było chyba inaczej - też zacząłem zbierać, potem poszedłem zweryfikować do PTTK w Żywcu, a tam starsi panowie zaczęli robić jakąs szopkę, kwestionować, mędrkować - a miałem wszystko uczciwie przechodzone. W efekcie rzuciłem im ta książeczką do kosza, trzasnałem drzwiami i na tym skończyło sie moje zbieranie pkt GOT :)
GOT-faq: http://tdygala.republika.pl/html/got_faq.html