PDA

Zobacz pełną wersję : [Żubracze] Pytanie o nocleg??



1_raz_w_bieszczadach
09-07-2005, 16:22
Szukam przytulnych, sprawdzonych i niedrogich noclegów w połowie sierpnia w Cisnej, Smerku/Wetlinie oraz w Ustrzykach Górnych/Wołosatem. Mile widziane schroniska górskie lub studenckie leżące w pobliżu tych miejscowości. Z góry dziękuję za wszelką pomoc :-).

robines
09-07-2005, 18:33
W połowe sierpnia po raz pierwszy wybieram się w Bieszczady i chciałbym dowiedzieć się paru praktycznych rzeczy.

Poczytaj dokładnie to forum a dowiesz się bardzo dużo ciekawych i praktycznych rzeczy.

Pozdrówka :wink:

Tunia
09-07-2005, 23:23
Siemanko,
Jesli szukasz noclegu, to na pewno znajdziesz w tym forum lub na stronach zwiazanych z Bieszczadami itd Ja moge Wam polecic miejsce, pewno malo znane, bo troche na uboczu. W Żubraczach 4 km od Cisnej (idzie sie szybko:) jest siedlisko Cicha Woda. Wielu bieszczadników je omija, a szkoda. Pani Celinka, gospodyni jest przesympatyczna. Zawsze mozna sie dogadać. Standart
"mieszkania" można wybrac: od pokojo typu schroniskowego, do domku traperskiego. Jak bylam znuzona tlokiem, po przejsciu wszystkiego co sie dalo od Ustrzyk Gornych do Cisnej, zaszyłam się w Cichej Wodzie. Splukalam sie wczesniej z kasy i szukalam miejsca, ktore mnie przygarnie. U Pani Celiny dostalam "domek traperski", o wdzięcznej nazwi KOZA. :lol: maciupki domeczek, z dwiema pryczami w środku, za 8 zł/os/noc. Do tego pomoglam kilka razy domownikom i chleba mi nie zabrakło. Dobrzy ludzie sa tam mile widziani. Na marginesie domek mniej traperski z kominkiem kosztuje 30 zł/os
Wracam tam w tym roku, zaczne łażenie od Chryszczatej, szlaku granicznego i dopiero dalej przez Rawki do Tarnicy.
Pozdrawiam

1_raz_w_bieszczadach
09-07-2005, 23:38
Poczytaj dokładnie to forum a dowiesz się bardzo dużo ciekawych i praktycznych rzeczy.

Pozdrówka


Szukać oczywiście można dowoli, ale jak sam ADMIN zaznaczył jest tu prawie 20 tys. postów, a nikt nie zadośuczyni mojej rodzinie za moją ewentualną (i wysoce prawdopodobną) śmierć ze znużenia :-/.

Ale nie martwcie się, postanowiłem was wyręczyć i poszukałem czegoś na własną rękę. Efekt: bacówka pod Honym + bacówka pod Małą Rawką + placówka BPN w Wołosatym. Z moich doświadczeń w innych górach oraz z opisów wynika, że wybrałem idealnie :-). Życze miłego dnia, kochane leniuszki ;-).

KAHA
11-07-2005, 11:14
Życze miłego dnia, kochane leniuszki


to raczje do Ciebie powinno sie tyczyc bo na tym forum aktualnie co drugi post dotyczy noclegow...

Michał
11-07-2005, 13:24
Witaj marudo


Szukać oczywiście można dowoli, ale jak sam ADMIN zaznaczył jest tu prawie 20 tys. postów, a nikt nie zadośuczyni mojej rodzinie za moją ewentualną (i wysoce prawdopodobną) śmierć ze znużenia :-/.

