PDA

Zobacz pełną wersję : Wycieczki z Biurem StefanTours



kasiek41
11-07-2005, 00:25
Czy ktoś z was korzystał z wycieczek organizowanych przez to biuro?

naive
13-07-2005, 19:58
Czy ktoś z was korzystał z wycieczek organizowanych przez to biuro?
O ile wiem to żadne biuro turystyczne nie wozi po poloninach, więc pytasz w nieodpowiednim miejscu. Tutaj są tacy co chodzą a jak jeżdżą to co najwyżej rowerem.

kasiek41
13-07-2005, 22:27
Wydaje mi się że właśnie pytam w odpowiednim miejscu. Jest to biuro z Leska, które m.in organizuje wyciczki 1-dniowe do Lwowa a z wycieczek tych korzystają właśnie turyści wypoczywający w Bieszczadach - biuro to zabiera chętnych z większości bieszczadzkich miejscowości. Plakaty tego biura wisiały ( i rok temu i dwa lata temu) w każdej z bieszczadzkich miejscowości - było tego mnóstwo. Pytam bo nie znam tego biura i nie spotkałam nikogo kto by korzystał z jego usług. Chciałabym właśnie w czasie wypoczynku w Bieszczadach na jeden dzień odwiedzić Lwów. Zapewniam cię że ja jestem z tych którzy wyłącznie chodzą po Bieszczadach. Pozdrawiam

KAHA
14-07-2005, 09:51
Wydaje mi się że właśnie pytam w odpowiednim miejscu.

chodzi o to ze powinnas to pytanie zadac nie w "opiniach turystów" tylko na "OT" - tam są treści nie związane bezpośrednio z łazeniem po gorkach

admin
14-07-2005, 10:15
[przeniosłem na OT]

Kiedyś byłem z tym biurem we Lwowie.

Biorąc pod uwagę, że wycieczka jest jednodniowa nie ma tu wielu zagrożeń ze strony organizatora. :)

Autobus przyjechał o czasie (wsiadałem w Przemyślu), pilot wiedział co się dzieje z nim i grupą, kierowca radził sobie bardzo dobrze po Lwowie, plan wycieczki został zrealizowany prawie w 100% (padało wtedy strasznie i nie zdążyliśmy zrealizować planu w całości).

Biorąc pod uwagę specyfikę wyjazdu - jednodniowy na jednak dość długiej trasie, dodatkowo z przejściami granicznymi z Ukrainą to sądzę, że powinnaś rozważyć wyjazd np. dwudniowy. Więcej i na spokojnie zobaczysz.

kasiek41
14-07-2005, 20:43
Bardzo dziekuję za pomoc. Wiem że jeszcze jedno biuro organizuje tam wycieczki ale na jego temat krąża bardzo negatywne opienie dlatego to biuro chciałam choć troszczeczkę sprawdzić. Niestety wybieramy wycieczkę jednodniową bo wolimy więcej czasu spędzić w Bieszczadach a Lwów chcemy zobaczyć jedynie przy okazji. Pozdrawiam

admin
14-07-2005, 21:17
Biur jest conajmniej kilka - jak będziesz na miejscu zrób rozeznanie.

długi
15-07-2005, 19:32
Daj znać na forum jak było.
Długi

lucyna
18-07-2005, 16:41
To drugi post który piszę na ten temat. Widocznie coś zrobiłam nie tak, że się nie ukazał. Polecam wycieczki jednodniowe do Lwowa. Jestem w specyficznej sytuacji. W każdym z bieszczadzkich biur pracuja koledzy więc moge powiedzięc tylko tyle wszystkie imprezy organizowane przez koncesjonowane biura są dobre. Nie wierzcie w złą legende drugiego biura. Jest dobre. Kilka razy byłam z nimi we lwowie i zawsze odnosilismy sukces. Prosze zwróccie uwage na jedno. Czy organizator ma koncesję? Kilku przewożników organizuje imprezy do Lwowa. Nie zawsze są one udane.

kasiek41
30-07-2005, 17:42
Dziękuje za wszystkie informacje. Byłam we Lwowie z tym biurem i jestem bardzo zadowolona. Nie mam żadnych zastrzeżeń - wszystko było zorganizowane profesjonalnie - autokar, pilot i przewodnik no i ta punktualność która naprawdę nas zadziwiła. Polecam. Wszystkim wybierającym się do Lwowa radzę jednak zastanowić się ( tak jak doradzaliście mi tu na forum) czy nie wybrać się np. na wycieczkę dwudniową, gdyż ze względu na długi czas odprawy na granicy wycieczka ta jest bardzo krótka i czuje się pewien niedosyt.
Nie wiem Lucyno, jakie biuro miałaś na myśli pisząc swój post gdyż ja nie podałam nazwy biura, które ma niezbyt dobrą renomę - przynajmniej nie ma dobrej opinii wśród np. mieszkańców Ustrzyk Górnych. Uważam jednak, że jeżeli mieszkańcy Bieszczad wypowiadają się negatywnie o przewoźniku to coś w tym musi być. Na pewno warto sprawdzić czy przewoźnik ma koncesję ( tak jak piszesz) , chociaż wiem że bardzo ciężko to sprawdzić ze względy na to, że o firmach organizujących wycieczki można dowiedzieć się praktycznie dopiero będąc już w Bieszczadach ( z rozlepionych plakatów) a jak wiadomo nie wszędzie jest zasięg aby skorzystać z telefonu. Poza tym w zeszłym roku próbowaliśmy telefonicznie sprawdzić to biuro dzwoniąc m.in do informacji turystycznej ale Pani z którą rozmawialiśmy nie miała ochoty aby powiedzieć nam cokolwiek na temat tego przewoźnika - dlatego moje pytanie pojawiło się teraz na forum. Moim zdaniem jeżeli ktoś chciałby wybierać się do Lwowa warto zwrócić uwagę na to czy wycieczka jest autokarowa czy też jedzie się busem. W dniu kiedy my byliśmy na wycieczce był 35 stopniowy upał i nie wyobrażam sobie wycieczki busem. Druga rzecz która dla mnie była ważna to to, że firma ta nie pobiera zaliczek. Wszystkie formalności i wpłatę można dokonać u pilota już w czasie wycieczki.Firma, o której w Bieszczadach mówi się negatywnie właśnie pobiera zaliczki, czasami wycieczki się nie odbywają i organizator jest dziwnym trafem nieuchwytny. Także radzę jednak uważać. Nie wszyscy są uczciwi.

lucyna
10-08-2005, 18:13
Jestem zawodowym przewodnikiem. Żle mnie zrozumiałaś. jest róźnica pomiędzy organizatorem, a przewożnikiem. cieszę sie, ze impreza się udała. to najlepsza reklama każdego biura, gdy turysci są zadowoleni. troche ci zazdroszczę tez chcę jechać do lwowa.

efka_k
01-09-2010, 00:19
Witam.troche czasu mineło od ostatniego wpisu w tym temacie ale chciałam podzielić się swoją opinią. byłam na wycieczce we Lwowie z biurem Stefan Tours jakies dwa tyg temu i jestem zachwycona.Wszystko odbyło się zgodnie z planem,organizacja genialna,wszystko dopięte na ostatni guzik!nie mam nic do zarzucenia i goraco polecam wszystkim,którzy chcą przeżyć wspaniałą przygodę i przy okazji dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy(o co zadbał bardzo dobry przewodnik).