PDA

Zobacz pełną wersję : Czemu miejscowi nie wynajmują pokojów na 1 dzień



Shon
15-07-2005, 12:56
Witam, mam prośbę jeśli ktoś kto akurat czyta to forum i jeszcze na dodatek wynajmuje pokoje gościnne jest mi w stanie pomóc prosze o kontakt

Potrzebuje noclegów w następujących miejscach:

Cisna 14.08.05
Smerek wieś 15.08.05
Brzegi Górne 16.08.05
Ustrzyki Górne 17.08.05
Wołosate 18.08.05
Muczne 19.08.05

Obdzwoniłem juz chyba wszytko co udało mi się znaleźdz w necie z ofert noclegowych i nie mogę znaleźdz wolnych pokoji( chodiz mi najlepiej o 2 pokoje 2 osobowe). Jestem strasznie zawiedziony wiem ze jest w sezonie ale generalnie znalezienie noclegu wydaje sie nie mozliwe. Dlatego prosba moze ktos z was ma w tym czasie jakies wolne pokoje w ktorejs z wymienionych miejscowowsci....
Z góry dzieki za pomoc

REKIN
15-07-2005, 14:27
To jest prowokacja !
Zwlaszcza jesli chodzi o Berehy :)

Arek

arro
15-07-2005, 19:01
Dlatego, ze jest to nieplacalne dla wynajmujacego - licz sprzatanie pokoju i pranie poscieli, co przy cenie 30 zl za nocleg nie ma sensu, tym bardziej ze baza noclegowa w sezonie jest oblozona znacznie!!!
Co do rozkladu podanych miejscowosci, to wnosze ze bedziecie sie przemieszczac pieszo - polecam namiot, za mozliwosc rozbicia kilka zlotych. Przy przemieszczaniu samochodem najlepiej zalozyc baze np w Ustrzykach G. - dojazd do Wolosatego, Berehow to 30 min. Polecam tez busy.