Ale nie martwcie się

Zapewne znasz pojęcie "inteligencja". Gdybyś nie zamienił dupy z głową, to z pewnością zauważyłbyś przyczepiony wątek o noclegach. Gdyby jakaś życzliwa Ci osoba powiedziała, że istnieje coś takiego jak wyszukiwarka, to zapewne nie chciałbyś się pochlastać z powodu 20000 czeguś tam i swojej bezradności.
Jeżeli wyobrażasz sobie, żeś niczym Bóg i cała reszta motłochu na Twoje usługi - to jesteś w błędzie.
Daj coś od siebie!!

I nie obrażaj mi tu forumowiczów swoją indolencją!!!

P.s.

Człek wpada sporadycznie na forum i musi od razu trafić na zwyły przejaw imbecylizmu!
Ludzie - opamietajcie się!!

No i jeszcze - wybór noclegów rewelka - jak wrócisz daj opis z zachwytu.

Pozdrówka chwilowo z Opola

KAHA
11-07-2005, 13:35
Człek wpada sporadycznie na forum i musi od razu trafić na zwyły przejaw imbecylizmu!


tez sie wnerwilam... ale widze ze nie jestem sama

misiekjakub
13-07-2005, 18:26
Jesteście na tym forumku dłużej niż ja i jeszcze się nie przyzwyczailiście? :wink:

KAHA
14-07-2005, 09:45
jeszcze się nie przyzwyczailiście?


trudno sie do tego przyzwyczaic :lol:

1_raz_w_bieszczadach
28-07-2005, 00:26
Zapewne znasz pojęcie "inteligencja". Gdybyś nie zamienił dupy z głową, to z pewnością zauważyłbyś przyczepiony wątek o noclegach. Gdyby jakaś życzliwa Ci osoba powiedziała, że istnieje coś takiego jak wyszukiwarka, to zapewne nie chciałbyś się pochlastać z powodu 20000 czeguś tam i swojej bezradności.
Jeżeli wyobrażasz sobie, żeś niczym Bóg i cała reszta motłochu na Twoje usługi - to jesteś w błędzie.
Daj coś od siebie!!

I nie obrażaj mi tu forumowiczów swoją indolencją!!!

P.s.

Człek wpada sporadycznie na forum i musi od razu trafić na zwyły przejaw imbecylizmu!
Ludzie - opamietajcie się!!

No i jeszcze - wybór noclegów rewelka - jak wrócisz daj opis z zachwytu.

Pozdrówka chwilowo z Opola


A ja uważam, że nawet największe głupoty są lepsze od braku wychowania :?. Pozostaje mi jedynie wierzyć, że w Bieszczadach nie spotkam zbyt wielu równie gburowatych osobników. Czego sobie i innym życzę.

No chyba, że to mięso było celowe, żeby odstraszyć jednego z drugim niewprawionego bieszczadnika. Sam już nie wiem, czy śmiać się, czy płakać :?.

PS. Najwyżej wrócę na moją ukochaną Babią Górę i popatrzę na Bieszczady z góry ;-).

kasiek41
30-07-2005, 20:40
Właśnie wróciłam z Bieszczad, w Ustrzykach Górnych korzystałam z noclegów w Hoteliku Białym a w Wetlinie z Domu PTTK. Ceny 22-21 zł - nie wiem czy nie szukasz tańszych. Korzystałam z pokoju , możesz spać w PTTK w sali zbiorowej wtedy koszt to ok.14-15 zł. W PTTK-u polecam jedzonko, nie jest drogie a porcje super duże, no i bardzo smaczne. Lepszego jedzonka w Bieszczadach nie znajdziesz ( oczywiście w tak niskiej cenie). Pozdrawiam

Karlik
02-08-2005, 10:28
W Wetlinie polecam Chatę Wędrowca w Starym Siole - jesłi chodzi o tanie wyzywienie
za jednyne 14 zł ( czternaście) mozna zjeśc danie z rusztu typu np mieso w ziołach z ogromna ilością zapiekanych ziemniaczków czy frytek oraz jarzynkami - nie do przejedzenia niemal.
Nocleg w chacie - ok 40 zł chyba.............